Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Merge aiurea forumul?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Bicicleta galbena
radmasa.gif


dainese1100
De verificat daca sorin1983=Bicicleta galbena clone după același ip smile.gif
Gil26
radmasa.gif radmasa.gif
IRONICK
QUOTE(dainese1100 @ 9 Apr 2022, 20:34)
De verificat daca sorin1983=Bicicleta galbena clone după același ip smile.gif
*


Ce mahhhh????
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
dainese1100
QUOTE(Gil26 @ 9 Apr 2022, 19:50)
:
*


Desigur insa ca referitor la toate aceste "discutii" fiecare intelege ce\cum doreste smile.gif
IRONICK
Chiar daca m-am exprimat mai plastic, ai spus o aberatie.
Gil26
Exact , iar aceasta este doar una dintre multe altele ....
Bicicleta galbena
Va rog, lasati-l sa abereze... poate mai radem la ceva icon_mrgreen.gif


sorin1983
QUOTE(dainese1100 @ 9 Apr 2022, 20:34)
De verificat daca sorin1983=Bicicleta galbena clone după același ip smile.gif

desi incepusem altfel... ca la noi in rahova, am zis sa schimb un pic:
bo$$ulica ta regala ai vreun handicap mintal? ca sa stiu cum ma adresez si mai exact cui ma adresez.
wolfin
Ironik clona lu' einststain (sau invers sa nu va suparati) tongue.gif

Mai repede asta decat bici si sorinache.

Desi...totul e posibil.

Pe..sunt scuzabil ...am beut putin si azi m am si curentat la 230....mai eram si pe scara
bucatzel
QUOTE(dainese1100 @ 9 Apr 2022, 19:34)
De verificat daca sorin1983=Bicicleta galbena clone după același ip smile.gif
*



alcoholic.gif

Nu mai bet' gaz!
psychoo
Io nu pricep de ce nu va dati o intalnire, o parte.n parte si gata.
De ce trebuie pe toate topicurile discutii de gradinita?
Aveti hara asta de peste 6 luni si cel putin mie imi pare penibil si insultator la adresa celorlalti colegi de forum care trebuie sa asiste la balacareala de pe fiecare topic unde va intersectati
Gil26
Ai dreptate up.gif , dar totusi cu un singur lucru se pare ca iar merg aiurea ambele forumuri, userul @ dainese1100 Joined: 6 February 22 (cu atacurile la persoana de peste 6 luni s-au ”ocupat” altii) iar pana ieri era cam asa pe cele doua forumuri:
QUOTE(dainese1100 @ 4 Apr 2022, 22:02)
colegul Gil26, are dreptate  lurk0000.gif  aplauze.gif  ca de obicei.Tot respectul  naughty1.gif El ajuta cu documentatii si info
*


QUOTE(dainese1100 @ 9 Apr 2022, 14:22)
Gil26 +1, tot respectul și stima.  up.gif
*


QUOTE(dainese1100 @ 2 Apr 2022, 12:32)
up.gif are dreptate Gil26.  respekt.gif
N-ar strica ptr userii noi sa se bage un test de IQ obligatoriu la inscriere, iar un admin sa aprobe contul pe forum sa fie activ.
*


QUOTE(dainese1100 @ 3 Apr 2022, 15:46)
Gil26  biggrin.gif multumim mult pentru aceste informatii  cheers.gif
*


QUOTE(dainese1100 @ 2 Mar 2022, 16:53)
Buna ziua domnule Gil26 am gasit pe Autovit la un samsar din dezmembrari alternatorul cu codul de la tine de 150A.
Mi l-a montat si merge , multumesc foarte mult ,iti sunt recunoscator  coolspeak.gif  cheers.gif
Pe viitor, in caz de probleme la masina mai pot apela la dvs pentru ajutorsmile.gif
*


QUOTE(dainese1100 @ 22 Feb 2022, 14:13)
Rog pe moderatorul DFA sa șteargă acest post unde il jignește/dezinformeaza lucrurile, pe colegul Gil care ne ajuta pe noi toti când avem nevoie. A încălcat georgstelsib regulamentul forumului  regulamentul.gif
*


iar acum se pare ca si eu sunt clona lui @ t0rquemada (sau invers) si trebuie verificate ”ip-urile” icon_mrgreen.gif plus posturile #900, #902 din acest topic, etc... radmasa.gif ...plus:
QUOTE(dainese1100 @ 9 Apr 2022, 20:52)
Exact , iar aceasta este doar una dintre multe altele ale lui Gil26, va rog lăsați-l sa abereze, poate mai radem de altele (NB: copy-paste din postul #908 de aici). Individul e in goana după adunat posturi, face copy paste cu screensoturi si documentatii, cum spunea cj98czh, cand se putea cu post clar, succint, daca a mai avut el problema. Dar cum individul nu are sau a avut vreodata Renault si nici nu va avea vreodată , cum a spus Gill_ro, No comment!!!
Poate ca va mai posta vreodată georgstelsib smile.gif  vreun reply la atacurile lui Gil26 , mare dreptate avea sad.gif (era mama ranitilor, tinea cu cei pe care ii punea la zid si ii denigra acest individ care trebuia demult banat)
*

MoneyTalks
Iar sint probleme cu forumul? Ca de 2 zile merge aiurea (vesnica "sql error")
sorin1983
la topicul cu guvidul imi face figuri smile.gif
Bicicleta galbena
Care ai faramat Cafeneaua?? nedumerire.gif



RDK
Există soluții cool.gif
MoneyTalks
QUOTE(Bicicleta galbena @ 20 Apr 2022, 07:10)
Care ai faramat Cafeneaua??  nedumerire.gif
*


E farimat totu, nu doar cafeneaua
b06fcn
Mai devreme parea sa mearga, acum iar apare mesajul de eroare...
bion
E in grafic. Stim, buget subtire criza razboi usl
maho
Eppur si muove!
unsure.gif
Bicicleta galbena
Dau click pe o poza de pe un topic oarecare, si poza nu se descarca spre a fi vazuta in intregime. Apare Loading... si nimic sad.gif

Sa ma mai duc pe la biserica?

