Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Live for Speed
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
vis-a-vis
Jucati?

6 Nov 2008, 19:48:
UP!
koldun
Io, io!! big_wheel.gif yupy.gif
ga!nusha
in seara asta am fost si mai slab decat de obicei smile.gif
vis-a-vis
Sunt zile si zile, dar nu esti mai slab, iti dai seama pe unde gresesti wink.gif
Secretul e antrenamentul.
koldun
Ce cautai azi cu Opelu' ala verde in C-ta? Nu m-ai vazut in spate...


[attachmentid=1627481536]

Succese!
vis-a-vis
Pai eu n-am camera cu leduri, ca sa te vad in spate tongue.gif
koldun
Neatentule! rolleyes.gif
vis-a-vis
Eu am o tehnica. Cu masina merg foarte tare si astfel ma intereseaza doar ce-i in fata, ca din spate nu prea are cine sa ma depaseasca 04.gif
Bebyko
smile.gif...ieri am inceput si eu se joc.......cam aiurea faza...cu plaitu..:|...dar oricum nam bani..biggrin.gif radmasa.gif ..... blush.gif blink.gif .......in fine.....pare un joc ok....grafica ma uimestet....nu am Pc..prea performant..:|...dar totusi imi mege bine.....biggrin.gif....asi vrea sami iau un volan si eu.....Un Longthec..( sau cum draq se scrie..tongue.gif)..G25...am cauta cv discuti depre el....dar am aflat ca este foarte bun...biggrin.gif.... huh.gif wacko.gif ..in orice caz....nu cred ca o sa pot debloca S1..pt ca nam carte de credit...(am 14 ani:D..).....no money...dar caruia nui mai trebe contuile si are deblocat S2-S1.....SA ma anute..biggrin.gif..


Tnx... icon_mrgreen.gif

<span class='edit'>11 Nov 2008, 00:18:</span>
Neam vazut noi..Vis-a-Vis....pe dacaclub..la lfs..wink.gif....... tongue.gif biggrin.gif blink.gif blush.gif unsure.gif rolleyes.gif wacko.gif wink.gif
ArtVandelay
QUOTE(Bebyko @ 11 Nov 2008, 00:08)
smile.gif...ieri am inceput si eu se joc.......cam aiurea faza...cu plaitu..:|...dar oricum nam bani..biggrin.gif radmasa.gif ..... blush.gif  blink.gif .......in fine.....pare un joc ok....grafica ma uimestet....nu am Pc..prea performant..:|...dar totusi imi mege bine.....biggrin.gif....asi vrea sami iau un volan si eu.....Un Longthec..( sau cum draq se scrie..tongue.gif)..G25...am cauta cv discuti depre el....dar am aflat ca este foarte bun...biggrin.gif.... huh.gif  wacko.gif ..in orice caz....nu cred ca o sa pot debloca S1..pt ca nam carte de credit...(am 14 ani:D..).....no money...dar caruia nui mai trebe contuile si are deblocat S2-S1.....SA ma anute..biggrin.gif..
Tnx... icon_mrgreen.gif

<span class='edit'>11 Nov 2008, 00:18:</span>
Neam vazut noi..Vis-a-Vis....pe dacaclub..la lfs..wink.gif....... tongue.gif  biggrin.gif  blink.gif  blush.gif  unsure.gif  rolleyes.gif  wacko.gif  wink.gif
*



nu te supara ca te intreb. tatal tau chiar are numarul ala de inmatriculare la masina?
driverx
Vand Dacia Sandero FARA bara stabilizatoare.

11 Nov 2008, 08:37:
QUOTE(vis-a-vis @ 7 Nov 2008, 17:50)
Eu am o tehnica. Cu masina merg foarte tare si astfel ma intereseaza doar ce-i in fata, ca din spate nu prea are cine sa ma depaseasca 04.gif
*



Taci ma. Ca te faceam ieri cu Sandero-u'.
vis-a-vis
Imi bagasem restrictie 50%, aveam 44 de cai tongue.gif
driverx
smile.gif Io credeam ca mergi doar cu a 5-a.
koldun
QUOTE(vis-a-vis @ 11 Nov 2008, 10:16)
Imi bagasem restrictie 50%, aveam 44 de cai tongue.gif
*


Da pit nu mai bagi? Sau copiloata obligatorie! blush.gif
Alexu7
QUOTE(ArtVandelay @ 11 Nov 2008, 03:52)
nu te supara ca te intreb. tatal tau chiar are numarul ala de inmatriculare la masina?
*




poate e xugativa, ce esti si tu indiscret, dar poate e a masii masina blush.gif
Iulikk
am gasit eu pe un site din romania (computer games) Live for Speed S2 la 100 de lei. Mi se pare cam mult... voi ce ziceti? merita?
vis-a-vis
Nu...
driverx
QUOTE(Iulikk @ 11 Nov 2008, 13:52)
...Mi se pare cam mult...
*



MULT? radmasa.gif Ma, citeste-ti semnatura, apoi da-ti o palma.

