DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Cotiera pentru Solenza ?!, sunt sau nu !

marius80_eugen
post 16 Dec 2005, 12:09
Post #61


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Mie nu-mi place cum v-au iesit cotierele voua . Este diferita si culoarea , ca sa nu mai vorbesc despre finisaje care sunt jalnice .
1. Orice pun in ea zdrangane ;
2. Te chinui cu inversare de scaune si restul si apoi nu mai ai loc la mana sa umbli la spatare ;
3. Cine are nevoie de suport de pahare in spate ? Dar in fata ? Poti pune o sticla de jumatate cu racoritoare in locul scrumierei . Oricum majoritatea beau din sticla si in masina si daca-i arde vreunul din spate un picior la pahar , cei din spate alearga pana la destinatie pe jos ;
4. De obicei se mai pune cate un picior pe acolo ( intre scaune ) si va fi oricum mereu miscata cotiera si murdarita ;
5. Este destul de foarte incomoda pentru tragerea franei de mana ( se poate scapa de acesta problema daca (,) cotiera se ridica ) ;
6. Te chinui absolut de fiecare data sa-ti pui centura si tu si pasagerul clandestin de langa tine ( eu nu pot sa plec de pe loc fara centura pusa ) ;
7. Mai dai si o gramada de bani pe cotiera ( 400.000 -> 1.500.000 ) desi este de o calitate foarte indoielnica ;
8. Ce poti pune in cotiera fara sa-ti pui problema ca iti sparge masina sa-ti ia de acolo ?
Tot mai vreti cotiera ? Pai atunci chiar va mananca intr-un loc ascuns de soare si trebuie sa va luati !


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fun-e23
post 10 Mar 2006, 17:28
Post #62


Membru incepator


Group: Members
Posts: 86
Joined: 5 February 06
From: Bucuresti




Eu conduc f confortabil cu cotiera si sper ca viitoarea masina pe care o sa mi-o iau sa aibe din fabrica ca sa nu mai stau eu sa adaptez.
Poate nu va place cum vine dar mie imi place cum se conduce.

Fun_e004.jpg ( Size: 24.66k ) Number of downloads: 105
Fun_e005.jpg ( Size: 29.39k ) Number of downloads: 83
Fun_e006.jpg ( Size: 29.43k ) Number of downloads: 76
Fun_e007.jpg ( Size: 24.14k ) Number of downloads: 95



--------------------
Renault Megane 1.5 80cp 2003
SOLENZA = CEA MAI BUNA DACIE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
danygaro
post 11 Mar 2006, 01:25
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 529
Joined: 19 October 04




Subscriu, ajuta la condus, face condusul mai placut mai ales atunci cand se tot schimba vitezele, totul faci doar din incheietura mainii. Nu este cotiera facuta de nemti sa aiba superfinisaje, dar nici SLZ-ele noastre nu se compara la capitolul finisaje cu BMW.
In opinia mea, este buna si utila pentru maruntisuri. Evit sa pun sau sa uit obiecte de valoare in masina pentru a le da prilej hotilor, care pandesc... .
Nici ei nu risca orbeste, de obicei ataca la punct fix ( a se citi punct okit, punct lovit ), vreun bun uitat prin masina la vedere.
Asa ca, Marius Eugene, incearc-o si mai vorbim. Parca era sloganul SLZ-ei in reclama TV cand s-a lansat.


--------------------
Dacia Solenza 2003 - Confort - Lot refuzat la export - CT-96-PIX
Ce cate ori mergi cu Dacia, este ca si cand te-ai da intr-un Roller Coaster sau Mountagne Rousse. Niciodata nu stii ce te asteapta, este mereu imprevizibila, de fiecare data traiesti senzatii noi si necunoscute, iar la final poti avea fel de fel de surprize.

Cu prostul nescolarizat, te lupti un pic si ai scapat,
Dar duci o munca colosala, cu prostul care are scoala.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 13 Mar 2006, 15:12
Post #64


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Stii ... multe lucruri se fac din incheietura . tongue.gif .. dar asta nu inseamna ca toate ajuta la condus . radmasa.gif Problema mea este in primul rand aspectul ! Fun-e23 a ta arata acceptabil in contextul interiorului tau . Eu tot ce am gasit , ba erau kitch-uri , ba hidosenii , ba erau prea scumpe . Daca gasesc o cotiera de Logan de 1.700.000 la 400.000 , o cumpar , o instalez si va spun ca e super cu cotiera , dar asa ... impresia mea deocamdata asta este . Nu va spun sa nu luati , doar ca , deocamdata ce e pe piata nu imi place ... Mai astept si vremuri mai bune ... si cu siguranta , voi pune poze cand imi voi lua si eu .


