Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Montez senzori parcare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4
Mihai San
Montaj senzori parcare

60 lei orice autoturism

Deplasare si la domiciliu (Bucuresti) ,Pitesti sau imprejurimi la cerere.

Va punem la dispozitie sistem de senzori de parcare cat mai aproape de dotarea de fabrica.

Contact:0765 481 821
Mihai San
Montaj senzori parcare doar 60 lei!
Mihai San
Montaj senzori parcare doar 60 lei!
Mihai San
Nou!


Promotie!
Sistem complet senzori parcare-140 lei-cu garantie ,display multifunctional,avertizare acustica si luminoasa,totul discret cat mai aproape de dotarea de fabrica.

Montaj doar 60 lei!

Ne deplasam si la domiciliul dumneavoastra pentru montaj.

Programari 0765 481 821
Mihai San
Montaj sistem senzori parcare 60 lei!

Va putem oferi si sistemul de senzori la carere!

Deplasare si la domiciliu -la cerere


0765481821

30 Aug 2013, 21:30:
Lucrari noi
fotosilver
Salut, cat ma costa cei mai ieftini senzori cu tot cu montaj la un Peugeot boxer ?
Mihai San
Montaj sisteme senzori de parcare!

Manopera executie montaj 60 lei.

Va putem asigura la carere si sistemul de senzori de parcare!

Deplasare si la domiciliu la cerere!

0765 481 821

Mihai San
0765481821 montaj rapid ,ieftin sisteme de senzori de parcare
Mihai San
Montaj sisteme senzori parcare 60 lei

Putem asigura si sistemul de senzori de parcare la super preturi!
Deplasare si la domiciliu la cerere.

0765 481 821
Mihai San
Montaj senzori parcare orice autoturism.


Preturi 60 lei manopera



Sisteme de senzori parcare calitate ridicata import Germania la preturi minime incepand de la 100 lei si sisteme cu un grad onalt de acuratete ,componente philiips la preturi rezonabile in functie de.nevoi.

Daca nu doriti oferta noastra de sistem de senzori si daca considerati ca ati gasit mai ieftin in alta parte ,va putem monta sistemul noi si la domiciliul dumneavoastra.

Relatii si programari 0765 481 821
Mihai San
Montaj senzori parcare 60 lei!

Acum si la domiciliul dumneavoastra
i96nds
Cu siguranta tu cunosti mai bine piata componentelor necesare acestei operatiuni. Din experienta ta, la ce pret vine un sistem decent cu camera video de montat in spatele masinii ? Sa fie ceva discret dar eficient si noaptea.

Probabil montezi si asa ceva? Montajul ar fi tot 60 lei?
Multumesc anticipat.
Mihai San
Salut,

Sigur ca montez si asa ceva,insa un astfel de sistem necesita atentie si timp mai mult,montajul ar fii 100 lei.
Un astfel de sistem ajunge pe la 500 lei mai putin sau mai mult.

Pana acum se foloseau camere de marsarier care se introduceau in bara ca si senzorii,adica mai intervenea inca un orificiu in bara,insa au aparut camere incorporate in lampa ce ilumineaza nr de inmatriculare,pe langa asta ar mai trebui un display,si senzorii optionali.

Momentan la vanzare nu am insa vreau sa aduc un astfel de sistem in primul rand pe una din masinile mele pentru reclama dupa ce voi cerceta piata din afara.
Tomcat
Un mare UP! pentru Mihai, care mi-a instalat ieri un set de senzori de parcare.
Astept sa ma suni.
Bafta in continuare!
Mihai San
0765.481.821. Montaj senzori de parcare

60 lei montaj

Sisteme de senzori de parcare cu garantie la comanda

<span class='edit'>8 Dec 2013, 23:07:</span>
Multumesc de feedback Tomcat!

<span class='edit'>8 Dec 2013, 23:09:</span>
Senzori de parcare acum si la domiciliul dumneavoastra!

