Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mojneagu' meu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
b76bgaarh
au inceput robotzeii?
kum
QUOTE(bmwh548 @ 29 Aug 2011, 15:31)
@kum: iti da italeanul masina de firma, este?
*




As vrea, da' n-am io norocu' asta! Nu mi-a dat grecu', nu-mi da nici italianu' sad.gif
Toata viata mea n-am primit nimic moaca. Pentru orice a trebuit sa muncesc si sa scot banu'.
Da' nu-mi pare rau smile.gif Macar sunt independent!
corbex
Orice-ai lua, sa fie rosu-capsuna! SI mai tractoroasa, nu toate locurile de picnik sint asfaltate.
kum
Mdea... Numai tractoroasa n-o sa fie sad.gif
ageana
Poze spion cu viitoarea masina SH. Pare tot Dacia daca ne luam dupa tabla impecabila.

user posted image

kum
radmasa.gif radmasa.gif
Numa' defecti peste tot!
cosmin_2300
rofl1.gif
bmwh548
QUOTE(kum @ 29 Aug 2011, 15:43)
Toata viata mea n-am primit nimic moaca. Pentru orice a trebuit sa muncesc si sa scot banu'.
*



Da' ce ma? Io si Ady nu muncim sau cum? mad.gif
corbex
Sa-ti tragi patronul in piept cere munca serioasa. Sa spuna Kum cit a slabit in perioada aia!
Markos
QUOTE(kum @ 29 Aug 2011, 15:43)
Nu mi-a dat grecu', nu-mi da nici italianu' sad.gif
Toata viata mea n-am primit nimic moaca.
*


QUOTE(bmwh548 @ 29 Aug 2011, 18:44)
Da' ce ma? Io si Ady nu muncim sau cum? mad.gif
*


Lasa-l în pace. Inca n-a priceput (sau se preface ca n-a priceput) faptul ca bonusurile astea se primesc pe munca si pe loialitate, nu pe furaciuni mad.gif
ady77
QUOTE(bmwh548 @ 29 Aug 2011, 18:44)
Da' ce ma? Io si Ady nu muncim sau cum? mad.gif
*


Eu recunosc icon_mrgreen.gif
bmwh548
Tu tii cu ursu'.
cosmin_2300
El ține cu dreptatea alcoholic.gif
bmwh548
Au facut astia bere "Dreptatea"?
cosmin_2300
Neah ... VODKA!
kum
A plecat mojneagu' meu plange.gif plange.gif
cdadan
Era o masina frumoasa si ingrijita. Poate de-aia "ai scapat" rapid de ea.
Ti-ai gasit ceva megan?
Andy_ACS
Cu cat ai dat mojneagu? Repede l-ai vandut.
Te3 sfatuiesc ca urmatoarea masina (in caz ca vrei ceva SH) sa o iei mai noua de 2007 ca sa aiba taxa deja platita, ca statul roman vrea sa ne jupoaie. Chiar daca legea nu a intrat (inca) in vigoare, mai bine sa fi prevazator.
bmwh548
QUOTE(kum @ 2 Sep 2011, 16:14)
A plecat mojneagu' meu  plange.gif  plange.gif
*



Dumnezeu sa-l odihneasca, sincere condoleante sad.gif
corbex
Paginule! In situatii d'astea se face o comemorare. Cind are loc parastasul?
kum
QUOTE(Andy_ACS @ 2 Sep 2011, 16:56)
Cu cat ai dat mojneagu? Repede l-ai vandut.
Te3 sfatuiesc ca urmatoarea masina (in caz ca vrei ceva SH) sa o iei mai noua de 2007 ca sa aiba taxa deja platita, ca statul roman vrea sa ne jupoaie. Chiar daca legea nu a intrat (inca) in vigoare, mai bine sa fi  prevazator.
*


S-a vandut cu 149 de milioane. Am scazut 1 milion din cat am negociat (150 de milioane) ca era stopul pe spate putin fisurat (io nu stiam, da' mosu a vazut). Masina s-a vandut murdara ca naiba, cum am fost la pescuit cu ea in week-end. Mi-era si rusine... Am vrut chiar s-o spal azi, cand am facut actele, da' n-a vrut noul stapan. Ca cica si el tot in strada o tine si se murdareste imediat.