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fun-e23
post 13 Mar 2006, 22:47
Post #65


Membru incepator


Group: Members
Posts: 86
Joined: 5 February 06
From: Bucuresti




QUOTE(marius80_eugen @ 13 Mar 2006, 15:12)
Stii ... multe lucruri se fac din incheietura . tongue.gif .. dar asta nu inseamna ca toate ajuta la condus . radmasa.gif Problema mea este in primul rand aspectul ! Fun-e23 a ta arata acceptabil in contextul interiorului tau . Eu tot ce am gasit , ba erau kitch-uri , ba hidosenii , ba erau prea scumpe . Daca gasesc o cotiera de Logan de 1.700.000 la 400.000 , o cumpar , o instalez si va spun ca e super cu cotiera , dar asa ... impresia mea deocamdata asta este . Nu va spun sa nu luati  , doar ca , deocamdata ce e pe piata nu imi place ... Mai astept si vremuri mai bune ... si cu siguranta , voi pune poze cand imi voi lua si eu .
*




Din cate am inteles tu ai vrea una rosie.
Chiar azi am trecut prin vitan sa-mi iau filtru de aer si de polen si inevitabil m-am uitat si pe la standurile cu tot felul de accesorii.
Am vazut una identica cu a mea dar pe rosu.
In caz ca o sa iti achizitionezi una iti dau un sfat: sa mai tai din picioare ~ 4 cm.
ca daca o pui asa iti vine prea sus.


--------------------
Renault Megane 1.5 80cp 2003
SOLENZA = CEA MAI BUNA DACIE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
danygaro
post 14 Mar 2006, 09:18
Post #66


Membru autentic


Group: Members
Posts: 529
Joined: 19 October 04




QUOTE(marius80_eugen @ 13 Mar 2006, 15:12)
Stii ... multe lucruri se fac din incheietura . tongue.gif .. dar asta nu inseamna ca toate ajuta la condus . radmasa.gif Problema mea este in primul rand aspectul ! Fun-e23 a ta arata acceptabil in contextul interiorului tau . Eu tot ce am gasit , ba erau kitch-uri , ba hidosenii , ba erau prea scumpe . Daca gasesc o cotiera de Logan de 1.700.000 la 400.000 , o cumpar , o instalez si va spun ca e super cu cotiera , dar asa ... impresia mea deocamdata asta este . Nu va spun sa nu luati  , doar ca , deocamdata ce e pe piata nu imi place ... Mai astept si vremuri mai bune ... si cu siguranta , voi pune poze cand imi voi lua si eu .
*



Adevarat, multe se pot face din incheietura, asta e valabil la marimi mici, pentru XL sau XXL este mai indicat "din umar" biggrin.gif radmasa.gif JOKE !
Eu am montat acelasi tip de cotiera fara sa tai nimic. Dpa ce am schimbat scaunele intre ele, am indoit cele 2 console si le-am fixat intre sina glisanta a scaunului si suportul scunului pe care este prinsa sina glisanta cu cele 2 suruburi. Nu incurca nimic marimea consolei cotierei in acvest caz. Pur si simplu se indoaie la 90 grade la luingimea dorita. Fiecare cum doreste, daca se vrea o cotiera mai inalta se indoaie mai aproape de capatul liber al consolei, daca se vrea mai joasa, mai apropae de cotiera, dar in acest caz accesul la frana de mana este mai dificil.. In acest caz, marimea chiar conteaza. Gama de culori este destul de larga (pt. acest tip - cel din foto fun23- negru, rosu albastru gri, galben, albastru, si alte cateva nuante complementare).


--------------------
Dacia Solenza 2003 - Confort - Lot refuzat la export - CT-96-PIX
Ce cate ori mergi cu Dacia, este ca si cand te-ai da intr-un Roller Coaster sau Mountagne Rousse. Niciodata nu stii ce te asteapta, este mereu imprevizibila, de fiecare data traiesti senzatii noi si necunoscute, iar la final poti avea fel de fel de surprize.

