Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Computer de bord ceasuri, de logan pe solenza(slz)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
dydycom
cu placere.



28 Jan 2008, 22:07:
am si eu o intrebare...de ce e postul asta asa jos in lista/?
ninjacul
Pai te sun vineri seara sa stabilim ceva!
Multumesc frumos!
dydycom
excl.gif

te astept cool.gif
dydycom
megane led tuning

250 ron


din pacate pozele sunt cu telefonul facute
Bmw Power
salutare fratilor toata lume vrea leduri albastre si blitzuri dar eu vreau doar un ceas de solenza cu turometru Contactatima urgent pe nr asta 0740611823

6 Feb 2008, 22:23:
salutare oameni buni va rog frumos datimi si mie un tel daca aveti bord de solenza cel normal dar cu turometru.va multzumesc!!!
dydycom
suna-ma...0723997249....180 ron
pufosu
Multumiri Dydycom pentru CB si leduri de bord. coolspeak.gif
alexxx99
salut....m-ar interesa si p mine o montare de proiectoare pe un megane classic....e mult de munca...??si nu am blocul de lumini prevazut cu proiectoare....nu prea vreau sa il schimb...poti sa imi faci legatura sa se aprinda odata cu pozitiile sau de la un alt buton????ms...si cam cat ar costa????
naighba
Salut,
Am o dacia Solenza 1.4 clima model 2004 si vreau sa ii pun computer de bord cu consum instantaneu cu ceasuri argintii ca la logan si manetuta, ma intereseaza cat costa in total cu bordul tau si manetuta cu tot cu montaj, si daca le ai pe stoc, eu sunt din bacau daca ai drum pe aici e ok daca nu poate trag eu o fuga la bucuresti.
Astept un raspuns,
Multumesc anticipat.
dydycom
naighba.....tu vrei ceva mai complicat...adica toate bordurile de prestij cu folia argintie nu au CI...si ca atare e nevoie de inlocuit placa de baza cu una cu CI ceea ce iti ridica costurile destul de mult

daca vrei un bord standard...e 400 roni...cu totul inclus...daca vrei unu de prestij e 450 roni si daca vrei si CI pe prestij e 550 ron...dar cel mai bine da-mi un telefon.

alex...pot sa te ajut cu electrica...dar nu si cu montajul proiectoarelor
AdrianoBoy
Salut dydycom am un clio symbol 1.4 din 2005 si vreau si eu CB cum facem..???SUnt din buc...o sa incerc sa te sun maine...sal
dl_dr25
care este pretul pt leduri albe cu rosu(cele rosi la acele ceasurilor si la toate butoanele) logan. multam
dydycom
120 ron


MS
dj_sweat
Am trimis PM dar am vb la telefon si a ramas cum am stabilit,
Mersi,
dydycom
NOU


in curand, luminozitatea bordului reglbila din butonul de reset km.

este in faza experimentala deocamdata
Serje
Si acuma zici chiar dupa ce mi-ai facut ? biggrin.gif
Multumesc mult, super fain se vede bordu noaptea. up.gif
dydycom
nou,

folii de prestige cu ace

75 ron
dydycom
@cutzu

ai cumva si poze
pt ca pe nuanta ta nu am mai facut...poate mai sunt doritori.

Merci
semit
QUOTE(dydycom @ 28 Mar 2008, 16:06)
nou,

folii de prestige cu ace

75 ron
*



merge si pe acest bord? Preferance dCi 2005

Serje
Da, am ceva poze numa nu-s foarte clare , le-am pus si la modificari bord, da o sa incerc sa fac si altele si sper sa iasa mai bine.

[attachmentid=1627442662] [attachmentid=1627442663]

Si multumesc inca odata!

dydycom
@semit

merg pe orice bord de logan
Serje
Inca o poza un pic mai clara, dar tot nu reusesc sa fac o poza sa redea cat mai aproape de realitate din pacate sad.gif. Nu le am cu pozele ... ata ete.

[attachmentid=1627442992]
dj_sweat
Salut,
Ai PM.
bobi19xx
Sal dydycom ma-r interesa si pe mine un cb de logan pentru o solenza scala din 2003 ,vreau cu functia consum instant si maneta de la stergatoare cat ma costa
dydycom
bobi,

Da-mi un telefon


revin cu preturile si pozele pentru foliile de prestige

Kitul din imagine
100 ron..

doar folia si acele de diesel sau benzina 75 roni

La livrarea in tara cu cu prioripost se aduga taxele postale
x_men_clio
sal mar interesa si pe mine un computer de bord cu nsumul instantaneu pt un renault clio II din 2005 un pret si cat dureaza sa mil pui tu.eu sunt din bucuresti

18 Apr 2008, 13:11:
sau exprimate in special ce ai putea sa faci pt renaultul de la avatarul meu daca se poate??si nu deranjez
sandokhan
ma intereseaza si pe mine schimbarea culorii becurilor bord precum si un computer de bord daca se poate pe clio din 2002. care ar fi durata operatiunii de scimbare si unde ne-am putea intalni?
dydycom
Pentru cei care vor pe clio Symbol sau nu CB sunt 2 posibilitati:

1. Faceti rost de un tablou de bord de Megane 1 (Se potriveste perfect inclusiv la mufe) si mai trebuie adaugata instalatia electrica ce lipseste

2. Se inlocuieste tabloul de bord cu unul de Logan( daca nu va displace designul) si se instaleaza mufe adaptoare .

In functie de optiune, va astept cu un telefon pentru lamuriri
kingviper
DYDYCOM, unde ai un punct de lucru in bucuresti? Sunt din Berceni City (cartier Berceni) biggrin.gif , si m-ar interesa mult un bord de logan, adica ceasuri de LGN pe SLZ.... !!! Dupa calculele mele... ar veni cam 500 ron, cu bordul de la tine, cu tot cu montaj facut !!! cool.gif Am vazut cateva solenza , cu bord de logan, si arata nemaipomenit !!! SoOper tare, domnule !!! blush.gif Astept un PM, sau daca nu, un reply, aici!!!
Serje
Ii pe aproape de tine, da da-i un telefon. Vezi ca are numaru de tel trecut la profil.
dydycom
am vorbit..cred...daca nu ...astept un telefon
dmhyou
1.poti activa fct ptr consum instantaneu la LOGAN diesel, cat costa?