PS Telefon cu android. Nu am incercat de pe alte device-uri.
sorin1983
la fel pe pc. nu se mareste.
vallixx
QUOTE(sorin1983 @ 24 Jan 2024, 09:54)
nu se mareste.
*


De la o varsta.....e inevitabil. biggrin.gif



Si eu patesc la fel. tongue.gif cu maritul pozelor ma refer radmasa.gif
marksman
Cred că vârsta e de vină... se întâmplă la fel și la mine.
YRX
Aidi bre, nu vad ce poza a pus Ironick la bancuri si nu pot sa rad, nu vad Talismanul lui trwww, nu vad ce a mai bricolat Filip, ce tot zice Muttley de niste biciclete.
Stiti ca fara pics nu ecsista...


Fix the damn thing!!! mad.gif
maho
E curios că responsabilul cu aria asta a intrat recent pe forum (logat), deși nu și-a mai făcut simțită prezența de mult timp.
Klaus, te pregătești de alegeri?
bucatzel
QUOTE(YRX @ 26 Jan 2024, 18:27)
Fix the damn thing!!! mad.gif
*


I-am scris lui Alex V sa vada de unde s-a rupt hamul.
IRONICK
Si Alex este ocupat cu nzebu'

26 Jan 2024, 22:34:
QUOTE(YRX @ 26 Jan 2024, 18:27)
Aidi bre, nu vad ce poza a pus Ironick la bancuri si nu pot sa rad, nu vad Talismanul lui trwww, nu vad ce a mai bricolat Filip, ce tot zice Muttley de niste biciclete.
Stiti ca fara pics nu ecsista...
Fix the damn thing!!! mad.gif
*


fa-ti uatzap!
tatabobu
Asta-i căpos, refuză cu obstinație să-și facă.
IRONICK
Inca mai roteste de disc cand formeaza. unsure.gif
tatabobu
Nu.. parca și-a luat de-ala cu butoane, dar cu fir cârlionțat. Nu cred că a luat vreun dect între timp.
IRONICK
Nu, ca nu a trecut pe dtmf-uri. Inca este pe impulsuri.
sorin1983
pare ca s-a rezolvat problema pozelor. valuri.gif
Bicicleta galbena
There is a God! worship.gif

maho
QUOTE(tatabobu @ 26 Jan 2024, 22:44)
Asta-i căpos, refuză cu obstinație să-și facă.
*


Deci nu-s "singur acasa". tongue.gif
YRX
Am cativa vecini pensionari care si-au facut grup Whatsup intre ei. Unul nu prea are somn si incepe sa trimita noaptea poze cu gagici, glume, video cu pisici. Se aude prin pereti cum le intra mesajele si incep sa vocifereze ca i-a trezit din somn. Apoi ei raspund la mesajul tampitului initial si alt cor de beep-uri de primire mesaje. Pe la 5-6 se muta pe grupul scarii, ca n-au apa, ca de ce lasa baba de la 2 usa deschisa la lift etc.
Sa mor io daca nu e unealta diavolului...
einstein1984
Ar fi oare posibila limitarea numarului de topicuri /posturi la userii noi pentru o perioada dupa crearea contului? Macar asa ar fi lmai putine pagube cand apar spam botii, mai putina curatenie de facut.
myreno4me
De foarte multa vreme este un chin cititul de pe telefon, pagina principala se incarca bine insa daca intri pe topicuri te ia de la prima pagina a acestuia, trebuie sa dai scroll pana jos ca arata totul tip arbore si apoi sa dai pe ultima pagina si toate raspunsurile sunt aranjate tip arbore, dai click pe un raspuns il vezi dai back, te muti cu o linie mai jos si tot asa.
Am incercat vreo 5 browsere diferite, rezultatul e acelasi !
wolfin
Opera
Bicicleta galbena
Era un buton pe undeva unde iti afisa continutul tip arbore, dar nu mai stiu care...
Cred ca ai actionat butonul ala si asa a ramas.

Cand intri delogat cum iti afiseaza?

tatabobu
QUOTE(myreno4me @ 30 Jan 2024, 13:53)
De foarte multa vreme este un chin cititul de pe telefon, pagina principala se incarca bine insa daca intri pe topicuri te ia de la prima pagina a acestuia, trebuie sa dai scroll pana jos ca arata totul tip arbore si apoi sa dai pe ultima pagina si toate raspunsurile sunt aranjate tip arbore, dai click pe un raspuns il vezi dai back, te muti cu o linie mai jos si tot asa.
Am incercat vreo 5 browsere diferite, rezultatul e acelasi !
*


Norocul meu e că mi-am spart telefonul cu care pateqm asta, și acum am altul. Și nu mai face. Pe celălalt încercasem de toate, mai puțin descântece și apă sfințită, și tot arbore afișa. Android vechi?
myreno4me
aifon nou, ma rog de un an jumate ! pe android vad ca merge ok !

31 Jan 2024, 17:39:
cred ca e browserul de vina , pe Safari vad ca e ok, si pe asta nu il folosesc laugh.gif
my bad !
einstein1984
Sa nu va uitati parola ca nu prea merge aia cu schimbatul...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.