Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: IASI, INTALNIRE DACIACLUB
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
GRIMRIP3R
or fi fost loganuri .... da ei au clubu lor separat .... va asteptam pe 21.06.2009 in fata la rectorat .... sper sa imi termin si eu masina pana atunci
valytz4
Buna seara! Sunt mai nou pe forum si foarte interesat de aceste intalniri. Ramane Duminica pe data de 21 intalnirea? la ce ora dati ceva detalii.Multumesc suntem 2 soferi de Dacia
ktalyn.
@BAD_MF: am fost prezenti sambata cu 2 masini!
@valytz4 : ai pm!
iooon_cic
loganclub iasi alias FRT iasi va invita la intalnirile locale saptamanale care au loc miercurea ora 20 la palatul culturii ora 20 si duminica la ERA pacurari ora 20 ... pt mai multe detalii intrati pe www.l o g a n c l u b iasi.ro (fara spatii)
va asteptam
puiu82
Daca doriti sa participati......stiu ca e distanta cam mare,dar cine stie?

http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
Cipiotul
gata cu intalnirile in Iasi ? sa fie din cauza ca au inchis parcarea de la rectorat sau nu mai vine lumea ?

dacioata mea sta "pe tusa" de anul trecut ... am avut ceva probleme cu ea si pana am gasit timp sa le rezolv, a dat frigul si n-am mai reusit ... intre timp a venit si alta "amanta" si n-am mai umblat la dacie ... unsure.gif
ktalyn.
intalnirile dacia club nu prea se mai tin din lipsa de membri! nu din cauza locului de parcare!
@Cipiotul: sa stapanesti sanatos "amanta"!!!
GRIMRIP3R
Da ... cei care mai erau prin Dacia Club nu prea mai vin ... doar eu si ktalyn ce mai venim din an in Pasti.Propun sa ne intalnim pe 20.09.2009 in parcare la Facultatea de Chimie. Cine semneaza prezent sa se anunte .


Cipiotule s-o stapanesti sanatos .Ce daciuta aveai ??biggrin.gif
bomba_11980
Pe bune GRIMRIP3R ca erai doar tu si ktalyn - dar de mine ai uitat, dar de Ursu ai uitat icon_mrgreen.gif

Poate o sa incepem sa ne intalnim din nou - sa vedem -

Duminica asta as veni in Parcare la Chimie - dar sa vad ca e posibil dimineata sa plec la Botosani si nu stiu cand ma intorc biggrin.gif
GRIMRIP3R
da man ... nu v-am uitat ... da de cele mai multe ori numa eu cu ktalyn eram ...

poate ne vdm maine pana la urma
4x4
As dori sa vin si eu cu dacia, cand e urmatoarea intalnire ?
ktalyn.
@4x4: ai pm!
Intalnirile nu prea se mai tin din lipsa de membri si timp:(, unii din noi ne mai auzim la un telefon, deci cei care mai tinem legatura ne putem aduna daca esti interesat!
@GRIMPIP3R:Imi pare rau Alex pt. neprezenta la "tafea" din ultimile Duminici, dar dupa cum ti-am spus si la telefon, yo Duminicie am lucrat in ultimul timp:( sa speram ca Duminica asta sa fiu liber si sa ne gasim!
Deci intalnire Duminica 4.10.2009 in parcarea de la Facultatea de Chimie, zona Splai Bahlui pt cei ce nu stiu unde vine!
Ne auzim la un telefon, sper sa nu lucrez si Duminica asta!
ktalyn.
Deci recapitulare! Duminica 4.10.2009 intalnire Dacia Club, in parcarea din fata Facultatii de Chimie, zona Splai Bahlui(langa master pentru cei ce nu stiu unde vine asta!
ktalyn.
Am fost cativa , dar din pacate doar cativa din cei mai cu vechime!Poate ne gasim mai multi duminica asta1
SiLencE
vreau sa vin si eu la intalnire... va rog sa imi spuneti daca mai are loc duminica 18.10.2009
ktalyn.
bineinteles, te asteptam!
SiLencE
intalnirea se tine tot in parcare la fac de chimie la ora 14?
SiLencE
mda... se mia tin sau nu intalniri ?? astazi am fost prin parcarile de la chimie sirectorat si nu a fost nimeni.... doar 3 fiaturi.....in fine.. anutati-ma si pe mine cand va intalniti....
ktalyn.
@SiLencE : ai pm!
SiLencE
deci nu prea se mai tin intalniri..... nu?
ktalyn.
Intalnirele nu prea se mai tin demult, ne aunam telefonic... si ne strangem cel putin 8 masini de obicei...faza poasta e ca unii mai si muncesc duminica:(
@SiLenCe: nu te-am vazut online sa putem sta de vorba..
Lucian MC
Haideti iesenilor Duminica asta la o intalnire ,La 2 pe splay la locul vostru,Tura asta vin 100% ca nu am alte planuri si vine si lucian cu berlina daca il conving si un amic cu un break...
Haideti sa ne adunam sa refacem daciaclubul.daciile se raresc dar noi devenim mai uniti
ktalyn.
crede-ma lucian ca duminica asta si eu aveam de gand sa scot pe cei putini care mai suntem la o intalnire!
Lucian MC
Dami un pm cu nr tau ca eu lam schimbat pe al meu ca miam pierdut telefonul:)
noul nr 0749450373
bomba_11980
Eu am sa incerc sa vin Duminica la intalnire dar nu promit nimic - weekendul asta sarbatoresc Sf. Andrei (ziua sotiei) - si 1 Decembrie icon_mrgreen.gif (ziua de nastere a sotiei) - si o sa am casa plina de musafiri....
ktalyn.
Dan stai linistit omule si rezolvati treburile am discutat si stiu problema;)
vladpadureanu
Salutare sunt nou pe forum si nou in club nu am fost la nici o intalnire pana acum,dar ashtept cu nerabdare urmatoarea intalnire la care eu voi fi prezent 100% si vreu sa va cunosc !O sa fac niste poze cu daciuca mea si le voi posta ,vreau sa vad parerea voastra si ce sfaturi imi dati.Multa bafta tuturor!!! smile.gif
ktalyn.
@vladpadureanu: bine ai venit atat pe forum cat si printre noi! te astept la urmatoarea intalnire!