Cu prostul nescolarizat, te lupti un pic si ai scapat,
Dar duci o munca colosala, cu prostul care are scoala.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 17 Mar 2006, 12:46
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Problema mea este ca rosul din targ nu este rosul masinii mele . Ala este prea spre portocaliu . Eu am husele rosii si mansolul de la schimbator care se potrivesc perfect si nu am de gand sa iau cotiera alta nuanta de rosu . Ma voi gandi la una neagra sau gri ... dar iar e problema cu nuanta si modelul materialului . Poate sunt eu prea exigent ... dar nu vreau chici in masina mea asa cum am vazut la altii .


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
benkenobi
post 25 Mar 2007, 16:42
Post #68


benkenobi


Group: Members
Posts: 842
Joined: 13 April 06
From: bucuresti




am cumparat o cotiera din targ, parca 50 RON. este model lat nu ingust. pe suportii laterali (de fixare) am lipit mocheta neagra ca cea din masina iar pe capacul ei mocheta gri la culoarea fetelor de usi. zavoarele centurilor de siguranta le-am pozitionat intre picioarele cotierei si scaune in acest fel prindrea centurilor putandu-se face fara dificultate. in plus latimea cotierei permite fixarea acesteia intre scaune fara ca aceasta sa se miste.


--------------------
solenza solenza rapsodie rapsodie 2003-august
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
guliver
post 25 Mar 2007, 16:57
Post #69


No title


Group: Members
Posts: 545
Joined: 26 December 05




Ai inversat scaunele intre ele?


--------------------
fosta dacie fosta solenza 1900 dar nu toamna
"Fericirea e o minge de fotbal, cînd e aproape o lovești, cînd este departe alergi după ea!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 25 Mar 2007, 19:10
Post #70


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




Poze cu lucrarea finalizata se poate ?


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BoomPunk
post 26 Mar 2007, 09:51
Post #71


Membru fara respect ptr lege si ``organ``!


Group: Members
Posts: 637
Joined: 20 March 06
From: Bucharest




Atasez eu 2 poze cu consola mea,nu e neaparat sa fie asa la toti,sau sa arate la fel la orice masina,sunt destule modele pe piata,fiecare isi pune de care vrea,mie asa mi-a placut.Imagine_308_.jpg ( Size: 130.62k ) Number of downloads: 751
Imagine_309_.jpg ( Size: 173.32k ) Number of downloads: 903


--------------------
Dacia de calcat Zepter
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
benkenobi
post 26 Mar 2007, 15:47
Post #72


benkenobi


Group: Members
Posts: 842
Joined: 13 April 06
From: bucuresti




din pacate nu prea am timp sa fac poze si sa postez. dar daca vreti ne putem intilni si veti vedea tot ce am facut la masina.
nu am inversat scaunele pentru ca nu este necesar reglajul zilnic al scaunului avand in vedere ca eu sunt singurul care conduc masina. in acest caz un reglaj al scaunului ramane neschimbat mult timp. toti care imi cunosc masina au o parere foarte buna despre modul cum o intretin si cum o aranjez. citesc acest forum de cca 1,5 ani perioada in care am invatat din ce au facut altii si am incercat sa preiau idile lor si sa le mbunatatesc.


--------------------
solenza solenza rapsodie rapsodie 2003-august
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 26 Mar 2007, 18:21
Post #73


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




BoomPunk cotiera ta este tot cu cracane dalea in forma de uluc ? Ce sistem de prindere ai folosit ?


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BoomPunk
post 26 Mar 2007, 18:29
Post #74


Membru fara respect ptr lege si ``organ``!


Group: Members
Posts: 637
Joined: 20 March 06
From: Bucharest




bolidu,am folosit exact picioarele cu care a venit cotiera,alea de forma curbata,din tabla,nu stiu sa-ti descriu altfel,am dat gauri prin mocheta in suportul de plastic de sub ea,acela care vine pe sub frana de mana si o inconjoara,am infiletat holzsuruburi prin picioare in plasticul ala si gata.Nu vine ea ca sudata acolo,adica se mai misca putin,dar pentru asta trebuie sa ma apas cu toata greutatea corpului pe cot.Mie imi place cum a iesit,a durat montajul cam 30 minute cu tot cu inversat scaune...Daca vreti sa vedeti si sa pipaiti,ne putem intalni. smile.gif


--------------------
Dacia de calcat Zepter
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 26 Mar 2007, 18:39
Post #75


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




Ehh e departe Bucuresti-ul tongue.gif Un pret estimativ ? Mie chiar imi place


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BoomPunk
post 26 Mar 2007, 19:04
Post #76


Membru fara respect ptr lege si ``organ``!


