Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] maciulie,autocolant stalpi, geam oglinzi etc
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
laurg73
Ai trimis cumva pachetul cu protectiile spre cluj?
adytt
salut l-am trimis sigur ca da laurg73
Aragorn
Vin si eu ( cu scuze ) cu un semi-off-topic smile.gif
Am luat maciulia de la Adi ( super ok, apelati cu nadejde ) si acum sunt pe cale sa iau un kit de interior, dar inca nu m-am hotarat la culoare.. Maciulia e din aluminiu, nu? E Real Brushed Aluminiu, Brushed Aluminium sau Aluminium ? Am un tabel din care trebuie sa aleg varianta si as lua una care sa semene macar cu schimbatorul, daca tot m-am chinuit sa il schimb blush.gif
Variantele sunt cele de aici : http://www.edashkit.com/shared/form/colors.htm si kit-ul e cel de aici : http://www.edashkit.com/Shared/Diagram/Renault/E-RTME05B.gif ..
Voi ce varianta ati lua ?

Salut si spor ! ( si sorry de off-topic ) cheers.gif
adytt
aragorn maciulia e din aluminiu dar aluminiul este vopsit cu culoarea gri diamant, la fel ca si manerele de usi si inelele aeratoare la logan prestige
pyngi
Salut!
M-ar interesa: protectii aripi ph1; geam oglinda mcv fara degrivare dreapta; filtru de aer si de ulei dci. Poti eventual sa spui modelul filtrelor. (filtrul de ulei sa nu fie pt mpi ci acela mai inalt de dci). Mersi
mariusciprian78
sal.cu seturile alea 2 de huse ptr mcv de 5 si 7 locuri ce se mai aude? unsure.gif
bolidu
Una bucata geam oglinda cu degrivare gasim ?
aicidincolo
o intrebare/comanda si de la mine:
geamuri electrice pt. fatza logan berlina si ce contin
presuri tip tavitza
barele ce vin pe masina logan berlina
si carlig remorcare ce pret?
laurg73
Au sosit protectiile de aripi, multumesc.
gimy
salut..sint interesat de un set capace roti logan ph2 model TISA
ClubSLX
Sal adi,..... tipu de la cluj

Atunci trimitemi 2 capete de bara ptr. logan, iti dau datele p PM...

PS: sunt ceva abtibilde pe usa stanga (cu presiunea in rotii ptr dci), usa dreapta abtibildu ala cu AMBITION si pe bara fata ceva abtibile vreo 4-5 parca, ai asa ceva??

daca ai asa ceva punele si aleain pachet.... numai bine
adytt
aveti pm cu totii
ronin33dan
SAlutare! Te-am mai intrebat cu ceva timp in urma de niste triunghiuri ce vin montate la oglinzile laterale in interior ptr logan.Ai mai gasit?

Multam
adytt
am gasit dar de solenza , ma mai uit s
SorinCT
Maciulie Megane imbracata in piele mai ai cumva? biggrin.gif
adytt
salut nu mai am sa dat ultima catre aargon
omucuromu
Salut, ma intereseaza un geam oglinda cu degivrare. Eu ajung in wk in Pitesti. Ne putem intalni sambata? La ce pret mai este geamul de oglinda si daca poti, lasa-mi datele de contact in PM. Multumesc anticipat!
cll
salut ! ma intereseaza si pe mine o maciuca din piele.
de unde esti tu ?
Niros
Salut domnule Adytt!
Nu ne-am mai intalnit de mult pe forum, dar sper ca iti mai amintesti de mine. Am mai facut cateva comenzi mai demult si am fost foarte multumit de promptitudinea cu care m-ai servit, mai ales la ultimele comenzi, respectiv oglinzile electrice de MCV cu instalatia aferenta. Le-am montat si le folosesc pe masina de ceva timp, sunt extrem de utile.
Ca sa n-o mai lungesc, mi-am montat in ultima vreme macarale electrice la usile din spate, le-am procurat de la dezmembrari pe plan local. Asta conteaza mai putin. Problema e ca nu mi-am dat seama cand am luat piesele si am pus mana pe un set de butoane pentru geamurile din spate a caror rama pe care vin fixate nu se potriveste pe consola dintre scaune. Se pare ca sunt de Renault Clio sau poate de Solenza, nu imi dau seama.
Vreau sa le fac sa apara ca la modelele Prestige sau Ambition asa ca te intreb: ai cumva rama aceea, cadrul din plastic pe care vin fixate butoanele ce actioneaza geamurile de la usile din spate? Este dispusa in spatele franei de mana, intre scaunele soferului si pasagerului fata, sunt sigur ca stii despre ce e vorba. Multumesc anticipat!
adytt
salut niros - stiu despre ce este vorba voi cauta si te anunt , e posibil sa gesesc mai de mult se gaseau - nu-ti promit nimic dar caut mai trim cate un pm sa-mi amintesti

numai bine

maciulie din piele nu se mai gaseste
omucuromu
QUOTE(omucuromu @ 29 Jul 2009, 15:48)
Salut, ma intereseaza un geam oglinda cu degivrare. Eu ajung in wk in Pitesti. Ne putem intalni sambata? La ce pret mai este geamul de oglinda si daca poti, lasa-mi datele de contact in PM. Multumesc anticipat!
*




