Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
anamana
Doamnelor si domnilor, ni se pregateste un nou fenomen meteo:
....................................
FURTUNA HIDRAULICA

user posted image
....................................
Ma intreb daca fenomenul meteo e natural sau e o facatura a vreunei organizatii super-secrete
ce manipuleaza soarta intregii planete. (constructia din imagine o fi probabil laboratorul secret)
Chiscanu
QUOTE(anamana @ 14 Jan 2007, 17:56)
Doamnelor si domnilor, ni se pregateste un nou fenomen meteo:
....................................
FURTUNA HIDRAULICA

user posted image
....................................
Ma intreb daca fenomenul meteo e natural sau e o facatura a vreunei organizatii super-secrete
ce manipuleaza soarta intregii planete. (constructia din imagine o fi probabil laboratorul secret)
*




Care e faza ? Acolo scrie clar furtune hidraulice nici macar "furtuni" ... blink.gif
vis-a-vis
Pai acelasi plural ca la "almanahe", nimic nu stiti biggrin.gif
anamana
QUOTE(Chiscanu @ 14 Jan 2007, 19:44)
Care e faza ? Acolo scrie clar furtune hidraulice...

Pai da:
FURTÚN, furtunuri, s.n. Tub flexibil confecþionat din bla-bla-bla...

Cu stima,
Furtunul in desert.
Alexutzuuuu
Uzinele Bavaria Motors au scos un nou concept in colaborare cu trabant. Iata si pozele care inca nu au fost date publicitatii ! (Scuze pt calitate, pozele sunt facute cu telefonul si fara blitz ca nu am avut destula bacterie si pt xenonu din telefon rolleyes.gif )
cosmin_2300
L-ai vazut langa Cora Militari nu ? Mereu e parcat acolo vis-a-vis de pizzerie smile.gif
Alexutzuuuu
Daca e sa fiu putin rautacios cred ca nici nu se misca, da acolo este, m-am oprit sa iau o clatita si acolo era. Scuze la shefi pt offtopic icon_mrgreen.gif
marksman
De acu' aproape doi ani, dar inca circula, am mai vazut-o...

TanoG
radmasa.gif
XMihai
paul_jmekeru, o fii acelasi?
Kunt
Am primit-o pe mail de la cineva, scuze daca e de pe vreun site...



[attachmentid=42585]
tarzy
super tunning


probabil ca daca lasa antena originqala nu mai prindea posturile FM cu manele
tarzy
si .... da .... intradevar .... aia de la volan era blonda
tarzy
noua inventie antistatica ptr a proteja lamele de stergatoare

si eu care credeam ca marlania se opreste la ceolofanul lasat inca 1/2 an pe scaune & bancheta de ZKR
paul_jmekeru
QUOTE(XMihai @ 16 Jan 2007, 15:54)
paul_jmekeru, o fii acelasi?
*



o sa iau poza sa la arat la mai multi ca nu ma credeau ca exista asa ceva la noi...eu zic ca o fi aceeasi...
XMihai
Semnele alea de incepator cat jumatate din luneta am vazut ca se poarta wink.gif





Ala cu audi in postul #1366, am vazut ca mai are doar 7 lamaii din 12, cred ca ala a cumparat 12 lamaii pt ca trebuie sa tina 12 luni lamaiile si in fiecare luna, da cate una jos radmasa.gif
ady85btz
caterinca aia cu rromi biggrin.gif dar tare cred ca o sa treaca pe MCV...
Altis
Azi in bucuresti...