Group: Members
Posts: 637
Joined: 20 March 06
From: Bucharest




bolidu, smile.gif)) ,acum am observat ca esti din Constanta,deci poate la vara cand vin la mare sa vorbim....Deci,pretul:cotiera-35 ron,holzsuruburi-0.30 ron,motaj-moka,placerea sofatului dupa montaj-nepretuita!


--------------------
Dacia de calcat Zepter
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
edi
post 27 Mar 2007, 20:45
Post #77


Membru incepator


Group: Members
Posts: 31
Joined: 28 February 06




Foarte urat arata:)Parerea me!Eu am montat una d-aia facuta doar pentru logan si vreau sa va zic ca vine super,e la culoare cu imitaita de vinilin de pe lateralul scaunelor si culoarea bordului.Pentru montaj am taiat cam 5 cm piciorul cotierei,am dat cate 3 gauri mici pe fiecare parte si am montat cotiera cu scaunele trase in spate la maxim.Nu se misca deloc si nici nu ocupa in intregine spatiul dintre scaune.


--------------------
dacia solenza - cl 02 ykl
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BoomPunk
post 27 Mar 2007, 21:11
Post #78


Membru fara respect ptr lege si ``organ``!


Group: Members
Posts: 637
Joined: 20 March 06
From: Bucharest




``E frumos ce-mi place mie,nu-i frumos ce-ti place tie`` zice o vorba din popor...edi,eu n-a, urmarit sa placa altora,am urmarit sa-mi placa mie,asta nu-i o scuza,ci doar vreau sa te fac sa intelegi ca mie imi place asa cum e a mea,m-a interesat in primul rand functionalitatea,adica are suport de pahar/cutie suc frontal,acelasi lucru in spate ptr. 2 bucati pahare/cutii,spatiu interior destul de mare....si peste toate astea se potriveste cu bordul,fetele de usi si capitonajul scaunelor,cel de vinilin perfect la culoare.Pe scaune acum am huse din tentativa de piele,au fost bune,nu-mi pare rau de banii dati,dar urmatorele vor fi clar aceeasi culoare ca si cotiera,fetele de usi si bordul.Spor la treaba in modificarea acestor conserve numite pompos masini,credeam ca-s singurul masochist care baga bani de nu mai termina in solenza,se pare ca nu-s deloc singur...smile.gif


--------------------
Dacia de calcat Zepter
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 28 Mar 2007, 20:13
Post #79


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




BoomPunk ai luat cotiera de pe vreun site sau din magazin ? Am cautat si eu prin toata Cta si nu am gasit nimic frumos, numai dalea prost finisate si scumpe...


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
benkenobi
post 1 Apr 2007, 11:52
Post #80


benkenobi


Group: Members
Posts: 842
Joined: 13 April 06
From: bucuresti




iata o poza cu cotiera.

Attached thumbnail(s)
IMG_0011.jpg ( Size: 346.87k ) Number of downloads: 1002


--------------------
solenza solenza rapsodie rapsodie 2003-august
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 1 Apr 2007, 16:14
Post #81


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




Urata cu draci !!!! 052.gif


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BoomPunk
post 1 Apr 2007, 18:49
Post #82


Membru fara respect ptr lege si ``organ``!


Group: Members
Posts: 637
Joined: 20 March 06
From: Bucharest




Desi nu pot fi radical ca si bolidu ,sincer nici mie nu-mi place,dar ma refer strict la mocheta aplicata ulterior,peste cotiera.Dar....e chestie de gusturi,daca tie-ti place e ok.


--------------------
Dacia de calcat Zepter
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zanga
post 1 Apr 2007, 19:44
Post #83


Daciot solenzar


Group: Members
Posts: 972
Joined: 17 July 05
From: Bacau




@benkenobi poti da niste detalii despre cotiera...de unde ai luat-o, pret...daca tie iti place e ok dar parca mocheta aia nu prea da bine...banuiesc ca vroiai sa o faci sa se asorteze cat decat cu interiorul.


