Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Montez senzori parcare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4
Mihai San



Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii 0765 481 821
Monitor_R
Buna Mihai,

Ma intereseaza si pe mine un set pentru un Scenic I.
Ai ceva sistem cu avertizare audio si optic?
Referitor la montaj, cat timp dureaza si pe unde e localizat atelierul/garajul unde faci operatia?
Mihai San
Salut,momentan nu mai am sisteme de senori de parcare ,puteti veni dumneavoastra cu sistemul de senzori si facem montajul.

Montajul in zona Berceni
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii si programari 0765 481 821
Mihai San
Anunt valabil in continuare!

Detalii:0765 481 821
Mihai San
Imi cer scuze aici pentru colegii de pe forum sau persoanele care m-au contactat legat de montajul senzorilor dar am fost cam ocupat in aceasta perioada ,a fost la mijloc si un mic concediu...

Doritorii de montaj sisteme de senzori de parcare ma pot contacta la

0765 481 821

Montaj senzori de parcare (cu senzorii dumneavoastra)-60 lei orice autoturism


Atasez cateva poze ale unor lucrari mai recente :

Multumesc!
and_rei
as dori si eu o instalare pe un astra h,dar daca aveti fara acel display.doar cu buzzer.se poate?
Mihai San
Momentan nu am un astfel de sistem pe stoc... veniti dumneavoastra cu senzorii si montajul ar costa 60 lei!

0765 481 821
rais
Am si eu o intrebare daca nu te superi. Pentru montajul la o solenza dai bara jos? Mersi!
Mihai San
Nu ,nu demontez bara!
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti. Berceni

Detalii si programari 0765 481 821
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti. Berceni

Detalii si programari 0765 481 821
V!RuSu
salut,senzori fata-spate pe un megane 2 cat ma costa ?

1 Sep 2011, 19:54:
mai e cineva pe aici ???
Mihai San
Senzorii pentru spate te costa 100 lei + montaj 60 lei

Total 160 lei

Senzori pentru fata nu am !
V!RuSu
aha... ok mc doresc fata spate. stima
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii 0765 481 821

Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii 0765 481 821

teal_c
SALUTARE,
Pentru un Megane I Classic, culoare gri metalizat (catre argintiu) cu afisaj in oglinda ce pret practicati. Am dat culoarea deoarece m-ar interesa la culoarea masinii, n-as vrea sa fie negri pe griul metalizat.
Multumiri anticipate de raspuns.
Mihai San
Momentan nu mai am senzori de parcare cu afisaj in oglinda! Puteti achizitiona senzorii dumneavoastra senzorii si va astept la montaj! 60 lei montajul!
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii 0765 481 821
vyalli
salut

cand ai putea sa montezi niste senzori in urmatoarele saptamani?
alexniculescu
Salut am montat deja 2 dintre cei 4 senzori spate , bara pe care o am are un loc pentru niste suporti de senzori , suporti pe care nu i am gasit intrebarea este daca ai cum sa ma ajuti cu sportii sau o improvizatie eficienta ? Este vorba de senzori din partea neagra !
Mihai San
alexniculescu imi pare rau nu te pot ajuta cu suportii!Incearca ca piesa pe original disponibila in reteaua renault dar este o galagie de bani!

vyalli-scz de intarzierea raspunsului da mi un tel si stabilim o zi !

0765481821
kartush45
Salut....as dori sa imi montez un set de senzori de parcare pentru logan..ideea e ca vreau sa imi pun in spate si in fata fiind incepator.Acum am vazut ca sunt unele seturi cu 8 altele cu 6 (adica pentru in fata pe colturile spoilerului) pe care le recomandati?. Vreau cu afisare grafica pe display vfd pe senzori individuali. Daca aveti asemenea set doresc sa cumpar unul si sa-l montati dumneavoastra. Vreau sa imi dati si un pret pentru aceasta lucrare adica set senzori si manopera instalare. Mentionez ca sunt din Bucuresti si locuiesc in sectorul 4 zona dacia meridian. Cu stima Lurentiu.
scorpionul
Salut . As dori sa montez pe spate la o Laguna 2. Sa afiseze pe display. Poti pune o poza sau sa dai ceva lamuriri unde se pune displayul? Oricum o programare? Vi la client sau clientul la tine? Locatia ta? Pretul final?
fmcosmin
Salut! Ma intereseaza achizitionarea/montarea unui set de senzori argintii pt o laguna 3 break. Cat costa, cat dureaza montajul si cand se poate face?
Mihai San
Scuze pentru intarzierea raspunsurilor mai repede ma gasiti la tel


Montajul este 60 lei +senzorii la culoarea masinii 180 lei sau negrii 150 lei senzori cu care lucrez la acre ofer garantie pe loc.

Rog pt detalii contactati ma

0765.481.821
fmcosmin
Salut!
Merci de raspunsul rapid.
Daca imi cumpar eu setul asta de 6 senzori (2 fata si 4 spate) gri, cu afisaj pe oglinda, cat ma costa montarea?

http://www.okazii.ro/accesorii-auto/senzor...pate-a113181968
Mihai San
Montajul este 60 lei +senzorii la culoarea masinii 180 lei sau negrii 150 lei senzori cu care lucrez la care ofer garantie pe loc.