0765.481.821

8 Dec 2013, 23:18:
Senzori de parcare si pentru Dacia Logan

Reduceri in luna decembrie!
Mihai San
Montaj senzori parcare la doar 60 lei

La soliciarea dumneavoastra aducem orice sistem de senzori.de parcare.

In stoc senzori de parcare nucleu philips calitate germana 140 lei.

Montaj.si.la domiciliul dumneavoastra!
Mihai San
Lucrarile noastre!


0765.481.821.

11 Jan 2014, 21:50:
Foto
Mihai San
Montaj senzori parcare : acum la doar 60 lei manopera

Sisteme complete de senzori de parcare cu display-buzzer ,oglinda retrovizoare , sisteme originale made in germania pret 120-140 lei.

Detinem sisteme de senzori de parcare si la culoarea masinii.

Programari: 0765.481.821.
dansora
Salut!
Poti pune te rog niste poze si la interior sa vedem cu arata avertizoarele? (display-buzzer, oglinda retrovizoare etc.)?

Merci.
siulian
Salut,

Ma intereseaza si pe mine un set de senzori(fata si spate) cu avertizare sonora dar si vizuala.
Totodata as vrea ceva care sa faca o detectie mai serioasa (spre exemplu sa detecteze si fata chiar daca tu dai cu spatele).

Cam la ce pret gasim asa ceva si cat costa montajul ?

Mersi anticipat,

PS:Este pentru un Opel Corsa D 2010
wtec
salut,poti monta acest tip de senzori fata,spate?
si cat ar costa? daca iti trimit clienti



http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro...g-13259122.html
Mihai San
Montaj senzori de parcare doar 60 lei manopera


Sisteme de senzori de parcare ,calitate buna 120-140 set complet


Comercializam si sisteme de senzori de parcare la culoarea autoturismului.

Deplasare si la domiciliul dumneavoastra (Bucuresti sau Ilfov).


Programari si detalii:

0765.481.821
Mihai San
Montaj sistem senzori parcare 60 lei

Comercializam o gama variata de senzori de parcare calitate selectionata,la preturi bune.

Ne deplasam si la domiciliu dumneavoastra!


0765.481.821. Detalii si programari montaj.
pahwoon
Am apelat in seara asta la serviciile lui Mihai si sunt foarte multumit de montaj !
A fost foarte amabil si a facut o treaba excelenta. smile.gif
Mihai San
Multumesc pentru feedback!

Mihai San
Montaj senzori parcare 60! O gama larga de sisteme de senzori de parcare avem pe stoc preturi sisteme incepand de la 90 lei!

0765.481.821.
Mihai San
Montaj senzori de parcare!

0765.481.821
oandumitru07
salut, pret de senzori pentru un renault megane 2 , as dori ceva mai bun sau ce imi recomandati / daca se poate si cu garantie. Multumesc , masina este rosie, as dori ceva in culoarea masini !
Mihai San
Senzori de parcare avem pe stoc -preturi intre 80 si 220 lei

Montajul doar 60 lei!

Va rog sa ma contactati la 0765.481.821 pentru mai multe detalii!



Montaj senzori parcare 60 lei!

Lucrari recente in imagini!
Mihai San
Sisteme de senzori de parcare ,preturi intre 80-220 lei

Manopera sistem complet senzori parcare 60 lei!

0765.481.821

Mihai San
Foto montaj senzori parcare

0765.481.821
Catalincata1
Montaj de calitate si om de nota 10 ! Recomand serviciile acestuia !


Mult succes in continuare Mihai !
Mihai San
MULTUMESC pentru feed back Catalin! Ma bucur ca esti multumit! Poate ne mai auzim!
Mihai San



Montaje sisteme de senzori de parcare

Pret montaj doar 60 lei+ sistemul de senzori de parcare (preturi intre 80 si 220 lei) calitate garantata pentru exigenta fiecaruia.

Programari si detalii 0765.481.821.
Crap
Salut, la G5, chiar trebuie data bara jos ?