--------------------
Dacia Logan Preference - 2004 - BC ## MSU
Daca Ai Cap Iese Altfel

Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zippy
post 1 Apr 2007, 22:37
Post #84


Membru din 2003


Group: Members
Posts: 917
Joined: 26 October 03
From: Bucuresti




am si eu, 50 ron, targ vitan.e ok, inainte aveam spatele intepenit cand ieseam din masina ca stateam incordat, acum stau asa mai spre scaunu din dreapta tongue.gif

cotiera3.jpg ( Size: 43.42k ) Number of downloads: 951
cotiera2.jpg ( Size: 44.52k ) Number of downloads: 809


This post has been edited by Zippy: 1 Apr 2007, 22:38


--------------------
[ Ex SLZ 2003 |.| VW JETTA 2014 - B 97 Z I P ]
Viteza ucide! Centura de siguranta salveaza vieti!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 2 Apr 2007, 19:41
Post #85


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




Misto de tot ! E bine ca are si suport de pahare in spate. Bai fratilor cine imi ia si mie una din tragu` asta al vostru.. eu sunt din cta si e departe sad.gif Se tot vorbeste despre Vitan asta de fapt ce este ca un bazar sau ce ? Se gasesc lucruri misto ? Se ocupa cineva de distribuire si on-line sau ceva de genu`?


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zippy
post 2 Apr 2007, 20:03
Post #86


Membru din 2003


Group: Members
Posts: 917
Joined: 26 October 03
From: Bucuresti




Targul asta din vitan, spun cranicii de acolo (au si asa ceva), cica ar fi cel mai mare targ auto din sud-estul Europei.Acum cat de adevarata e chestia asta, nu stiu.Cert e ca gasesti aproape orice in targul asta, orice masina, orice piesa de masina, tot felul de elemente de "tiuning" care mai de care mai kitchoase, haine (de la versace, armani, d&g, nike, adidas pana la haine sh la kg), incaltaminte(idem haine), dulciuri si redbull din germania, electronice auto, cauciucuri de care vrei, etc. Tot ce-ti trece prin cap. Bineinteles astea sunt impartite pe sectoare. Si da, e un fel de bazar numai ca parca e un pic mai organizat.


Eu zic cel mai bine sa vii sa vezi cu ochii tai si sa iei ce-ti place, ca asa daca lasi pe mana altuia treaba ta nu stiu ce o sa iasa. Nici macar nu trebuie sa intri in oras, vii pe A2 si la iesirea de pe A2 urmezi cheiul Dambovitei, si la prima intersectie mare de care dai e targul Autovit pe stanga, n-ai cum sa-l ratezi.


--------------------
[ Ex SLZ 2003 |.| VW JETTA 2014 - B 97 Z I P ]
Viteza ucide! Centura de siguranta salveaza vieti!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 3 Apr 2007, 09:35
Post #87


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Eu mi-am pus cotiera de anul trecut , am luat-o din Vitan cu 60 ron + 5 ron montajul . Pana acum nu am vazut alta care sa fie la fel de frumoasa ca a mea ! icon_mrgreen.gif Nu am inversat nici un scaun , merg perfect rotitele de la spatar , se si ridica , are si loc de stocare obiecte in interior , are si piele pe deaupra , era rotunda , nu patrata sau nu stiu cum , capacul este negru , iar interiorul si piciorul este imbracat cu catifea si se potriveste perfect pe suportul franei de mana dintre scaune , avand aceeasi forma si completand linia mochetei intarite de jos . Altceva ? Vreti poze ... ehe , cand voi imbraca si bordul , fetele de usi si stalpii in alt material fac poze si pun !


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalin06
post 3 Apr 2007, 09:53
Post #88


Membru autentic


Group: Members
Posts: 357
Joined: 15 March 07
From: Arges




marius80 : pune te rog niste poze cu cotiera .


--------------------
Renault Megane III 2010 - AG 66 -_-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
guliver
post 3 Apr 2007, 12:09
Post #89


No title


Group: Members
Posts: 545
Joined: 26 December 05




Pana la urma, ca sa montezi cotiera trebuie inversate scaunele? Mi-am luat si eu una din Vitan, arata bine, o am pusa provizoriu dar as vrea s-o montez cum trebuie in suruburi.Deci trebuie sa inversez scaunele? Imi poate spune cineva care si-a montat cum trebuie cotiera?


--------------------
fosta dacie fosta solenza 1900 dar nu toamna
"Fericirea e o minge de fotbal, cînd e aproape o lovești, cînd este departe alergi după ea!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
B-53-SDP
post 3 Apr 2007, 12:11
Post #90


1.6 16v E5 + GPL


Group: Members
Posts: 489
Joined: 12 March 06




O intrebare am si eu la voi si fara suparare:

Nu e incomod sa accesezi frana de mana ?


--------------------
Dacia Logan Laureat
1.6 16v E5+ GPL On the street, drive safely and reponsibly and wear the seatbelt !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
8 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th May 2024 - 18:29
Forum Renault