DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ce prostii am facut la volan, sau un fel de spovedanie publica

Sony
post 13 Aug 2007, 22:35
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.862
Joined: 30 August 04
From: Ban Land




Doar cine merita foloseste banda aia. radmasa.gif Cu VAGinul.


--------------------
Caruta cu doi cai frumosi 1945
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adip
post 13 Aug 2007, 22:38
Post #32


Banned


Group: Members
Posts: 2.177
Joined: 12 July 06
From: Melbourne, Victoria




QUOTE(TheFastOne @ 13 Aug 2007, 23:32)
s-ar putea sa superi pe unu cu carlig de remorca in spate asa ca mine si sa te tina ala numa-n frane, asa ca fii baiat cuminte si da-te la o parte daca ti se face semn.
Aici, pentru cei care nu si-au dat seama pana acum, e vorba de descrierea si exemplificarea intr-o fraza a prioritatii de passat, right? Am tedeii frateee, piei din fata mea ca-ti ard retrovizoarea cu xenoanele si dupa ce te-am facut pe banda de urgenta iti mai rezolv si radiatorul cu carligul meu antilogan. Pe care este.

This post has been edited by adip: 13 Aug 2007, 22:39


--------------------
* * *
What you live with you learn.
What you learn you practice.
What you practice you become.
What you become has consequences .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
TheFastOne
post 13 Aug 2007, 22:39
Post #33


Membru cu TDI


Group: Members
Posts: 18
Joined: 28 December 06
From: Brasov




Eu nu stiu ma Sony, tu gandesti inainte sa scrii sau gandesti dupa. Ce-ai vrut sa spui acolo cred ca doar tu intelegi.

<span class='edit'>13 Aug 2007, 22:42:</span>
Din ciclul: "Singur printre loganisti" face parte si postul meu de mai devreme smile.gif
Daca tu adip asta ai inteles, n-am ce sa-ti fac, intelegi doar ceea ce vrei tu si ce-ti convine. Adica ii fac flash-uri lu' ala din fata sa se dea bou la o parte ca merge cu 80 de km/h pe banda de langa axul drumului si tot io sunt nesimtitu nu ?

This post has been edited by TheFastOne: 13 Aug 2007, 22:43


--------------------
VolksWagen Golf Mk4 Variant Highline 2004 1.9 TDI 131 CP - BV 11 WUW
STOP ACCIDENTELOR ! Viata noastra are prioritate ! Nu mai eliberati permisele de conducere ca pe buletine !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adip
post 13 Aug 2007, 22:49
Post #34


Banned


Group: Members
Posts: 2.177
Joined: 12 July 06
From: Melbourne, Victoria




TheFastOne: mai bine ne spui si tu ce prostie ai facut la volan recent, daca tot ti-ai bagat nasul pe la confesional. Daca te simti singur printre loganisti e problema ta, dar arata-ne ca pana si cei cu VAG au o urma de bun simt in trafic si isi recunosc greselile.

P.S. Grupul VAG e ala din care fac parte Toyota, Honda si Mitsubishi? Ah, nu? Scuze atunci, credeam ca vorbim despre masini tongue.gif
P.P.S. TheFastOne, aici era vorba de un subiect unde intram sa ne recunoastem greselile, nu unde-i sa-i injuram pe ceilalti. Pt. asta avem topicul cu soferii care ne enerveaza. Parerea mea™

This post has been edited by adip: 13 Aug 2007, 22:51


--------------------
* * *
What you live with you learn.
What you learn you practice.
What you practice you become.
What you become has consequences .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
puiu82
post 13 Aug 2007, 22:52
Post #35


MOTANU'RAPIDIST!


Group: Members
Posts: 1.939
Joined: 15 August 05
From: bucuresti,giulesti




@ Domnule Rapid,exista semnal stanga,exista depasirea pe contrasens,poti sa depasesti pe banda din dreapta daca exista....
N-a zis nimeni nimic de nesimtire.

This post has been edited by puiu82: 13 Aug 2007, 22:53


--------------------
Toyota Auris 2011 - B-999-CGS
Mandru posesor de doua maini stangi!!!
Ex-clima verde jad.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adip
post 13 Aug 2007, 22:54
Post #36


Banned


Group: Members
Posts: 2.177
Joined: 12 July 06
From: Melbourne, Victoria




Da domnu' puiu, dar in cazul ala, daca avea o mana pe volan si una pe maneta de semnalizare, cu ce membru mai dadea flashuri si claxoane?


