Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: << Întâlnire SuperNoviști >>
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109
Maskatu
Și ce ziceți, ne întâlnim mai mulți? Văd că sunt câțiva dornici. Mă gândeam ori la piața Constipației, ori la Academie, ori la Polivalentă, ori o parcare de hiper-market. EXCLUS carol, unde vin în fiecare seară toți "wanna-be reisării" și se dau în stambă cu burn-out-uri sau cerculețe . dry.gif Pe la un 21-22. Pe moment aș zice vineri acum.

Aștept sugestii.
cristi87
Masky,ai dreptate cu "pilotii" de acolo.dar nu stiu sa iti dau o idee unde am putea,pt k la 21-22 nu gasim parcare de supermarket deskisa,pt k la 22 se inchide tot.la piata constitutiei deja este cineva.ne trebuie un loc nu foarte mare,dar sa fie luminat pe timp de noapte si sa ne fie tuturor accesibil drumul pana acolo.
Maskatu
La kaufland-ul din sebastian, vis-a-vis de parcul sebastian (prosper), pe la 21-22 deja se tireaza lumea pentru că la 22 se închide, și este aproape goală parcarea și nu se închide, adică nu are porți și lacăte. Poți să intrii oricând. Lumină este din belșug, și este și liberă zona.
cristi87
daca tu zici k nu se inchide,este bine.te sustin
fory
si eu biggrin.gif
Maskatu
Din pacate cristi nu ne poate onora cu prezenta.... AdrianSavu, tiesto, ianis...?
Hai sa facem lista:
1.Maskatu
2.fory
3.
andrew14_maverick
As vrea si eu sa vin.

1.Maskatu
2.fory
3.andrew14_maverick
Onyx
da ce ziceti de joi (azi) ca vinerea unii se duc la carol sau poleaca din buc in weekend. ce-i drept cei ce au serviciu nu pot sta prea mult.
Polivalenta joi ora 21 (cred ca e si liber)
Maskatu
Mamă nu cred că au ăștia la kaufland loc de atâtea mașini.... pe rând pe rând, nu vă înghesuiți. sofer5.gif
@onyx: este prea devreme pentru astazi. nu vezi ca abia suntem decat 3-4 inji... smile.gif
tco_tco84
..bun cu intalnire
Onyx
vro 2-3 cred ca gasesc si eu repede." SuperNovisti "
Maskatu
Cine vrea sa participe sa se treaca pe lista.
@tco_tco84, daca vrei trece-te pe lista
adrian20ro
fiind posesor de supernova vin si eu.. o sa vb cu ony si ianis preteni de cartier
AdrianSavu
Eu vin sigur smile.gif.
Dar mai propuneti locuri de intalnire, poate gasim unul sa fie aproape de toata lumea smile.gif.
Eu stau la republica sad.gif
fory
deci pana la urma unde ramane sa ne intalnim?
ti3sto
vin si eu add si pe mine pe lista icon_mrgreen.gif stiu kauflandul de acolo ... hmmm putem sa ne strangem si undeva rastrans la aparatorii patrieri l IMGB este acolo o parcare unde nu cred ca este nimeni noaptea ca nici ziua nu este dar nu avem foarte multa lumin a:D sellgors parca nu are bariere .... real are ... metro are... kaufland ramane o posibilitate ...
ionut81
la kaufland ma bag si eu dar nu vinerea asta sad.gif
Maskatu
Deci avem asa:

1.Maskatu
2.fory
3.andrew14_maverick
4.Onyx
5.adrian20ro
6.AdrianSavu
7.ti3sto
8.ionut81


Se amana maine. Eu cel putin nu mai cred ca ajung in timp util. Daca ati venii cu totii ar fii super... dar poate ne mai strangem si o lasam pe weekend.

Locuri propuse pentru intalnire:
1. Kaufland Sebastian
[attachmentid=1627546907]
2. Sala Polivalenta
3. Academia militara
4. Piata Constitutiei.

sau alte sugestii.... si lista de participare ramane DESCHISA, locul, data si ora nefiind stabilite.
ionut81
oare ar merge si in fata stadionului steaua?
si acolo este destul spatiu pt. noi suntem putini doar
iar cei care vor sa faca (spectacol) nu pot pt. ca nu este loc si scapam de aceasta MARE problema.
eu am peopus nu este obligatoriu radmasa.gif
Maskatu
La cate meciuri sunt acum pe acolo nu prea cred ca este o idee buna. Si cine are chef de facut "spectacol" sugerez la carol ca acolo se duc "reisării". Lista ramane deschise. Ce ziceti de sambata seara sau duminica seara? Eventual si in timpul zilei dar cam greu ca 5-10 oameni sa fie liberi in timpul zilei la aceeasi ora.
ionut81
tocmai asta era idea ca nu se pot da in stamba radmasa.gif

duminica ar fi ok

eu unul nu prea pot vinerea-sambata.si in cursul sap. ar fi bine
Onyx
eu plec vineri 21AUgust biggrin.gif
cred ca ma intorc duminica...ramane de vazut ;;)
ZappaUKu
posibil sa ajung si eu
DJMaxx
as veni si yo dar nu pot in weekendu asta sad.gif
Maskatu
Pfuaaaaaaa, e mai greu decat credeam. radmasa.gif