adytt
autocolante logan cup 70 ron

maciulie prestige cap aluminiu - 55 ron

oglinzi el MCV - 385 ron
instalatie oglinzi el 65 ron

joystick 30 ron

huse modele noi (Berlina si MCV 5 locuri Sandero )140 ron setul
huse modele noi MCV 7 locuri - 165 ron
huse pick-up 85 ron setul

husele vin perfect sunt croite pe tiparele originale DACIA, fara cute, sistem de prindere foarte bun

pentru comanda salvati pozele - si aflati denumirea huselor

geam oglinda cu degivrare heliomat (berlina)= 30 ron buc
geam oglinda fara degivrare (berlina) compatibil meagne 1 si clio2= 25 ron buc

geam oglinda cu degivrare (MCV) = 50 ron buc

butoane usi 12 ron buc

butoane geam electric fara impuls, inchidere, dezaburire = 15 ron buc


serigrafie ceasuri albe prestige + ace diesel 50 ron
serigrafie ceasuri albe prestige + ace benzina 50ron


vitrina inele cromate bord prestige 55 ron

protectii aripi - 60 ron

maneta stergatoare CB( berlina , MCV , Sandero) - 70 ron


cotiera 90 ron (nu este cea originala)


(( macarale electrice second hand 275 ron setul ))


tablou bord prestige 185 ron

pipe + bielete 225

autocolant stalp 45 ron

autocolant prag ph2 20 ron

autocolant prag ph2 (scris renault - nu dacia) 20 ron

rulment 65 ron

kit distrib 1.4 ,filtre aer , ulei , motorina import sau origine

protectii noroi de origine 35 ron setul fata sau spate

placute frana TRW 75 ron

placute frana de origine - nu fake-uri - 120 ron

bielete stabilizatoare, senzor servo, sonda lamba,senzor mers inapoi

etc
adytt
up
nutsu80
salut ma intereseaza un set placute frana originale+2 buc discuri frana neventilate tot originale daca ai si spunemi te rog un pret si cum le pot primi de la tine eu sant din braila si am un logan 1.4 din 2005
adytt
nutsu ai pm
nutsu80
lasami mesaj pe adresa de mess te rog nutsu80

3 Aug 2009, 14:43:
nu pot citi mesajele din pm sant nou pe forum
zet105
maciulia Prestige se potriveste cumva si pe laguna 1 ph2?
pyngi
Salut! Mai incerc odata: filtrele de ulei originale ce scrie pe ele? Purflux LS-??? (numarul) si la ce pret sunt? Cele de aer tot pt dci pret? Si o poza cu placute originale se poate? Sper ca nu le vinzi si pe astea inainte sa le faci poza.
zambiee99
sak. manerele pentru usi de la logan sunt compatibile cu clio? daca da da-mi un pret te rog
adytt
salut nu stiu daca manere de logan sunt compatibile cu cele de clio desi arata aproape identic nu stiu cum vin gaurile de prindere ma interesez mai bine si iti zic

pyngi iti atasez poze in 2 -3 ore
pyngi
Mersi. Si preturi la filtre te rog.
cll
salut ! ma intereseaza un set de huse! sunt din mioveni.trimite-mi si mie nr tau de tel.mersi frumos
ebenize
maciulie logan piele ai ?ce pret?
sebastianu
Si-a luat cineva Huse de la Adi pentru Solenza?
Daca da - cum stau? se potrivesc?
multumesc
adytt
ornament (tips) esapament de origine (fabricat de borla ) = 60 ron buc

poze cu placutele si filtrul
homeless
salut, maciulia cu piele si aluminiu se potriveste si la megane 2 ?
un pret actualizat ?

cum se monteaza ?

multumesc
adytt
salut se potriveste si cea cu piele si cea fara piele - cu piele din pacate nu se mai fabrica

pretul este de 55 ron
homeless
si nu mai ai niciuna ?
adi_77
as dori si eu doua butoane pentru geamuri electrice fata - logan
valiaviator
Un pret pentru "Kit distributie 1.4MPI"!
adytt
aveti pm
iulic'
Ace rosii de prestije, ai? Cat costa?
adytt
salut doar ace simple nu - dar le poti converti pe cele existente le vopsesti rosu pe partea interiora si gri in loc de negru si ai obtinut ace de prestige
iulic'
K, mersi .....
adytt
up
trance
Salut. Far stanga si tripla dreapta spate modelul cu semnalizare pe alb ptr un logan PH1 pot gasii la tine? Eventual si pretul.Merci.
mariusciprian78
biggrin.gif sal!am si eu o intrebare:flanse ptr amortizor ai si cat ar costa!?
andreig1982
salut
kit distributie, kit accesorii si pompa apa pt 1.6 8v
amortizoare fata, spate
un pret si eventual producatorul dc nu sunt de origine
raspunsul pe PM sau aici, te rog
multumesc
crapino
vreau si eu un set de protectii aripi (fata spate)
adytt
aveti pm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.