Rog pt detalii contactati ma

0765.481.821
Iulikk
Nu vii pe litoral?
Mihai San
Am fost putin si pe litoral..mai in graba asta ! smile.gif

T astept in bucuresti la montaj smile.gif
mircea-daniel
Am o camera si un display de montat, la o Laguna 2, 2003... La asa ceva te bagi?
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii 0765 481 821
CatalinCTM
Buna ziua dl.Mihai , niste senzori de parcare albi , cu afisaj in oglinda . Pret senzori + montaj va rog frumos . Multumesc anticipat.
Mihai San
cu oglinda albi nu am disponibili doar cu display pret 170 cu montaj 60 lei
CatalinCTM
Atunci imi cumpar senzorii singur si va contactez pentru montaj smile.gif
Mihai San
ce masina este?
CatalinCTM
Dacia Logan , faza 2 smile.gif (alba).
Mihai San
Montez senzori de parcare pe diferite tipuri de autoturisme.Montajul este profesionist ,cu scule adecvate si rapid .

Se pot asigura la cerere si kit ul de senzori necesari montarii,cu afisaj pe display ,sau cu afisaj in oglinda retrovizoare.Colaboram cu diferite firme distribuitoare de senzori de parcare si accesorii auto.

Cost manopera montaj senzori 60 lei.(rapid,ieftin si de calitate)
Locatie:Bucuresti.
Detalii 0765 481 821
radu83
Salut,

Senzori de parcare argintii ai ?

Mihai San
Da! Avem si argintii senzori parcare

0765 481 821
BoR
Senzor de parcare electromagnetic aveti in stoc?
Din experienta dvs., il recomandati pentru a fi montat pe masina?
AleexH
Salutare ,

Am fost ieri si m-am intalnit cu mihai si am montat si senzori pe un Opel Astra totul a fost ok baiatul lucreaza cu grija si curat, nu a demontat bara de pe masina cum fac altii ... a desfacut doar stopul ca sa alimenteze senzorii .

RECOMAND
ADIMK3.5
Va salut,


La un Megane 2.2 se pot monta fara a da bara jos? Cam cat ar dura toata operatiunea?


Multumesc
vladandrei
ceva poze cu aia argintii? am si eu un megane 2 argintiu si tare ma bate gandul sa te pun la treaba biggrin.gif.
ce zici, e mai bine cu negru sau cu argintiu?
Mihai San
AM pus o foto exemplificativa

La meganne senzorii vin montati pe bandou,daca bandoul este negru punem senzori negrii ,daca bandoul este vopsit in culoarea caroseriei montam senzori gri ca cei expusi in foto, insa daca banoul este acel gri -plastic special cum am mai vazut la meganne mai bine pe negru..

11 Feb 2013, 22:49:
QUOTE(ADIMK3.5 @ 10 Feb 2013, 20:16)
Va salut,
La un Megane 2.2 se pot monta fara a da bara jos? Cam cat ar dura toata operatiunea?
Multumesc
*




Da ! se pot monta fara demontare bara! Timp de lucru maxim 2h

11 Feb 2013, 22:51:
QUOTE(BoR @ 6 Feb 2013, 23:11)
Senzor de parcare electromagnetic aveti in stoc?
Din experienta dvs., il recomandati pentru a fi montat pe masina?
*



Nu recomand si nici nu am pe stoc

11 Feb 2013, 22:52:
QUOTE(AleexH @ 10 Feb 2013, 13:11)
Salutare ,

Am fost ieri si m-am intalnit cu mihai si am montat si senzori pe un Opel Astra totul a fost ok baiatul lucreaza cu grija si curat, nu a demontat bara de pe masina cum fac altii ... a desfacut doar stopul ca sa alimenteze senzorii .

RECOMAND
*



Multumesc Alex pentru recomandari,ma bucur ca esti multumit!
CatalinCTM
Ham' montat si eu senzorii la mihai , pe frigul asta "mirific" , recomand smile.gif . (PS : Daca poti pune pozele dar fara numarul de inmatriculare ti-as fi recunoscator smile.gif)) ) .
Mihai San
A venit primăvara!!

Mergem des sau nu cu mașina ,putem scăpa de grija parcarilor din bucuresti doar cu un sistem complet de senzori de parcare!!
Montaj 60 lei
Sistem de senzori de parcare 170 lei

230 lei senzori parcare și montaj
Mihai San
[B] Nou!
Promotie!
Sistem complet senzori parcare-140 lei-cu garantie ,display multifunctional,avertizare acustica si luminoasa,totul discret cat mai aproape de dotarea de fabrica.

Montaj doar 60 lei!

Programari 0765 481 821
Mihai San
Nou!


Promotie!
Sistem complet senzori parcare-140 lei-cu garantie ,display multifunctional,avertizare acustica si luminoasa,totul discret cat mai aproape de dotarea de fabrica.

Montaj doar 60 lei!

Ne deplasam si la domiciliul dumneavoastra (la cerere)

Programari 0765 481 821
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.