In cazul in care nu se vede: tipul avea desprinsa o parte din banda de cauciuc de pe portiera. Ca sa nu o desprinda de tot( probabil ca vroia sa faca economie la adeziv cand urma sa o lipeasca la loc), dar nici sa o tarasca pe asfalt, a prins-o in geam blink.gif
Restul autoturismului se prezenta in aceeasi situatie...
marafetu_80
In apropierea pietii Crangasi noul Audi A8
Alexutzuuuu
Una bucata Bentley in dar mi se pare ceva la ordinea zilei, ideea e ca aseara m-am intors de la Brasov, in drumul meu spre casa, am dat peste un turbat cu numar de Prahova care mergea cu 110km/h, pe la Comarnic ce-i drept, numai ca el avea ambele oglinzi pliate, mergea cu ele lipite de geamurile laterale, nu am avut timp sa scot telefonul sa ii fac poza pt ca mergeam prea repede si l-am depasit inainte sa-mi dau seama ca trebuie sa-i fac poza. Oricum cred ca merge foarte bine inscris in ciclul "Mare ti-e gradina Doamne si multi ... ai in ea" Numai bine.
Sony
Un BMW dupa ceva forja si un mesaj al filozofului anonim:
2dor
[attachmentid=42824][attachmentid=42825][attachmentid=42826][attachmentid=42827]
[attachmentid=42828][attachmentid=42829]
Giurisici Fabian
radmasa.gif dementiale poze 2dor
noile semafoare pentru cei ca irinel si copilul minune sa nu isi rupa gatul cand se uita in sus laugh.gif
Sony
Discoteca in masina! Nu dau nume pentru ca este masina unui coforumist mai violent si imi rupe picioarele. 04.gif
danS22
Ieri in complexul Lotus(Or)
cosmin_sefu
biggrin.gif:D
cosmin_sefu
pozele sunt facute cu telu...scuze de calitate la unele
[attachmentid=42999][attachmentid=42998] Loganul s-a lovit cu Peugeotul.....nu stiu care a fost vinovat
cosmin_sefu
cam atat deocamdata....biggrin.gif
Giurisici Fabian
cica, cu cat ai bulina mai mare cu atit ai luat carnetul mai greu radmasa.gif
ydaniel
aia cu disco in masina e intr-o libertate cu nr de ....smile.gif
sefu_alx
la aproape 2000 m altitudine

cum naiba a cocotat-o tocmai pe piatra aia nu stiu
user posted image
user posted image
user posted image

de remarcat ca avea bull bar radmasa.gif
marafetu_80
No comment.
vis-a-vis
QUOTE(sefu_alx @ 21 Jan 2007, 17:44)
de remarcat ca avea bull bar radmasa.gif
*



Cred ca "haltera" aia e pusa acolo pe post de balast, nu pt. protectie, sa "apese" pe rotile din fata pt. a mari tractiunea...
catalin80
QUOTE(marafetu_80 @ 19 Jan 2007, 07:40)
In apropierea pietii Crangasi noul Audi A8
*




ala cred ca e noual audi a8 allroad radmasa.gif
SerbanS
La liceul Sincai - un chevrolet kalos alb care avea scris pe el "Blonda la volan" pacat ca nu am avut aparatul la mine
volint
Cam cati cai putere o avea ?

[attachmentid=43192]

[attachmentid=43193]

[attachmentid=43194]
marafetu_80
Cred ca are probleme cu apa......
2dor
[attachmentid=43345]

Nu ma pot exprima...
danS22
Nu e facuta de mine ...dar e tare biggrin.gif
evergreen
QUOTE(tarzy @ 17 Jan 2007, 10:28)
noua inventie antistatica ptr a proteja lamele de stergatoare

si eu care credeam ca marlania se opreste la ceolofanul lasat inca 1/2 an pe scaune & bancheta de ZKR
*


OT: intr-adevar punga aia se pune in anumite spalatorii auto....
red_dog 4 ever
blink.gif
bae
QUOTE(Giurisici Fabian @ 21 Jan 2007, 16:52)
cica, cu cat ai bulina mai mare cu atit ai luat carnetul mai greu radmasa.gif
*


off-topic: eu zic ca marimea bulinei este (direct) proportionala cu spaga data de sofer ca sa-si ia carnetul.
claub
Nu e a mea e preluata
http://www.estgps.com/index.php?ind=galler...oto_show&ida=21

Si daca credeati ca numa' la romani exista "militieni " pandari va inselati 173.gif gun3.gif
gioane
Service la opel...
V a L y O
Primele trei sunt facute la intersectia Brancoveanu cu Oltenitei, a 4-a pe Trafic Greu (nu a dat prioritate la tramvai), nr 5 a derapat pe Oltenitei si l-a luat un autobuz ce venea din sens opus, ultima e in intersectie la Baba Novac.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Giurisici Fabian
ultima poza pare ca este la Vatra Luminoasa unde 104 face dreapta de pe Mihai Bravu
borkanel
nu distrugeti spatiile verzi[attachmentid=44114]
borkanel
[attachmentid=44115]fara abs...a facut pok
steph
Era pilot de frigider ala. Eleroane, praguri dungi pe capota ...
EUROPE_
Luat de pe saitu` Craiovei, iar poza vis-a-vis de Universitate... radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.