Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: << Întâlnire SuperNoviști >>
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109
Fantastik
curiosule.. sa fii sigur ca au fost cativa...
Maskatu
CFL iar ai zis ca vi si nu ai mai venit. dry.gif

Poze:
and_rei
normal iar apar eu in poze ca de obicei smile.gif).pacat maskat ca nu ai facut drive test.lupamuttley plecase cu 5 min inainte sa vii tu.da lasa nu fi suparat biggrin.gif

@ ASTEPTAM MAI MULTA LUME.HAI CA VINE CALDURA DUMINICA VIITOARE biggrin.gif
martynez
sorry baieti.....dar afost lasata secului......demisecului, dulcelui si demidulcelui........si nu am avut nici o sansa sa ajung.....ne vedem saptamana viitoare..... alcoholic.gif cheers.gif
Maskatu
A plecat ca stia ca vin eu... radmasa.gif
Lupamuttley
Pai...smile.gif)

DAr na stii tu legea fizicii (exista una pentru asta) cine vine primu pleca primu, plus ca eram de la 6:40, singurel.

Cateva poze facute de mine,credeam ca nu vine maskatu... :|
Maskatu
Pai nu mai veni bre asa devreme. Noi ne intalneam de obicei de la 8 dar au stricat combinatia dastia ca ianis. radmasa.gif

Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos.
and_rei
bai vezi ca asta vara la 7 30 erau toti aproape.si asa veneai si tu nu mai vorbi smile.gif)
Maskatu
Asta vara la 19.30 erau 30 de grade, soare orbitor si mirosea a mici toata parcarea. biggrin.gif Sa speram ca la vara reusim sa ne reunim mai multi ca pe timpurile bune (vezi poza de jos).
anecula_08
Daca nu ploua (sau ninge) poate vin si eu duminica. Daca ma primiti desigur biggrin.gif
Maskatu
Mai stie cineva ceva de robyvol? Ca nu l-am mai vazut de cateva luni. Pe forum a intrat cel mai recent pe 25 feb. unsure.gif
and_rei
eu l am mai vazut pe mess da nu am vorbit cu el.data viitoare ii dau un buzz biggrin.gif
211CFL
QUOTE(Maskatu @ 6 Mar 2011, 21:06)
CFL iar ai zis ca vi si nu ai mai venit.  dry.gif

Poze:
*


unsure.gif am si uitat ce am facut sambata sad.gif
urmatoare intalnire cand o sa fie?
anecula_08
Chiar, cand este? Duminca la 19.30?
and_rei
cam asa
211CFL
deci in seara asta la kaufland?
and_rei
da.prezent
anecula_08
Din pacate eu abea acum am ajuns de la tara sad.gif deci ramane pe duminica viitoare
and_rei
13.03.se pare ca interesul pt intalniri a scazut.pacat...
Maskatu
Ce multi ati fost. biggrin.gif Ati avut loc pe un rand? dry.gif
and_rei
nu prea.s a ingrasat martynez smile.gif)

@daca interesul pt intalniri nu mai e ca inainte eu unul o sa ma retrag
211CFL
QUOTE(ianys_andrey @ 13 Mar 2011, 22:14)
nu  prea.s a ingrasat martynez smile.gif)