Se vede ca nu stii ce vorbesti. Daca ai stii de cata munca este nevoie doar sa imbunatatesti un asemenea soft, dapoi sa il faci de la 0.
vis-a-vis
Eu am dat 130 de lei anu' trecut. Dar i-am dat cu drag. Jocul asta chiar m-a captivat si ramane un etalon fata de alte simulatoare care nu se ridica nici la genunchiul broastei.
Poate n-are cea mai spectaculoasa grafica si efectele fizice poate sunt usor aberante pe alocuri, dar mai realist decat LFS-ul eu n-am gasit.
Nu mai zic de conduita jucatorilor, care chiar daca la inceput intra doar ca sa buseasca masinile, in timp se autoeduca in spiritul curselor.
Mi-ar placea sa apuc timpul cand vor fi "track days" si la noi, sa ne intrecem de-adevaratelea, macar cu niste logane.
Bebyko
Mda....tata are o dacie.....da ila e nr lu unchiu meu...tongue.gif....mia trebuit ca sa fac cont......:|

11 Nov 2008, 19:56:
QUOTE(Alexu7 @ 11 Nov 2008, 14:21)
poate e xugativa, ce esti si tu indiscret, dar poate e a masii masina  blush.gif
*


...frate...vb si tu mai frumos...nu sti cand te calca draq o dacie odat.....wink.gif wub.gif
Frate.......off topic..wink.gif..lasate de meserie;)

11 Nov 2008, 19:58:
...dar mai am o intrebare......sa zicem ca platesti jocu odata.....sa deblochezi S1 si S2...........nu mai trebe sa platesti niciodata sau trebe tot sa platesti:|
driverx
QUOTE(vis-a-vis @ 11 Nov 2008, 18:29)
....dar mai realist decat LFS-ul eu n-am gasit.
....
*



Pai nu ai gasit pentru ca nu este altceva mai realist
Iulikk
Hmmm... la faza cu munca chiar nu m-am gandit... si mie mi se pare cel mai realist joc pe care l-am jucat pana acum. Astept sa mai strang bani pentru a-mi cumpara si eu licenta.

Daca (,) cumpar licenta... se vor descarca skinurile automat? (ma refer atunci cand ma conectez pe un server scrie cu rosu sus in dreapta "not enough lfs credit" sau cva de genu)


EDIT: La asta ma refeream
ga!nusha
hmmm... eu cred ca te-ai jucat cu crack-ul... smile.gif

PS: R-factor a jucat cineva? cica si ala ar fi simulator...
driverx
Este. Dar totusi pare sub LFS.
Alexu7
QUOTE(Bebyko @ 11 Nov 2008, 18:51)
Mda....tata are o dacie.....da ila e nr lu unchiu meu...tongue.gif....mia trebuit ca sa fac cont......:|

<span class='edit'>11 Nov 2008, 19:56:</span>

...frate...vb si tu mai frumos...nu sti cand te calca draq o dacie odat.....wink.gif wub.gif
Frate.......off topic..wink.gif..lasate de meserie;)

<span class='edit'>11 Nov 2008, 19:58:</span>
...dar mai am o intrebare......sa zicem ca platesti jocu odata.....sa deblochezi S1 si S2...........nu mai trebe sa platesti niciodata sau trebe tot sa platesti:|
*




vai de tine.


ps: iti doresc ce imi doresti tu mie wink.gif
Bebyko
bai alexutz7..ma ameniti cumva..? radmasa.gif
Iulikk
QUOTE(ga!nusha @ 11 Nov 2008, 19:52)
hmmm... eu cred ca te-ai jucat cu crack-ul...  smile.gif

PS: R-factor a jucat cineva? cica si ala ar fi simulator...
*




Putin... pe ici, pe colo blush.gif .

PS: imi uploadeaza si mie cineva skinu asta plz? tongue.gif
Dau o bere fara alcool la vara cand veniti la mare smile.gif



http://tinypic.com/view.php?pic=1ffslz&s=4
liviu2004
Gata, l-am urcat io.
Iulikk
Multumesc mult liviu2004.
liviu2004
Bree, io glumeam. Cum sa urci un jpeg??? Tu citesti topicul asta?