2.ceasuri de Logan colorate si consum instantaneu, montaj ptr SOLENZA
3.deschidere portbagaj?
wertys_poi
m-ar interesa si pe mine un CB de logan cu cat mai multe functii.sunt probleme cu garantia?sunt din ploiesti si am de o saptamana un preference 1,5 dci 70 cai
Paul_Tulcea
QUOTE(dydycom @ 20 May 2008, 22:22)
am vorbit..cred...daca nu ...astept un telefon
*


Salut,
Mai traiesti? Vreau si eu activare computer bord dar nu pot da de tine: telefoane inchise sau numar inexistent (cosmote)
cristio_79
Poate este plecat din tara.De obicei raspunde.
Paul_Tulcea
Am crezut ca s-a lasat de "meserie" smile.gif
Atunci e bine. Cand o veni in tara poate o sa dau de el smile.gif
(E singurul in Bucuresti care instaleaza computerul de bord pt Logan!)
dydycom
I'm back


M-am intors

asa e am fost plecat 8 zile si ca sa nu dau cu refuz, am preferat sa imi las telefonul acasa.

si pt ca m-am intors am o oferta:

LEDURI PE SANDERO LA 3,5 LEI PE LED (ADICA TABLOU DE BORD LA 50 LEI)

PENTRU PRIMII 5.

OFERTA E VALABILA INCEPAND DE ASTAZI PANA LA SFARSITUL VERII, DESI CRED CA SE VA EPUIZA REPEDE.

acum va astept la 0723997249
dydycom
Folii de prestige cu tot cu ace,

55 RON
mache2k
Dupa o mica 'patanie' care nu avea de a face cu dydycom (dar omul a fost super ok si m-a ajutat) acum am si eu computerul de bord functional (asa vad si eu ca traficul prin Bucuresti chiar face 'sugativa' si din 1.4MPi fara aer) si martorul de usi deschise... Mersi inca o data...


PS : pentru roti : duminica seara le poti aduce? Te sun maine ...
dydycom
le am in portbagaj...da-mi un telefon sa ma scapi de ele
crisadatyres
vreau si eu pt slz,tot inclus,sper ca stii la ce ma refer.Un pret,te rog
mm2504
pt DYDYCOM, sunt din Baia Mare si vreau si eu un kit pt activare CB. cat ma costa si care e procedura de plata si transport? merci!
bogy81
Salutare.

Pt. DYDYCOM

Am un Renault laguna 1 PH2 an 1999. Am cateva intrebari. Am incercat sa imi customizez bordul dar am intampinat niste probleme.
- La ceasurile de bord am un plastic de directionare a luminii de culoare portocaliu, ce pot face pentru a scapa de aceea culoare si a-mi face bordul albastru cu rosu.
- Si a doua intrebare as vrea sa imi pun pe ea un CB cu consum instantaneu, ce imi trebuie in fara de maneta si daca trebuie sa modific cumva si ceva la calculatorul masinii sa activez functiile pentru CB. De unde stiu daca am aceste functii in calculatoul masinii.
Merci de ajutor

28 Jul 2008, 15:05:
Revin cu o rectificare daca ai cumva CB pentru troaca mea sunt interesat sa cumpar.
Merci inca odata.
pustiu_1st@yahoo.com
Salut am un Renault Clio Symbol 1.5 dCI 65 de CP din 2006, vreau sa montez un comp de bord si am urm intrebari:
-imi schimbi display'ul de pe bordul meu?(banuiesc ca imi pui si km care ii am in prezent"reali")
-cat dureaza operatiunea(pt ca sar putea sa vin la mare si trec si p la tine)
-care este ultimul pret?

(nu imi merge PM)
Paul_Tulcea
@dydycom

Salut. Pot sa te sun in cursul zilei de maine? Care este pretul montare CB + maneta originala (a mea nu cred ca are butonul respectiv)

PS: Am un Logan 1.4, pe benzina!
Paul_Tulcea
Se pare ca nu am noroc deloc.... Ori de cate ori incerc sa imi pun CB (adica sa iau leg cu careva) lumea inceteaza sa vb pe forum....

Sper ca pana la sf. anului sa reusesc sa imi pun... mad.gif
Serje
Da de ce nu il suni? De ce astepti sa-ti raspunda aici? Poate nu are vreme de intrat pe forum. Crezi ca deageaba si-o trecut numarul de telefon?
dydycom
Multumesc de ajutor

Oameni buni, nu am mai intrat pe net pt ca mi-am schimbat jobul, acasa nu am net pt ca m-am mutat...dar telefonul cu exceptia catorva zile de concediu a fost deschis.

chiar daca nu raspund imediat, la mesaje raspund cu siguranta

dydycom
Nou!!!!!

iluminarea acelor odata cu display-ul

Poze in cateva zile
pustiu_1st@yahoo.com
dydycom, spunemi te rog daca poti monta computer de bord p un renault clio symbol FDji 2006 DCi 65cp, si cat ma costa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.