3 Dec 2009, 14:46:
Deci oficial Duminica asta promit sa fiu prezent las toate treburile la o parte si sa fiu prezent! deci Duminica 6 Decembrie 2009 intalnire Dacia Club , ora 14:00 in parcare din fata Rectoratului Univ. Gh. Asachi pe Splai Bahlui pt cei ce nu stiu unde este!Deci hai mai lasati barlogul deoparte si iesiti putin la o gura de aer!Cine semneaza prezent sa "ridice 2 degete"!
vladpadureanu
Imi pare rau nu pot ajunge,eu sunt in Darmanesti trebuie sa rezolv actele la daciuca mea si trebuie sa ma duc luni la rar in Bacau pt identificare sad.gif ....................eu cu cine vorbisem a zis ca ma programeaza joi sau vineri la rar,dar nu sa putut asa ca trebuie sa stau pana luni,deci duminica asta nu sunt in Iasi ,dar duminica viitoare sunt sigur si promit ca o sa vin...........................................(am spus ca vin 100% la urmatoarea intalnire ca ma bazam pe ala ca ma programeaza joi sau vineri).
ktalyn.
stai linistit si rezolva-ti problemele, te asteptam cealalta duminica!
robbygh
ma inscriu si eu pe lista. biggrin.gif
ktalyn.
@robbygh: esti bine venit!
vladpadureanu
Daca duminica e intalnire eu is prezent biggrin.gif
ktalyn.
sincer as prefera ca cei ce se anunta sa ne si onoreze cu prezenta, duminica asta am fost doar 3, poate din cauza alegerilor!
ktalyn.
Duminica 13.12.2009 , ora 14:00, intalnire Dacia Club, in parcarea din fara Rectoratului Univ. Gh. Asachi Iasi, pe Splai Bahlui pt cei care nu stiu unde este!( a 2-a parcare cum vii din Tudor spre Pd.Ros, prima e cea de la chimie)!!!
bomba_11980
Poze intalnire 13.12.2009
ktalyn.
Multumim Dan pt. poze! Duminica asta o sa avem zapadaaaaa!!!
ktalyn.
ne gasim si noi azi? acelasi loc, aceeasi ora?
4x4
ce se mai aude ?
ktalyn.
duminica asta nu pot veni eu, am examen:(...pe duminica viitoare sa speram ca o sa fie cald..
bomba_11980
Am trecut eu pe acolo in speranta ca este cineva - am stat vreun sfert de ora - si apoi am plecat ...poate duminica viitoare ne intalnim. Sa vedem cati se anunta...
4x4
deci sa inteleg ca in fiecare duminica va adunati ? cam pe la ce ora ?
bomba_11980
De fiecare data ne intalnim Duminica la ora 14:00, in parcarea din fara Rectoratului Univ. Gh. Asachi Iasi, pe Splai Bahlui.

Dar inainte de intalnire multi confirmam....eu am fost duminica trecuta pe acolo pentru ca eram in trecere.

Personal 99.9% vin duminica asta....sa vedem si altii care se mai anunta smile.gif
4x4
suna bine, am sa incerc sa ajung duminica asta.
kobra_bc
ce frumos ca va mai intalniti in continuare, chiar imi este dor de o intalnire, pacat ca timpul liber la mine a devenit inexistent sad.gif dar din martie incolo poate reusesc sa ma eliberez sa va fac o vizita. sau poate ne vedem la bucuresti pe 13-14 martie.

felicitari ca inca mai tineti traditia, bafta in continuare si la cat mai multe intalniri si km fara probleme.
4x4
Cand e vremea buna, lumea se-aduna
4x4
unde sunteti?
ktalyn.
Eu unul imi cer scuze pt absenta de duminica asta dar nu am fost acasa...pe duminica viitoare si sa speram ca o sa fie vrmea frumoasa...
vladpadureanu
Poi daca se mai tzin intalniri e tare yo ma gandeam ca atzi lasat-o balta dar fain daca e sa ne adunam duminica yo vin tot la 14?ca de acu vine caldura biggrin.gif............. yo vin daca e intalnire duminica numa sa anuntzatzi exact biggrin.gif
4x4
te asteptam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.