Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Radare "ciudate" detectate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
Pages: 1, 2
cris.g
Semnal maxim sau aproape maxim pe Valea Cascadelor, la intersectia cu Preciziei, de fiecare data cand trec pe acolo. Radar sigur nu e, oricat ai incerca nu poti despasi limita de viteza pe acolo... de fapt, te simti norocos daca schimbi a 3-a. Probabil un senzor de usi.
Bel 995, Highway, K activ, restul OFF.
etm
Cris,

acolo semnalul este de la usile magazinelor nou construite. De cand s-a deschis unul din ele (situat pe dreapta cum te duci dinspre Bd Timisoara), mie-mi urla Whistler-ul XTR 425 numai in semnal 4-6 (din 9).

Bafta!
alinbum
salut. de vreo 3 zile detectorul imi da alarme false sau adevarata in VG-2. ati mai patit sa va dea alarma asta, si mai exact ce este sau de la ce poate sa apara? mersi
holograma
Toate detectoarele radar emit un semnal de nivel mic care poate fi interceptat de catre un detector VG2. In principiu un VG2 detector este un detector de radar-detector si este folosit de catre ofiterii de politie pt. a detecta masinile care au instalate detectoare de radar (acolo unde folosirea lor nu este permisa).
GoGu
@alinbum: dezactiveaza VG2, nu o sa ai nevoie NICIODATA de asa ceva. Pe deasupra faci fericiti pe posesorii altor detectoare, Cobrele cu VG2 activat sunt surse ENORME de alerte false.
alinbum
mersi. am sa il dezactivez.
RIon
si eu am primit un cobra esd 737, iar vg2 nu se poate dezactiva... si la multe bell-uri nu se poate...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.