Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: intalnire in constanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3
alexandrudragomir
Imi pare rau, dar in seara asta nu pot veni in port ca voi fi plecat din localitate. Mai vorbim. Ct-04-AMP avem multe de invatat de la cei de la X-team...
Slider
Simbata s-ar putea - 80% probabilitate acum - sa aterizez la modern.
CIOCAN
Intrebare pentru cei din Bucuresti:

AZI TOT LA ACADEMIA MILITARA?

:vmad:
Slider
Domnu' Ciocan cred ca ati gresit localitatea.....de la Constanta la Bucuresti..... :wink:
CIOCAN
QUOTE
Domnu' Ciocan cred ca ati gresit localitatea.....de la Constanta la Bucuresti..... :wink:




Va rog sa ma scuzati domnu' Slider, se mai intampla si la mine sa nu fiu atent pe unde navighez, mai alez ca mi-e tare dor de mare

Have a nive summer. 8)
Slider
OK domnu' Ciocan! Eu nu v-am acuzat! Am vrut numai sa va atrag atentia ca ati postat gresit si era posibil sa nu primiti informatia solicitata!

Toate cele bune!
alexandrudragomir
Aseara am fost in Portul Tomis, am avut masina parcata in locul meu obisnuit, Laurentiu stie locul de parcare al meu. Nu a fost nimeni. :cry: :?:



Mai incecam saptamana viitoare.

Inca ceva :: Laurentiu, care e stadiul cu masina ta?????
demisonat
bai fratilor hai sa vb serios si sa ne intalnim o data toti nu unu doi .

As dori sa stiu si eu mai multe despre omega rally team pentru ca doresc sa ma inscriu intr-un club auto din cta si pentru urs-Xteam o intrebare : in ce stadiu se mai afla asociatia sportiva sunt ceva sanse ? dupa ce scoateti actele aveti drepturi speciale la cursele legale . intreb toate astea deoarece vreau sa ma inscriu intr-o asociatie sportiva care sa fie dispusa sa primeasca noi membri si care sa ne ia si pe noi la competiti ( chiar si ca spectatori - eu momentan am diesel dar nu mai tine mult)
alexandrudragomir
Omega Rally Team, deocamdata e un proiect. Nu stiu daca va deveni realitate, dar este doar pentru prietenii mei, dintre care peste jumatate vor obtine cartene de sofer in maxim un an. Decamdata doar eu, B 66920 (VW Passat albastru) si CT-84-LEU ( oltcit albastru) facem parte din Omera rally team.
demisonat
va doresc suces in continuare dar eu vroiam o asociatie sportiva cu care sa putem face niste masini ( preparare tuning pentru noi si alti in scop de fonduri cum au cei din buc )si sa participam la legal racing in tara cred ca tot in buc este solutia , dar pana imi iau masina pe care mi am propus-o stau linistit

sper sa ne vedem intr-o zi in port
dantes
Sambata ..ora...? Nu de alta, dar intru in concediu vreo luna, si ma duc pe la ai mei...si poate ne vedem...vad eu..
alexandrudragomir
Sambata dupa ora 19.00 in parcare!!!!!!!!!!!!! CT-02-DSA va fi acolo.

Am fost in Portul Tomis luni si miercuri seara.
dantes
nu de sambata asta..dar de cealalta mai vb...
alexandrudragomir
OK, dar in general cam aproape zilnic sunt seara prin Portul Tomis.
Slider
La mine-i cam dificila ora ....o sa fac tot posibilu' sa apar si eu simbata asta.

Apropo am auzit de nu's ce concurs pe plaja la tv...am prins numai sfirsitul stirii si nu am auzit si unde. Stie careva ceva? Poate ne gasim atunci
Slider
Alooo Constanta!!! WUB s-a oferit sa aduca cevasilea autocolante la Constanta daca exista solicitanti. Eu vreau unul. Nu mai exista nici un doritor?
alexandrudragomir
Slider, si eu vreau un autocolant Daciaclub.ro laugh.gif