--------------------
* * *
What you live with you learn.
What you learn you practice.
What you practice you become.
What you become has consequences .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 13 Aug 2007, 23:38
Post #37


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




Cu nasu 04.gif


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sony
post 14 Aug 2007, 06:26
Post #38


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.862
Joined: 30 August 04
From: Ban Land




TheFastOne, daca imi spui adresa ta iti trimit Codul Rutier sa-l studiezi ca ai foarte mare nevoie. Aia 7 ani de acasa nu cred ca ii mai poti recupera. N-a fost sa fie!


--------------------
Caruta cu doi cai frumosi 1945
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
loganlover
post 14 Aug 2007, 06:47
Post #39


Membru incepator


Group: Members
Posts: 29
Joined: 18 March 06




Mda...N-as putea sa-i zic prostie.Saptamana trecuta mi-a luat fata masina Politiei Rutiere.Dupa 10 m a optit la semafor, io dupa el, am coborat si i-am cerut sa se legitimeze.L-am intrebat daca are permis pe politai,mi-a raspuns arogant ca nu e treaba mea.I-am promis ca il reclam la superiori si mi-a ras in nas.
Credeti ca am fost naiv?Vi se pare normal ca tocmai politia sa nu respecte regulile de circulatie? asteapta nervos.gif


--------------------
mitsubishi lancer 2006 - B 63805
[SIZE=14][COLOR=red]Intai gandesc,apoi scriu.Cand n-am timp, sar peste prima faza.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sonykel
post 14 Aug 2007, 07:09
Post #40


Actualmente Ing.


Group: Members
Posts: 1.281
Joined: 30 June 05
From: Constanta




Teoretic nu e normal...
Practic e normal ca asa fac gaborii ca-s fara aia 7ani de acasa...


--------------------
DACIA Logan MCV 2007,1.6 16v,Laureate Full,7series,Gri Platine - CT-87-SNK
Hai,stai un minut langa mine,o zi cu mine
Si-o sa vezi cum si de ce este mult mai bine
Sa te-ntorci cate-odata cu spatele catre lume
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu_lb
post 14 Aug 2007, 08:15
Post #41


Membru incepator


Group: Members
Posts: 71
Joined: 11 October 04
From: Bucuresti




Prostii la volan? Ohoo! Sunt destule numai alea de care mi-am dat seama.
Seara pe la orele 23:00, plec de la Bobocica, pe calea Vitan in sus, trec de intersectia cu Mihai Bravu si vad un Logan in fata mea cum clipea cu sarg din avarii. Nu intelegeam ce serviciu important ii facusem de imi multumea atat de tare. Abia cand am trecut de Posta Vitan mi-am dat seama: mergeam fara lumini huh.gif
Boon, aprind luminile si imi continui drumul. O iau pe Bd. Unirii, ies in Splai si opresc in Petrom-ul de dinaintea Podului Izvor sa vorbesc la telefon. Vazand ca se prelungeste convorbirea, opresc motorul si sting luminile. Cand plec, foarte concentrat sa ma asigur la reintrarea in Splai, uit sa aprind luminile si trec prin intersectie in primele secunde de rosu (il vazusem in ultimul moment dar nu prea mai aveam cum sa opresc in siguranta). Aproape de Opera, observ ca aveam din nou luminile stinse.
De atunci mi-am promis ca atunci cand sunt foarte obosit sa iau metroul sau autobuzul sau taxi-ul.


--------------------
Dacia Logan Ambition 2004 1.6MPI
Fluence 1.5 dCi 110 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Stavreschi
post 14 Aug 2007, 10:38
Post #42


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 13 February 05
From: GALATI




Întreb și eu ceva... OFFtopic, rolleyes.gif dacă ai făcut prostia, ai luat punctele de rigoare de la milițian, poți să intrii undeva, pe net și să te vezi cu zestrea de puncte și data când ți s-au înscris la catastif, adică aș vrea să știu dacă ultimele puncte care le-am luat se adaugă la altele mai vechi, pe care sincer nu mai știu când le-am luat.. prin dec. sau ian. sau...


--------------------
dacia Logan 1,6 l GTI - Gl xx xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
thunder
post 14 Aug 2007, 11:03
Post #43


Membru autentic


Group: Members
Posts: 540
Joined: 22 April 04
From: Pitesti




QUOTE(Adip)
TheFastOne: mai bine ne spui si tu ce prostie ai facut la volan recent, daca tot ti-ai bagat nasul pe la confesional


uite ca s-a confesat mai devreme

QUOTE(TheFastOne)
Eu nu accelerez cand sunt depasit decat daca ma depaseste vreounu sau incearca sa ma depaseasca cand eu astept linistit sa se termine curbele sa pot depasi un tir sau un autobuz, desi stie foarte bine ca dupa aceea va trebui sa-l depasesc eu iar, vrea sa-mi arate ca poate dom'le.


