Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ASIGURARE
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Pages: 1, 2, 3
Maskatu
Important este sa ai peste 25 de ani. Se mai tine cont si de alte elemente. Cnp, data obtinerii permisului plus seria cartii si a motorului.
Fytze
am fost azi sa imi fac asigurarea pentru supernova mea sad.gif si cand am auzit cat a zis doamna aia sa lesin smile.gif)
am aproape 21 de ani B3 440RON pe 6 luni ohmy.gif
cnada
Tot citesc postarile voastre si la drept vorbind multumesc lui Dumnezeu ca am masina pe numele tatalui meu, diferenta de la 150 ron cat platesc eu pe un an la cat am vazut ca platiti majoritatea e destul de mare!
Fytze
este o nebunie ma ce fac astia ca dak am pana in 25 ani sa platesc atat ohmy.gif
Maskatu
Si pe mine m-a "salvat" b8 ul si vechimea permisului. Altfel scoteam cel putin 700 pentru un an.

Ai si tu noroc ca ai b3 altfel dadeai aproape 500. Sfatul meu ar fi sa faci pe un an. Mai ai pana faci 25 si astia au anuntat in continuare scumpiri...

29 Jan 2013, 16:09:
Si pe mine m-a "salvat" b8 ul si vechimea permisului. Altfel scoteam cel putin 700 pentru un an.

Ai si tu noroc ca ai b3 altfel dadeai aproape 500. Sfatul meu ar fi sa faci pe un an. Mai ai pana faci 25 si astia au anuntat in continuare scumpiri...
Axinte
Din cate vad, eu unu' am "pus-o"... La ce suma sa ma astept daca am 22 de ani si permis de 3 ani?
vad_sunete
undeva la 400 pe 6 luni. daca imi scanezi talonul si imi dai cnp-ul iti dau un pret exact.
Maskatu
Sau intri pe rca ieftin si iti calculezi singur.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.