Cat e de mare???? Mai vb pe forum. 8)
ABG
Bai, astia de la X-Team ! Ce faceti mai? Pe cand o liniuta sau un raliu organizat de voi? Va tine ori ba?
Slider
He, he ce de Constanteni pe aici....pe cind o intilnire ? wink.gif
laufery6
Hai s-o facem! Incercam sa ne adunam si noi? Ca vad ca la Constanta cam putin.
laufery6
Nimeni nu vrea sa ne intalnim? sad.gif
Slider
Ba daaa!!! Eu vreau da' nu pot simbata asta! Plec la o nunta pe linga Braila! Poate in week-end-ul viitor. wink.gif
Asteptam propuneri!
zzero
Si eu sunt de acord sa ne intalnim.Mi-ar face placere, dar e cam aiurea treaba...nu vedeti..?Vin....numai vin....o lasam pe alta data....numai chestii din astea pe aici.Nimic serios.
Pai cei din Buc chiar sunt acolo in fiecare joi.Am fost si eu o data.
Sper sa reusim sa ne vedem si noi intr-un final.Veniti cu prpuneri de zi si ora.
Slider
Daca as fi din Constanta as veni in fiecare saptamina. Da' asa sa ma trambalez de la Cernavoda...Oricum am fost odata si ne-am gasit eu cu Lau si cu Alex. A fost frumos!
lau
in seara asta la 19 e ok?
am sa vin in portu' tomis sa vad cine cu cine ce.
voi fi intr-un cielo grena, ct 49 lmv.
va astept.
laufery6
Ce spune-ti pe 7 noiembrie?? Spune-ti voi ora!
lau
pe 7 la 5 dimineata incepe munca, nu?
nu mai bine 5 sau 6 nov?
laufery6
Pe 5 Nov ar fi perfect pentru ca pe 6 tr sa ajut cu masina la o nunta.
La ce ora ?
Scrie-ti si voi id-urile de yahoo sa facem o conferinta ca sa nu ne mai chinuim asa.
lau
daca vei arunca o privire la profilurile noastre...
laufery6
Pe 5 Nov la ora 19:00 Intalnire la Sala Sporturilor in parcare.!!!
zzero
Pe 5 nu pot sa vin pt. ca sunt de munca.Lucrez doar noaptea in timpul sapt.Era mai bine pe 6 nov. pt mine.Eu muncesc o noapte cu o noapte si d'aia zic.Acum, ma supun majoritatii.Ar fi bine o prima intalnire pe care sa o stabilim asa....sa poata veni cat mai multi, iar acolo sa stabilim o zi si o ora fixe, saptamanal.
laufery6
Atunci spune-ti voi cand?
Slider
Aaaa...vinerea nici nu poate fi vorba....eu zic sambata pe 6. Merge? Da' poate ne gasim "mai de dimineata" sa am timp si eu sa stau cu voi...ca depind de "rata" de Cernavoda!
laufery6
Sambata pot veni, dar nu cu Slz pentru ca au ai mei nunta. In cel mai bun caz vin cu berlina din 1970. smile.gif Spune tu atunci o ora sa vedem daca sunt deacord si restul
zzero
Deci, pana la urma ramane sambata pe 6 nov, in fata la sala sporturilor.Iar ca ora, cum vi se pare ora 16?
Ca sa poata sa stea si slider mai mult.
Slider
Salve,
Merge la 16.00!
stefan19
Daca o sa fiu in localitate vin si eu sambata, pe 6, cu noua mea achizitie !
Sunt curios sa vad masina lui zzero, am auzit numai lucruri bune despre ea !
Ramane pe 6, la 16.00, la Sala Sporturilor ?
Slider
Eu zic ca da. Sambata, 06.11.2004 la ora 16.00 la Sala Sporturilor
Ziggy2k1ro
Eh... eu plec un pic in concediu, dar daca se infiripa niste intalniri e ok. Ar putea fi totusi ... joia de ex. smile.gif ca am observat si la alte cluburi ca se poarta in cursul saptamanii. Oricum, dati de veste ce s-a mai discutat sau trimiteti pe privat un sumar al dezbaterilor.... vin si eu cu prima ocazie, numai bine!
zzero
QUOTE(stefan19 @ 1 Nov 2004, 16:16)
Daca o sa fiu in localitate vin si eu sambata, pe 6, cu noua mea achizitie !
Sunt curios sa vad masina lui zzero, am auzit numai lucruri bune despre ea !
Ramane pe 6, la 16.00, la Sala Sporturilor ?
*


Ramane stabilit pt. sambata la 16.00.Mai vedem pe urma in ce zi o punem.
P.S. Sper sa nu te dezamagesc, Stefane!!! Cam ce ai auzit?Tare sunt curios.
laufery6
Ok! Sambata la 16 la sala sporturilor.
Off-topic: Ti-am vazut masina asera Zzero, plecai din port. Pacat ca nu cred ca pot veni cu slz la intalnire. sad.gif
zzero
Da, am fost aseara un pic prin port.M-am pus la o liniuta cu o berlina, dar am plecat mai tarziu ca el(avea deja 2 lungimi de masina).Oricum daca mai aveam 10-20 metri il faceam, da' venea bariera aia...
Ai vazut ce de lume era acolo?
Am facut un mic schimb de masini cu Andu, tipu' cu SLZ rosie (CT-XX-TRA) si ne-am dat un pic cu ele.
laufery6
Nu am vazut pentru ca eu eram la Capitanie cu masina si tu urcai. O s-o vad sambata mai ca lumea.
laufery6
Maine 6.11.2004 la ora 16 la Sala Sporturilor! Nu uita!!!
Slider
Hmmm...s-ar parea ca nu pot veni la intilnire... mad.gif e rost de stat la job....
Dupa amiaza stiu mai sigur...
zzero
Noi o sa fim acolo.Sper sa vina cat mai multi.
P.S. Laufery da si tu de veste la toti astia din Cta.Ca eu nu prea am timp
laufery6
ok
Acum le dau cate un MP!
zzero
Totusi poate ai sa reusesti, Slider.....ca noi d-aia am pus intalnirea mai devreme.Ca sa stai si tu mai mult.
lau
Am o intalnire importanta la 15:45.
De cum "scap" de-acolo 04.gif, dau o tura pe la "club".
Intrebarea e cum va gasesc dupa 16:00, daca plecati de la Sala Sporturilor.
Un numar de mobil, ceva...
laufery6
A fost intalnirea! Doar eu si cu zerro sad.gif Pacat, vroiam sa fim mai multi. Poate alta data
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.