Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: IASI, INTALNIRE DACIACLUB
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
4x4
Astazi nu pot veni, trebuie sa cumpar martisoare sleep.gif
Victoras2001
Asa treaba complicata e? nedumerire.gif
Lucian MC
Va astept azi la intalnire. Macar sa ziceti daca veniti sa nu mai stau ca duminica trecuta decat cu o persoana ca tura asta daca mai prind asa,dupa vin cu aparatul de tuns si va tund 0 pe care nu veniti sa va tin minte:))
ktalyn.
Lucian ar fi bine sa iti iei si o foarfeca la tine, ca eu unu de obicei ma tund zero jos si sus din foarfeca, deci imi pare foarte rau dar nu pot ajunge motive de sanatate, mii asa de rau ca daca cobor din pat cred ca vomit:(
Pe duminica viitoare iar in caz ca va intalniti multi putini, sa aveti o zi frumoasa!
4x4
Ne intalnim astazi?
Daca are cineva o pompa il rog sa o aduca, trebuie sa verific presiunea la roti smile.gif
ktalyn.
eu unu nu am pompa, dar vezi ca la omv iti poti face presiunea moca!
4x4
Pai am facut-o moca, dar nu sunt prea sigur cum sta de fapt treaba, vreau sa verific. Sa inteleg ca vii ?
alin12
va salut! sunt din roman, student in iasi. as vrea sa vin si eu la o intalnire, daca ma primiti rolleyes.gif .
m-am gandit sa vorbim din timp, poate duminica 14, o sa fie mai multi, ca observ ca vine putina lume.
p.s. sper sa nu fie miss intre masini, ca a mea nu e de urcat pe podium biggrin.gif
4x4
Cat timp are 4 roti si un motor poate concura la miss. biggrin.gif

Cine vine Duminica asta 14 martie 2010 la ora 14 in parcarea din fara Rectoratului Univ. Gh. Asachi Iasi, sa se anunte.

Eu sigur vin.
4x4
daca nu se anunta macar 3 oameni............
alin12
atentie la double post, sa nu se supere sefii 10412898.gif
nu mai e nimeni interesat? sad.gif
4x4
Haideti Ma !
ktalyn.
eu o sa fiu prezent si o sa incerc sa dau si de baietii care mai vin daca nu dau de ei pe messenger o sa iau legatura telefonic duminica in cadrul intralnirii!
4x4
Bravo ktalyn. ! Unde sunt multi puterea creste cheers.gif
alin12
deci azi la 14 in fata la rectorat?
cam cati suntem? se pare ca e frumoasa vremea
4x4
Foarte frumos afara.

Azi ora 14, in fata Rectoratului.

alin12
4x4
ktalyn.


Probabil au sa vina Lucian MC, vladpadureanu, si altii.

http://maps.google.com/maps?hl=en&source=h...ved=0CAgQ8gEwAA

Iesiti afara, ca e pacat de vreme biggrin.gif
vladpadureanu
Numarul meu este 0745624997 .....................................................siiiiiiiiiiiiii cand e urmatoarea? ca tare fain e afara biggrin.gif .........................deeeeeeeci DUMINICA?acelasi loc aceeasi ora?
4x4
Da! Maine vreau prezenta maxima!
alin12
ce rau imi pare ca nu pot veni si eu:(
4x4
azi unde ati fost ?
alin12
am crezut ca nu se mai tine sad.gif nu s-a mai discutat nimic
4x4 da-mi un pm cu idul tau de mess
ktalyn.
eu am avut niste probleme de familie iam spus lui lucian cu sportiva ma gandeam ca el se duce!
4x4
Ce faceti maine ?
alin12
eu sunt acasa..... tot ce pot face e sa va urez un Paste Fericit!
4x4
Paste Fericit celor de pe DaciaClub !

.daca nu se anunta nimeni, nici eu nu vin.
ktalyn.
Duminica nu ati aparut niciunul, eram doar eu si parcare:))! Duminica asta nu pot veni eu:(
4x4
De ce nu va anuntati ?

Daca vii, posteaza aici si au sa stie si ceilati ca nu vor sta singuri in parcare, pana nu vad ca se anunta unul aici eu nu vin.
4x4
Maine veniti! E vreme frumoasa!

Eu sigur vin.

Anuntati-va prezenta...
alin12
bn , atunci vin si eu
4x4
Bravo, 2 oameni, inca mai e loc in parcare, nu va sfiiti.

Chiar nu mai citeste nimeni thread-ul asta ?
alin12
duminica 9 mai vine cineva? sau mergeti la brasov? biggrin.gif
ktalyn.
daca sunt in localitate o sa apar si eu!
vlad.a
Tanar posesor de automobil Dacia, 18 ani.
Se mai fac intalniri in Iasi?
4x4
Nu se mai fac din câte știu eu, încearcă pe 4tuning tongue.gif
ktalyn.
daca nu se mai tin asta nu inseamna ca nu se mai fac intalniri, daca ar mai exista doritori s-ar mai putea face, cel putin cu cateva telefoane ne mai putem strange din cei vechi 3, 4 ( cei care mai au dacii )
intalnirile nu se mai tin din lipsa de membri!
4x4
Haideți atunci să facem o listă.
ktalyn.
faceti lista pentru saptamana viitoare ca sa stiu si eu sa nu imi programez altceva!
vladpadureanu
Trezirea lume si haidetzi la o iesheala miercuri 14-07-2010 sau macar anuntzatzi si voi cand e sa fie urmatoarea ......................haidetzi ca au trecut ploile biggrin.gif
vlad.a
Eu vin.
4x4
La ce ora? Eu trebuie sa ma înscriu la facultate tongue.gif
vlad.a
A ramas la ora 13:00.
4x4
Nu pot veni, merg la facultate sad.gif
vlad.a
Putem stabili o alta ora sau sa te asteptam, depinde cat.
4x4
la ce ora? acum am trecut pe acolo și nu era nimeni.
ktalyn.
eu unul raman pe programul vechi duminica la ora 14:00 voi trece pe acolo daca este cineva bine daca nu nu, stau vreo 10 minute si astept!
alexandrusiri
salutare.imi cer scuze ca sriu aici dar are cineva din iasi stickere cu daciaclub,sau suporti pt numerele de inmatriculare de vanzare?
ktalyn.
a fost la un moment dat cand un membru avea cuter plotter dar l-a vandut la el le confectionam,
eu mai am prin dulap confectionate vreo 2 cu daciaclubiasi daca te intereseaza lasa-mi pm! poti elimina iasi si lipesti doar daciaclub.ro
4x4
azi a fost duminica? Mii de scuze ktalyn., pur si simplu m-am luat cu alte prostii si am uitat doh.gif.

Nu ne putem întâlni cu alta ocazie, cand iti convine tie desigur.
ktalyn.
astazi este duminica omule! astazi ne gasim la 14:00 in parcare la rectorat;)
4x4
Am sa întârzii un pic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.