--------------------
Opel Astra H 2006 - B-50-WSE
Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. Despre univers nu sunt inca sigur. Albert Einstein
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 14 Aug 2007, 17:14
Post #44


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




TDI vine de la tembeli ,dobitoci, idioti ?
Azi am intalnit pe sosea un specimen cu pasat 2.0 tdi care se criza ca nu putea depasi coloana din fata si isi agita copitele amenintator catre celelalte masini. Pana la urma ofuscat a fortat depasirea =un tir a franat la disperare mai sa puna remorca de-a curmezisul drumului si un necajit cu un cazan 1300 a iesit pe acostament cand s-a trezit fata-n fata cu tdi. Aproape zilnic vad agitati cu tdi parca ii apuca nebunia cand isi iau asa o masina sau invers smile.gif aia isi cumpara asa masini tongue.gif

Cu stima bion

This post has been edited by bion: 14 Aug 2007, 17:14


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
puiu82
post 14 Aug 2007, 17:29
Post #45


MOTANU'RAPIDIST!


Group: Members
Posts: 1.939
Joined: 15 August 05
From: bucuresti,giulesti




QUOTE(adip @ 13 Aug 2007, 23:54)
Da domnu' puiu, dar in cazul ala, daca avea o mana pe volan si una pe maneta de semnalizare, cu ce membru mai dadea flashuri si claxoane?
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Scurt si la obiect!


--------------------
Toyota Auris 2011 - B-999-CGS
Mandru posesor de doua maini stangi!!!
Ex-clima verde jad.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
OAP
post 14 Aug 2007, 17:36
Post #46


Membru autentic


Group: Members
Posts: 808
Joined: 7 November 06
From: Bucuresti




QUOTE(TheFastOne @ 13 Aug 2007, 23:32)
Ma gandesc ca nu te tine motorul ala in primul rand, in al doilea rand s-ar putea sa superi pe unu cu carlig de remorca in spate asa ca mine si sa te tina ala numa-n frane, asa ca fii baiat cuminte si da-te la o parte daca ti se face semn.

S-ar putea ca aluia cu TIR sa i se rupa de carligu tau. wink.gif


--------------------
. . .
Pus astfel în lumină, ancorat în sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludează meandrele concretului.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Braveheart
post 14 Aug 2007, 19:26
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 285
Joined: 12 May 07
From: BT




haoleu ce topic..pai cred ca eu sunt cel mai al dracu' dintre toti.. sa incep atunci de pe undeva.. :

- am prostul obicei sa dau flash la fraieri si ma mai scarpina la mana cateodata si la un claxon..;

- cand vad cate un ratat ce face o miscare lipsita de inteligenta il avertivez, la a 2 a ii arat "semnul magic";

-mi s-a intamplat uneori ca aproape de trecerea de pietoni sa nu pot acorda prioritate..deh..graba.. in schimb ii injur cu sarg pe cei care fac la fel..;

- la drum lung nu prea am rabdare si o cam ard, de aceea cred ca am primit multe "binecuvantari" de la ceilalti (depasiri ratate si apoi intrat in coloana mai mult fortat..);

Sunt convins ca nu ma ajuta cu nimic, dar ma enervez iute la volan, cred ca tre sa fac un curs de management al furiei la volan tongue.gif

Singura data cand am condus tot drumul (mai lung) cap coada in limita legala, sa vad si eu ce e aia, in final m-am inecat ca tiganul la mal si am ramas fara permis o luna (depasiri in zona interzisa).

trageti voi concluziile ... asta e..sper ca dupa perioada "pietonala" sa revin la volan mai intelept biggrin.gif


--------------------
Dacia Logan 1,6 MPI 2006 Laureat
The answer my friend is blowing in the wind
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 14 Aug 2007, 20:09
Post #48


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




Bre o sa te vezi pe ce soferi mau enervat laugh.gif


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
OAP
post 14 Aug 2007, 20:13
Post #49


Membru autentic


Group: Members
Posts: 808
Joined: 7 November 06
From: Bucuresti




QUOTE(C@talin @ 14 Aug 2007, 21:09)
Bre o sa te vezi pe ce soferi mau enervat laugh.gif
*


wacko.gif

LE: tu-i punctele si virgulele cui le-a inventat, ca mi-o picat fisa dupa 10 min

This post has been edited by OAP: 14 Aug 2007, 20:15


--------------------
. . .
Pus astfel în lumină, ancorat în sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludează meandrele concretului.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FireChief
post 14 Aug 2007, 20:15
Post #50


