Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: intalnire in constanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3
laufery6
Stefan19 ai trecut pe acolo, dar d c nu te-ai oprit ? sad.gif
zzero
Da....doar eu si laufery si inca doi baieti de pe 4tuning.ro.A fost naspa ca aveau astia de la HCM Cta meci si era ful de politie si zona blocata.Ramane pe alta data.Da' cand?
stefan19
TREBUIA SA STRIGATI LA MINE !!!!!!!!!!! ohmy.gif eventual sarit in fata masinii si incercat oprit una bucata sofer AIURIT wacko.gif
M-a derutat politia din parcare, cu meciul.
M-am tot invartit prin parcarea dinspre liceul Mircea, era mai mult loc acolo pentru masini si m-am gandit ca veti fi pe acolo!
Culmea, cand m-am hotarat sa plec, pe la 18:00, am iesit pe Tomis si mi-a atras atentia bijuteria aia mica, rosie, parcata peste drum de sala sporturilor, cand m-am uitat mai atent am vazut si eleronul lui ZZERO si i-am recunoscut numarul. Din pacate pana sa intorc voi deja ati plecat.sad.gif
Mi-a parut tare rau dar asta e. Poate data viitoare ne coordonam mai bine, sa ma descurc si eu sa va intalnesc !
zzero
OK. Atunci ramane pe data viitoare.Cand va fi?
Dati-va cu parerea
Slider
Bleahhh.... sad.gif am stat la job.....si nici acces la net nu am avut.....
DaciaMustang
salutare baieti, ce se mai aude cu intalnirile? mai exista asa ceva? voiam sa vin si eu, dar vad ca de pe 8 noiembrie nu ati mai suflat nimic! oricum, daca a "murit" initiativa, poate o inviem!
eu n-am fost niciodata, habar n-aveam ca exista asa ceva si pe la noi!
Slider
Nu a murit da' ne adunam noi cam greu..... rolleyes.gif
Propune si tu o data!
DaciaMustang
hmmm.....acum doar ce-am inceput si eu sesiunea....hai sa mai vedem daca mai sunt amatori, discutam aici pe dacia club si stabilim cu totii o data. eu pot sa vin oricand si oriunde, sa vedem ce zic ceilalti. poate stabilim chiar si o zi fixa si o ora (si eventual un loc daca nu s-a stabilit pana acum)
PS: mai e cineva cu berlina sau...sunt singurul?
elro
Intalnire in CT smile.gif mA BAG SI EU
Cand este vorba????
elro
zzero ti-am vazut blink.gif masina In Mamaia la Bowling ,pe data de....6.02.2005 ora 18-19 cred.
zzero
eu acolo lucrez.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.