1.Maskatu
2.fory
3.andrew14_maverick
4.Onyx
5.adrian20ro
6.AdrianSavu
7.ti3sto
8.ionut81
9.ZappaUKu

Din cei de mai sus cine poate sa vina sambata sau duminica seara, locatia o stabilim dupa, important este cine poate.
AdrianSavu
Eu pot si sambata si duminica smile.gif
26-Kbe
Salut,
Pt duminica ma bag si eu biggrin.gif
Maskatu
Ce locatii preferati?
26-Kbe
sincer nu stiu ....eu stau in colentina dar nu locatia este problema ...ora ma omoara, daca facem aceasta intinlire la o ora rezonabila este perfect pt mine
Maskatu
Ce intelegi prin "ora rezonabila"?
26-Kbe
20-21 cel tirziu pt ca sigur ne intindem la vorba si ne apuca 23-00
Maskatu
Nici o problema. Ai si tu dreptate. Dupa cum spuneam, nu este nimic batut in cuie. Ce ziceti de sambata acum, ora 20... la academie sau kaufland sebastian. Ca si loc mai "intim", ar fii kaufland... sau sala polivalenta.
26-Kbe
Duminica ar fi perfect pt mine pt ca in seara asta plec pana la arad si ma intorc maine....numai de intinlire nu o sa mai fiu in stare smile.gif
AdrianSavu
Si eu tot duminica cred ca e mai bine pt toata lumea ( care vrea sa vina)
Ca ora , eu zic ca pe la 21:00 e bine, prindem si putina lumina biggrin.gif
andrew14_maverick
Eu sambata la 20 abia ies de la munca dupa o tura de 12 ore. Ma tem ca nu sunt in stare sa mai vin si la intalnire. Iar duminica la 21 de obicei primesc mancare de acasa de la Valcea. Din pacate am un program cam haotic momentan, lucrez de obicei noaptea sau sambata. Sper ca ocazional sa pot si eu sa ajung la cate o intalnire. Probabil ca acum la prima nu voi putea sa vin. Imi pare rau. Bafta tuturor si sa ne vedem cat mai curand!
adrian20ro
eu vin sambata sau duminica, as sugera ora 21:00 de intalnire este decent sa stam 2 3 ore la intalnire nu se face nici tarziu....unii se mai duc si la serviciu!!!
and_rei
kaufland ora 20 vineri - sambata- duminica.cei care nu pot sa ajunga la ora 20 no problemo.vine cu o ora mai tarziu.deci eu zic asa.sambata ora 20 kaufland ar fi cel mai indicat
AdrianSavu
Eu nu inteleg nimic huh.gif
Cand stabilim intalnirea ??
Vineri , sambata sau duminica ????

cristi87
desi nu o sa vin,dau si eu cu parerea k sambata la 20:00 nu e prea bine ptt ca multi dintre noi suntem tineri,si e sambata seara,mai iesim si noi in oras cu prietenele,cu prietenii...ori duminica mai devreme,p la 20:00 sau vineri.
parerea mea!
Maskatu
Pai si colegii de pe dacia club nu sunt prieteni? biggrin.gif Eu nu mor daca vin sambata/duminica . Important este sa ne intalnim !
Cine poate sa vina sambata / duminica, kaufland sebastian (harta pe prima pagina) Eu pot....

1. Maskatu
2. ..........

iar lista rolleyes.gif Pentru cei interesati de sambata/duminica, adica maine sau poimaine, ii rog sa intre mai des pe forum sa vada ce s-a stabilit sau eventual sa imi lase pe pm adresa de messenger.

Tenc iu fleur.gif
andrew14_maverick
Eu pot doar diseara. Urmatoarea seara in care sunt liber este luni. Sper sa hotarati curand cand va fi intalnirea ca sa stim cum ne facem planurile. Kaufland de la Sebastian este o locatie care imi convine de minune.
AdrianSavu
Duminica - ora 21:00 - Kaufland

1. Maskatu
2. AdrianSavu
Maskatu
Sau sambata biggrin.gif
and_rei
eu nu pot sapt asta sad.gif
ionut81
Duminica la kaufland dupa ora 19:00 ma bag si eu.

Asa cumm am mai spus vinerea-sambata nu pot plange.gif

1. Maskatu
2. AdrianSavu
3. ionut81
j00hn
Duminik dupa 19 la Kaufland pot si eu


1. Maskatu
2. AdrianSavu
3. ionut8
3. j00hn
Mihai_eon
vin si eu ,am putea sa ne vedem la stadionu national "lia Monoliu" ce spuneti?
fory
ma bag si eu duminica dupa 19 sau chiar 19 la Kaufland dar nu cred ca pot sa stau prea mult ca mi-e ca pierd locul de parcare...
26-Kbe
Duminik dupa 19 la Kaufland pot si eu


1. Maskatu
2. AdrianSavu
3. ionut8
3. j00hn
4.26-kbe
fory
1. Maskatu
2. AdrianSavu
3. ionut8
3. j00hn
4.26-kbe
5. fory
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.