Ut ameris, amabilis esto * Fii amabil si o sa fii iubit


Group: Members
Posts: 683
Joined: 3 September 06
From: Bucuresti




QUOTE(loganlover @ 14 Aug 2007, 07:47)
Mda...N-as putea sa-i zic prostie.Saptamana trecuta mi-a luat fata masina Politiei Rutiere.Dupa 10 m a optit la semafor, io dupa el, am coborat si i-am cerut sa se legitimeze.L-am intrebat daca are permis pe politai,mi-a raspuns arogant ca nu e treaba mea.I-am promis ca il reclam la superiori si mi-a ras in nas.
  Credeti ca am fost naiv?Vi se pare normal ca tocmai politia sa nu respecte regulile de circulatie? asteapta nervos.gif
*


daca ,nu ai facut plingere ,degeaba...trebuia sa se prezinte,te prezentai si ii cereai sa se prezinte,e un functionar in exercitiul functiunii...
chiar daca nu s-a prezentat trebuia sa faci o reclamatie la igp si sa expui situatia ,precizind ora numarul masinii de politie ,imprejurarile...conform legii in 30 de zile sunt obligati sa iti raspunda

This post has been edited by FireChief: 14 Aug 2007, 20:35


--------------------
Renault Megane Sedan 1.5 dci, 100 cp , Luxe Privilege ,Beige Poivre
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ahyle_blue_eyes
post 14 Aug 2007, 20:21
Post #51


Membru autentic


Group: Members
Posts: 672
Joined: 25 November 06
From: IASI




Astazi mergeam cu 80-90 km/h cu masina din semnatura si am depasit o masina care stationa iar cand eram in dreptul acesteia din spatele ei mi-a sarit un caine direct in fata ,in partea dreapta........un caine grasut( parca era o femela gravida,nush sigur dar era marisoar)n-am avut ce face l-am luat in plin ,am franat exact cand mi-o intrat in masina(afara ploua asa ca m-am oprt in cativa metri buni).Cainele a murit instantaneu si mie mi s-a "bulit" spoilerul partea dreapta,proiectorul dreapta, subspoilerul si nr de inmatriculare indoit!Imi pare rau pt caine , mi-a fost mila sa-l vad cum ii curgea sange prin gura si ochi dar imi pare rau si pt masina ca tocmai imi "aranjasem"spoilerul cu un subspoiler de fibra care arata binisor,imi montasem proiectoare rotunde pe nova(de solenza) ,plasa pe spoiler pe unde trece aerul la radiator si de asemenea modificat spoilerul pt proiectoare rotunde(cei care cunosc modelul de super-nova ,stiu ca are proiectoarele dreptunghiulare!)Pe langa astea am vopsit spoilerul in culoarea masinii....am muncit oleaca si nici o sapt nu m-a tinut:(

This post has been edited by ahyle_blue_eyes: 14 Aug 2007, 20:24


--------------------
Dacia Nova Gti 1999
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 14 Aug 2007, 20:35
Post #52


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Pacat de caine sad.gif dar mai pacat de statul roman care nu rezolva problema cainilor vagabonzi , fiecare caine ar trebui sa aiba un stapan nu sa fie lasat pe strada. smile.gif

This post has been edited by big2003: 14 Aug 2007, 20:35


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hash
post 14 Aug 2007, 21:24
Post #53


calculatorist


Group: Members
Posts: 1.388
Joined: 13 September 04




Eram pe aproape de Cheia, mergeam tare, la un moment dat ma bag intr-o depasire (pe unele dintre putinele portiuni extraurbane in aliniament) si la peste 120 la ora imi sare in fata un caine .. drum drept, fix acolo si fix atunci a trebuit sa sara .. am franat cat a putut masina, cainele a reusit sa treaca strada (norocul lui ca nu s-a oprit) insa frana aia cred ca i-a dat emotii celui din spatele meu, pe care tocmai il depaseam ! Imi venea sa intru in pamant de rusine. Eu m-am lecuit de depasiri cu peste suta pe DN1A. Mai bine stau la 70-ul aluia din fata.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
XanRO
post 15 Aug 2007, 07:24
Post #54


Membru


Group: Members
Posts: 130
Joined: 16 May 06
From: Bucuresti




QUOTE(TheFastOne @ 13 Aug 2007, 23:32)
"... s-ar putea sa superi pe unu cu carlig de remorca in spate asa ca mine ...
*



Am si eu o intrebare, a fost mai ieftina masina ta la SH ptr ca are carlig? Stiu ca la nemtia isi pun babalacii carlig ca sa poarte dupa ei rulota sau barca. Tu cand ai luat masina te-ai gandit ca e numai bun carligul ca sa tragi semiremorca cu pepeni/cartofi/legume la piata?