QUOTE(bmwh548 @ 2 Sep 2011, 17:29)
Dumnezeu sa-l odihneasca, sincere condoleante sad.gif
*


N-a plecat acolo sus ma! mad.gif A plecat la altcineva. Va mai merge inca vreo 5-6 ani, pana l-o dovedi rugina!

QUOTE(corbex @ 2 Sep 2011, 19:12)
Paginule! In situatii  d'astea se face o comemorare. Cind are loc parastasul?
*


Cand o sa vina aia care o sa inlocuiasca mojneagu'
bmwh548
Deci tre sa-mi fac drum pe la Galati cu tedeiul firmei nedumerire.gif Te sun cand ajung.
corbex
Ce uameni! Face parastasul impreuna cu botezul ca sa foloseasca o singura luminare!
bmwh548
De fapt le face simultan ca sa faca economie la bautura.
Merced
Pai ce, bea cineva dintre voi? ohmy.gif
kum
Da' ce te miri ma asa? Ai venit la Galati si ai ramas nebaut? asteapta nervos.gif
Merced
Singura data cand am ajuns prin zona aia, am ramas si nebaut si nebatut. radmasa.gif
bmwh548
Bine ca i-ai atras atentia, macar la un capitol pleci satul data viitoare tongue.gif
kum
6...
kum
5...
C a t a l i n
Mai fain ar da să pui câte un colț de poză cu agregatul, să vedem cine ghicește... smile.gif
zanzie
4... frustrat.gif
l@u
hai ca dau o fuga pana la el la bloc ca sa il desconspir cool.gif
Markos
Eu am facut deja rost de o poza taci.gif

user posted image
C a t a l i n
QUOTE(l@u @ 4 Sep 2011, 11:55)
hai ca dau o fuga pana la el la bloc ca sa il desconspir  cool.gif
*




Încearcă și vineri.
l@u
ba asta si-a luat 2 carute....in fata scarii are un z si un seria 5 negre amandoua..........grecule cat aveai in minus cand l-ai fugarit????
Markos
un fleac, 80K euroi si un tir din 2009.
l@u
grabeste-te si vino sa ridici carutele pana nu citeste ......daca nu iti ajung sa acoperi dauna poate poti lua si fiara cenusie !!!!
kum
QUOTE(l@u @ 4 Sep 2011, 17:52)
ba asta si-a luat 2 carute....in fata scarii are un z si un seria 5 negre amandoua..........grecule cat aveai in minus cand l-ai fugarit????
*


Neah...
Alea sunt ale vecinilor mei: familia Palade (din pacate si-a sters blogul, dar profilul pe haifaiv a ramas). Mai au si un A8 luat pentru fiu-su. O sa fac o poza sa vedeti culmea cocalarismului: la Audi si-a pus inscriptie 4x4 pe masina si pe bord.
Markos
3...
cdadan
2 si jumatate ...
l@u
QUOTE(kum @ 4 Sep 2011, 19:39)
Mai au si un A8
*



ala era mai in spate si nu l-am bagat in seama.......
kum
4...
corbex
Io cred ca-si ia un fel de lemuzina, are si el o virsta la care-ncepi sa apreciezi comoditatile.
kum
Era o vorba populara:

Cine n-are un batran - sa-si cumpere
Cine are - sa-l pupe-n c.u.r.


Mosu stie el ce stie...
Kum + limo = LOVE wub.gif
Markos
espero? frustrat.gif
argon
Neh, cred ca ceva renault, ca o zis ca o dat Loganu' ca n'are nimic in comun cu siguranta..
kum
QUOTE(Markos @ 5 Sep 2011, 11:39)
espero? frustrat.gif
*


radmasa.gif god_hand.gif
cdadan
QUOTE(Markos @ 5 Sep 2011, 11:39)
espero? frustrat.gif
*


Megan de 1.4?
ady77
Meganul lui calgon? rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.