Merci
Mihai San
La golf 5 da! Trebuie demontat bara!
jummmy
salut Mihai, cat m-ar costa si pe mine manopera pt montat un kit de senzori pe un logan fata+ spate, mentionez ca am deja achizitionat kitul, ma intereseaza doar manopera. Stima !
Mihai San
Manopera 60 lei
Mihai San
Senzori parcare dacia logan faza 2.
fabby
salut.
hai ca iti scriu aici ca la telefon nu prea dau de tine...si poate ai probleme cu semnalul.
ramasese sa rezolvam azi treaba, la ora 7, ramane valabil ?
ca daca iar anulam, sa stiu sa-mi fac alte planuri, asa cum ti-am zis am mai multe de facut si te rog in continuare sa ma anunti sa stiu cum fac.
10x.
astept raspunsul tau!
shpeedy
@Mihai San: Buna ziua,
As vrea sa apelez si eu la serviciile dvoastra., dar nu am reusit sa va contactez la numarul de telefon specificat.
Mai este valabil topicul ?
Multumesc !
fabby
eu nu am reusit sa rezolv nimic. m-a amanat de 2 ori si apoi nu mi-a mai raspuns la telefon..si cu siguranta a vazut apelurile.

mie unu mi s-a luat sa "ma rog" de el sa castige ceva. o sa rezolv in alta parte sapt asta si cine este interesat de cum a iesit sa-mi dea pm si le arat.
bafata!
Mihai San
Da ,am avut ceva probleme cu tochscreenul telefonului meu,nu am putut prelua nici un apel !

De azi sunt disponibil din nou la telefon!

0765.481.821.
ovnov
Aveti in oferta un kit cu tot cu montaj pe la 200 RON? Daca da, imi puteti da mai multe detalii prin PM?

Multumesc!
lostone
Va mai ocupati cumva de montaj? Vreau si eu senzori cu display in oglinda pt un logan faza 1.
Ma pot deplasa. Am sunat la numarul mentionat si nu raspunde nimeni.
Mihai San
Va rog mai dati mi un telefon sau lasati mi nr de tel si va contactez. Am fost destul de ocupat am avut multe apeluri nu am reusit sa preiau pe toti.

Multumesc
Astept telefonul dumneavoastra!

0765481821
OTOFOMON
Buna Mihai San !
Ma intreb in primul rand cat de priceput esti avand in vedere ca in ceea ce priveste seriozitatea stai cat se poate de prost.
Ieri dupa amiaza am stabilit de comun acord ca vii azi la ora 10 sa-mi montezi niste senzori de parcare spate la o Skoda Octavia2, pe care ii aveam cumparati de ceva vreme;mi-ai dat un pret de 100lei cand observ din posturile anterioare ca pretul cu care rupi gura targului este de 60lei (post 137 si 138);am acceptat fara sa incerc nici o negociere si tu totusi nu ai binevoit sa-ti onorezi promisiunea si nici sa raspunzi la telefon;m-am bazat pe cuvantul tau si am realizat ca a fost teapa tipic romaneasca ;bineinteles ca dupa 10 si 45min am inceput sa caut si am gasit un service care m-a primit rapid ,a lucrat foarte bine si mi-a luat doar 80 de lei;probabil am consumat un litru de motorina pana acolo.
Bafta in tot ceea ce faci, dar in acest mod nu vei ajunge sigur departe!
fabby
stai linistit, ca asa am patit si eu.
ba eu am fost mai inspirat si cand mi-a zis ca face 100 ron, i-am amintit ca pe forum e cu 60...si cu greu a acceptat...ca apoi sa nu vina la intalnirea stabilita smile.gif))
Mihai San
Dragilor,

Cine cunoaste acest forum poate afla usor cine sunteti voi de fapt.Daca afacerea voastra nu mai renteaza si vi se pare ca v-am luat clientii ,priviti ca acesti clienti vin la mine in continuare si nu la garajul vostru intunecat .
Dati dovada de comportament de copii care sunteti si incercati si voi sa miscati ceva,eu va urez spor si renuntati la astfel de minciuni jalnice!

diesel_power
Senzori de parcare ce detecteaza distante incepand de la 10cm (bipaie continuu doar sub 10cm) aveti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.