Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Accesorii PDA / GPS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
Pages: 1, 2
Aragorn
sad.gif Daca stiam le luam si le aveam deja sad.gif
Am luat cele doua :
http://www.pdaplus.nl/catalog/brodit-procl...181-p-1169.html
http://www.pdaplus.nl/catalog/brodit-passi...658-p-1094.html
si au costat 50E cu tot cu transport. Stiti la noi cam cat costau ? Daca erau si mai ieftine, chiar ma oftic.. Inca nu le-am montat, sunt la un prieten care le-a adus si inca nu ne-am sincronizat...
Salut si spor tuturor!
12volti
Preturile sunt aproximativ aceleasi si la noi. Si eu am 2 pe bord, pe unul am car-kit si pe celalalt pda-ul, chiar N520 biggrin.gif
Holderul pentru PDA l-am prins pe proclip cu un MoveClip sa-l pun numai cind am nevoie. Am pus niste poze.
Aragorn
Foarte fain smile.gif Mica lumea celor cu N520 smile.gif
Imi spui si mie pls de unde sa iau un MoveClip (de la noi blink.gif )? Buna ideea, asa ramanea tot timpul acolo montat holderul smile.gif
Salut si spor! cheers.gif


LE : Uff am gasit si la noi acum sad.gif dezastru sad.gif erau si mai ieftine un pic ph34r.gif
Move Clip mini sau big se potriveste ?
213005 - MoveClip Mini. 2 female + 1 male. 50 x 35 x 4 mm.

213006 - MoveClip Big 2 female + 1 male, 4 screws. 60 x 50 x 5 mm.
12volti
Mini sunt cele care trebuie, adica 213005.
Adevarul e ca seria N5xx a fost un model foarte reusit rolleyes.gif
Alydor
pentru cei interesati. folie de protectie care acopera tot aparatul, se poate folosi in loc de husa. Eu am luat pentru htc HD
Caracteristici:
Acopera toata suprafata
Protectie invizibila
Nu se zgarie
Nu modifica aspectul
Acopera zgarieturi
Imbunatateste aderenta

mai multe detalii aici


Suma respectelor, Alydor
alumoi
Antena GPS externa pentru Fujitsu-Siemens Pocket Loox N560 gasim pe undeva prin Bucuresti? smile.gif
Aragorn
Eu am sunat cam la 4-5 magazine unde am gasit pe site-uri antena pentru N520/N560 - e la fel, nu aveau sad.gif Pana la urma am gasit o licitatie veche pe okazii.ro, am cautat user-ul si am vorbit cu el si am cumparat de la el o antena, nu e originala F-S, dar am folosit-o in Grecia 4300km si nu a dat nici un rateu ph34r.gif - semnal prindea cam in 10-20 secunde, cam 7-8 sateliti pe negru initial, apoi in mers mai veneau cred cativa, dar oricum te descurci bine, intre blocuri prin Atena mi s-a parut ok.. blush.gif
Uite numarul baiatului, e de treaba, mai avea inca o antena cand vorbisem cu el, eu am luat cu cablul de 3m, mai avea una cu cablul de 5m...erau cu 100Ron..
Adi - 0722883667 , cablu8@gmail.com
Sper sa o mai aiba, ca e greu de gasit una originala, nu prea mai sunt pe stoc ..
PS : eu am luat-o acum o luna ( prin 8-9 august ) - e din Bucuresti cool.gif

Salut si spor la toate!
zvonacfirst
In ajun de sarbatori un nenorocit de hot mi-a facut o "bucurie": mi-a spart masina si mi-a sustras suportul cu ventuza pentru Mio C720 (520 sau 320 am inteles ca sunt identice) si incarcatorul auto. Norocul meu (daca asta poate fi numit noroc) a fost ca nu am obiceiul sa las si GPS-ul in masina.
Daca un forumist detine asa ceva, nu ii este de folos si vrea sa vanda...rog PM sau mail zvonacfirst@yahoo.com (prefer mail).
Sfaturi de genu "foloseste google" sau "intreaba la Mio" nu-mi sunt de folos, am tot cautat.
Multumesc.
Gill_ro
Unde gasesc si eu o antena externa pentru un Mio C320 la un pret bun?
tzepesch
Salut, cat se poate de on-topic.

De unde iau un acumulator pt MIO MOOV 500???

Se pot monta, cu sudarea firelor, si baterii de telefoane, de care, ce tip?

bateria originala e de 720mAh, 2.7Wh.
Vreau una mai mare, de 1000 sau mai mult.


Am sunat la Mio Romania, e 200ron bateria, servisare si transport.
Ceva prin Bucuresti nu e?


Multumesc

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.