QUOTE(driverx @ 28 Oct 2008, 22:34)
Cred ca ar fi util sa ii trimiti fisierul cu chielea. Screenshotrul ala nu il ajuta prea mult tongue.gif
*




QUOTE(vis-a-vis @ 29 Oct 2008, 12:52)
Varule, mai lucreaza-l.
Pune-i licenta, pretul pe kilometru, numere de telefon, firma de taxi, alte reclame.
Intelegi? wink.gif
*


ga!nusha
skinul e interesant, l-am testat eu smile.gif dar calitativ e cam slabut... se vede urat pe viu...

ăsta e cel pe care-l folosesc momentan: wub.gif
[attachmentid=1627482516]
Iulikk
QUOTE(liviu2004 @ 12 Nov 2008, 21:45)
Bree, io glumeam. Cum sa urci un jpeg??? Tu citesti topicul asta?
*




M-am facut de bacanie sad.gif

In 2 saptamani maxim imi cumpar si eu o licenta. Mi se pare prea realist jocul si e pacat sa nu incerc si celalte masini si "harti". Dar am o intrebare: dupa ce cumpar licenta, o mai pot folosi inca o data la acelasi PC (dupa o formatare de exemplu)?

Eu folosesc skinu asta pentru moment:
ga!nusha
da
Alexu7
QUOTE(Bebyko @ 12 Nov 2008, 21:29)
bai alexutz7..ma ameniti cumva..? radmasa.gif
*




no mai xuge si ia`te de mana cu cristi87 si va alintati si jucativa voi ca niste baietei ce sunteti.



liviu2004
StunterX

user posted image
driverx
radmasa.gif

Tu ce stai aici? De ce nu intri?
Iulikk
Daca nu am licenta... pot primi vre-un setup de la alti jucatori? Daca da... atunci unde se salveaza setup-urile primite?
vis-a-vis
Mai Iulica, hai sa-ti zic o cioaca. Daca tu intri pt 10-15 minute pe server, n-ai sa-nveti nimic. Chiar nu conteaza unde se salveaza, le gasesti cand intri la garaj.

16 Nov 2008, 16:15:
Trebuie sa aveti setat pe cutie manuala, ca sa puteti intra in cursa.
E doar o protectie.
Folositi Shift+G.
koldun
post-336-1110552489.gif
vis-a-vis
Am dat drumul la toate masinile... Care mai doreste, care mai pofteste?
MuciX
Veniti la juaca?
Iulikk
Cum pot sa cumpar lincenta daca nu am card?
vis-a-vis
http://shop.computergames.ro/distributie-d...-for-speed-key/

20 Nov 2008, 17:31:
QUOTE
Cum comand un produs?

Pentru a plasa o comanda trebuie sa creati un cont accesand pagina de inregistrare a forum-ului ComputerGames. Acest cont va deveni pasaportul dvs. pentru toate ariile ComputerGames: site, forum si magazin online.

Am incercat sa fac comanda dar nu este procesata. Ce se intampla?

Pentru ca o comanda sa fie considerata valida, trebuie sa aveti completate campurile obligatorii din contul dvs. Aceste campuri contin datele dvs personale, numar de telefon cat si adresa de mail unde veti primi factura proforma pentru produsele comandate.

Cum pot plati produsele comandate?

ComputerGames Shop ofera clientilor mai multe metode de plata. Puteti alege sa platiti online cu cardul de debit/credit, depunere bancara sau SMS.

Cum platesc prin depunere bancara?

Daca doriti sa faceti plata prin depunere bancara trebuie sa plasati comanda si sa depuneti suma de pe factura in contul RO44RZBR0000060007730210 deschis la Raiffeisen Bank Vitan, pe numele Computer Games Online SRL.
Depunerea o puteti face la orice filiala Raiffeisen Bank.Dupa ce ati facut aceasta depunere, va rugam sa ne transmiteti pe e-mail codul chitantei, ID-ul comenzii si CNP-ul dumneavoastra (pentru factura care fi eliberata si trimisa prin posta). De indata ce primim aceste date, va vom trimite pe e-mail CD-Key-ul comandat in maxim 12 ore.
Iulikk
Mulumesc frumos. Am facut tot ce trebuia... ma duc maine sa depun banii smile.gif
driverx
K k t. Nu se poate instant. Ca acuma aveam asa un impuls sa dau 99 RON.
vis-a-vis
Pai daca ai card, iti da instant licenta.
xcss
Dupa cum arata, e intr-adevar un joc care merita cu varf si indesat sa fie cumparat.
vis-a-vis
N-arata cine stie ce, dar e greu de jucat biggrin.gif
Alexu7
aidi buei l-ai inchis? unsure.gif
driverx
Parca nu as baga cardu de credit pi net biggrin.gif. Stiu...paranoia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.