OnTopic:
Mai fac prostii, dar am gasit o modalitate sa ma stapanesc cat de cat: imi aduc aminte cum a fost cand era masina in service, sau ma gandesc ca cu cat merg mai repede, cu atat trebuie sa ajung mai repede la benzinarie. Works for me.
Cum zicea cineva "Time is money", eu as extrapola altfel, "Masina costa", de ce sa nu incercam sa minimizam cat mai mult costurile ptr acest lux si sa mentinem beneficiile?


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.6 2006 - B-XX-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DomnulK
post 15 Aug 2007, 08:23
Post #55


ex kAndrei


Group: Members
Posts: 1.403
Joined: 7 September 03
From: Bucuresti




manevra susanu< a se citi shushanu>

venind dinspre targoviste, la intrare in bucuresti <zona chitila> cand inca drumurile erau nasoale<doar banda 2 era mai circulabila si contrasensul> un amic al meu circula cu masina lui pe banda 2 in paralel cu o dacie pe a carei luneta scria șușanu. ma bag in depasirea prietenului pe contrasens, moment in care sesizez un ople vectra care vroia sa faca stanga. cel cu opelul observa ca spre el vin 3 masini. se gandeste sa faca dreapta sa se duca pe banda 1 de circulatie, se razgandeste si ramane unde era<la axul drumului>.
eu nu mai aveam unde sa ma bag in coloana.preitenul meu accelereaza sa-mi faca loc dar era prea tarziu si decid sa-l depasesc pe cel cu vectra<care-si pusese deja mainile in cap> pe banda 1 de pe contrasesns, neobservand ca in dreptul lui era o mare balta.
totul s-a terminat cu bine,am ajuns inapoi pe banda mea de circulatie teafar si nevatamat. sincer e cea mai periculoasa faza care-am facut-o chiar o depaseste pe cea cand amdepasit pe serpentine si m-am repliat in coloana evitand la milimetru o tipa care si ea se bagase in depasire in aceeasi curba.
dupa toata faza șușanu, domnul cu dacia respectiva trece pe langa mine si amicul meu pe banda 1 cu vreo 90 km/h si ranjind la noi cu jumatate de fata!

This post has been edited by kAndrei: 15 Aug 2007, 15:45


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2004
Asfalt Uscat!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 15 Aug 2007, 09:20
Post #56


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(kAndrei @ 15 Aug 2007, 09:23)
... ma bag in depasirea prietenului pe contrasens...

Aha, da' tu ce naiba căutai în depășirea celor doi, adică pe banda 2 de pe contrasens? bicycle.gif


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 15 Aug 2007, 10:06
Post #57


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




El facea liniute ca are mpi de 1,6 by renault cu abtibilduri icon_mrgreen.gif

bion


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ROK
post 15 Aug 2007, 10:22
Post #58


Membru incoruptibil


Group: Members
Posts: 226
Joined: 10 November 06
From: Bucuresti




ieri am trecut pe rosu ( din greseala) worship.gif ... noroc ca nu era nici un politai prin zona sa ma vada

This post has been edited by ROK: 15 Aug 2007, 10:24


--------------------
dacia solenza 2004 scala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 15 Aug 2007, 10:32
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




QUOTE(ROK @ 15 Aug 2007, 10:22)
ieri am trecut pe rosu ( din greseala)  worship.gif  ... noroc ca nu era nici un  politai prin zona sa ma vada
*


Norocul tau e ca n-a venit altu` pe verde ca politaiu iti facea necrologul sad.gif

Cu stima bion


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ROK
post 15 Aug 2007, 10:44
Post #60


Membru incoruptibil


Group: Members
Posts: 226
Joined: 10 November 06
From: Bucuresti




in aceea intersectie este greu sa te tamponeze cineva, strada lata ..distanta mare intre semafoare ... doar daca pleaca unul pe verde care vrea sa vada in cate secunde ajunge la 100km/h masina lui tongue.gif

This post has been edited by ROK: 15 Aug 2007, 10:45


--------------------
dacia solenza 2004 scala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
14 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 21st June 2024 - 00:43
Forum Renault