@daca interesul pt intalniri nu mai e ca inainte eu unul o sa ma retrag
*


parca ai venit si la carol... nu iti ajunge o intalnire/saptamana? la carol am vazut ca au venit ceva baieti smile.gif
and_rei
da am venit.acum 2 ani smile.gif.nu mai vin de mult la carol.vin doar la kaufland
ionut81
Vor fi si zile mai bune.
rammstein_cata
Salutare!Din Noembrie am devenit si eu posesor de DSN(neprogramata,a picat din cer:D,la 1500RON,clima 2002,zic k e bine:) ),daca mai acceptati un new entry contati si pe mine.Vreau s stiu unde si la ce ora va strangeti.Ms fumos si bft.
robyvol33
Salut baieti I-mi pare rau ca nu am mai dat nici un semn de viata dar am muncit din greu (3sap. neintrerupte+numai de noapte...)dar gata mi-am dat demisia 04.gif si ma voi angaja din nou (tot la Hotel Radisson ...mai mult ca sigur)legal si cu carte de munca ...program...si toate cele I-mi e tare dor de voi wub.gif si de "supernovicele" voastre...Sper ca duminica sa ajung si eu mai mult ca sigur..cine vine va primi un pix cadou de la mine (reclama la hotel laugh.gif )
Toate cele bune si drumuri cit mai sigure la toti...aaaa si multi bani de benzina.... coolspeak.gif
martynez
roby..... adu 2 pixuri...pentru mine si ianys biggrin.gif .....ca nu cred ca o sa se inghesuie lumea....
tr04www
daca ma primiti, maine seara vin si eu.
anecula_08
si eu vin maine seara la 19:30
ionut81
Sa vedem cati vin din cati se anunta. Roby am trecut pe la tine dar nu ai raspuns la tel.
lupy009
nu promit dar poate vin si eu nu stiu sg depinde sa vad pe unde mai ajung in plimbare prin cursul zilei
tr04www
vine cineva azi?

ca nu as vrea sa vin pana acolo si sa nu fie nimeni.
anecula_08
Eu biggrin.gif
ionut81
QUOTE(tr04www @ 20 Mar 2011, 16:22)
vine cineva azi?

ca nu as vrea sa vin pana acolo si sa nu fie nimeni.
*


Nu vei fi singur.
anecula_08
Intrebare: cum ne gasim? Ca eu vin pt prima data
ionut81
In fundul parcari ii gasesti radmasa.gif
anecula_08
Am inteles. Ne vdm acolo smile.gif
ionut81
smile.gif
puiu82
Mai baieti,scuzele mele........acum m-am trezit.......
Bafta.....
florinFLN
sper sa vina mai multi de aqm incolo....am fost shi io p la voi asta seara q slz mea:D
robyvol33
Va mai asteptam pe toti, cu cit mai multi cu atit mai bine ....nea' parut bine la toti....si uitati ce au pierdut ce-i ce nu au venit biggrin.gif
Lupamuttley
Nenea roby..pastreaza-mi si mie un pix dala pentru data viitoare... wink.gif Promit ca vin sa il iau.. biggrin.gif
robyvol33
Cu cea mai mare placere happy.gif....daca vi la fiecare intilnire cu alta masina(supernova,duster,peugeot) vei primi 3 pixuri ....sa le vedem pe toate coolspeak.gif
lupy009
in sfarsit am reusit si eu aseara sa mai ajung la intrunire dupa cateva luni,am adus si un nou coleg FlorinFLN-ul.
and_rei
smile.gif
Lupamuttley
Sa mor...m-am chinuit sa numar cate masini au venit aseara..si tot nu stiu... am numarat cu ochiu asta al meu de sticla... 8 diferite ..au fost mai multe? ca m-ati imbatat cu atatea poze..din unghiuri diferite... Maskatu... n-ai fost sa faci poze dalea de stii tu...
and_rei
Miscate biggrin.gif? slava Domnului nu smile.gif)
Lupamuttley
Auzi nenea martynez...ce zice asta micu de tine..ca cica te-ai ingrasat? Asa sa fie? Sau o fi de la berea aia de o bei in fiecare seara si pandesti hotii sa iti fure cafonu? biggrin.gif
and_rei
bai ca tu esti mare rau smile.gif)))
Lupamuttley
Nu ma supara ca vin la tine cu poza din buletin ... si te sperii de o iei la fuga... asa ca sa ne vedem de treburile noastre... smile.gif) te-ai luat de marty , acum te iei de mine... ori suntem golani ori...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.