Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
free_fiber
Ce dimensiune mare.... ma intreb: poate era pneu de d-alea .... sitivoi... big_foot? smile.gif)
MMihai
uitati si continuarea cu masinile alea pt filmare din pitesti
klaus
Ca aveam emotii, ca merge cu tractiune animala...
dragOn
CL 55 AMG - superb

pe scaunul din dreapta - o "țărancă" - care a aruncat cutia de "ciungă" pe jos

tizu002
ce mashinuta misto,de ar fi si daciile la fel!
Cristi electro-auto
Nici asta nu e din Bucale , dar cred ca multi dintre noi ne-am dori-o wub.gif
SorinTSI
Pacat ca nu avea NOS. laugh.gif
Alien1009
Mercedes-ul CL 55 AMG de care zice dragOn , parcheaza in fiecare zi in fata bancii de la Republica.
Hyunday-ul Coupe de care zice tizu002 , e parcat la Aleea Castanilor , in parceare benzinariei Shell.
Porsche-ul Turbo pe care l-am pus acu era parcat exact pe locul Mercedesului de care ziceam mai sus.
GeorgeB
biggrin.gif
Mr_K
Nu-i in bucuresti, dar totusi....
Mr_K
Si din fata.
Mr_K
Muscle car!!!=))
dragOn
Oare a cui este mașina????
draku
nu stiu daca e din buc, dar pe mine m-a terminat... biggrin.gif
asarban
Oricum o masina de Moldova (de peste Prut)
adostar
Ce parare aveti ? azi am facut poza.
abraxas
Si masina sefului...
Babooli
urmeaza si alte poze
Babooli
si mai am cateva ...
horsewhisperer27
toate astea se inatmpla fix in acelasi timp, dar nu le puteam cuprinde impreuna.,,,,
semaforul este langa ghencea,,,,hai steaua:))))
Babooli
cine mai vrea poze cu masina sa-mi dea PM si adresa lui de mail ca sa-i trimit
stasi
sa revenim la masini mai accesibile
Babooli
sa revenim in Romania !!!
fiderzen
hahaha,pe o straduta din bucuresti....cainele ala statea la rand tongue.gif
o poza biggrin.gif
adica 2 poze blink.gif wacko.gif
Babooli
Cam mare pentru Bucuresti !!!
Mihai_E
se poate sterge daca s-a mai postat. oricum, imaginatia oamenilor depaseste orice limite.
fiderzen
iete aici tongue.gif biggrin.gif
primele 3 poze wacko.gif
GeorgeB
uuuuu la cei 40 si ceva de cai pe care ii are oare zboara ?

a se orbserva ca e pe GPL!!!
Mihai_E
imbecilul promotiei:
onyx-20
Ce am vazut eu! Au mai vazut si altii bine-nteles dar eu pun pe sticla!
BogdanBMB
Ce Bmw-uri sau alte avioane, admirati aici noua Dacie 1100 biggrin.gif
fiderzen
2 dacii 'preparate' huh.gif
si un birou de vis biggrin.gif tongue.gif
andu911
QUOTE(costi @ 20 Apr 2005, 07:41)
Azi de la Apaca pina jos la Gradina Botanica una bucata soferita (Clio B-23 - LFR) isi facea unghiile (dadea cu oja), cite 2-3 la fiecare stop.
Nu mi-a venit sa cred. Pina la urma a reusit!
*



S-a uitat la Mr. Bean cand se spala pe dinti si-si facea toaleta in masina.
andrey2003
dar de noul M3 RENAULT QUARTZ? huh.gif tongue.gif
abraxas
Mai era niste rugina pe aripa, da nu am pus inca o poza petru asta...
Sh4rk
Off topic clar: biggrin.gif
Mr_K
Stiu ca este un Fiat 850 sport coupe (nu sunt sigur). Stie cineva despre acest model de fiat, se gaseste usor de cumparat (as vrea unul)?
clau lcf
Nu e din Bucuresti dar uitati DACIA CU 2 FETE. E la iesire din Tecuci si functioneaza.
bj
Ultimul model de incuietoare auto.

Omul cred ca sta in balanta cand isi face asigurare: sa fie auto sau de casa? blink.gif
dr_insane
Am mai gasit ceva prin calculator, dar care habar nam de unde e si carei treaba cu masina din imagine. Cert este ca masina este o Dacie berlina traditionala si ca este in Romania facuta poza. tongue.gif
Muttley
Sper sa nu contravin politicii forumului legate de cursele auto, mai ales ca pozele contin... dacii! blush.gif
BogdanBMB
[attachmentid=9255][attachmentid=9256]


FLYING MACHINES dacia vs renault
dr_insane
Scuze pt ca ocup forumu asta numai eu dar am mai dat de doua NOVA modificate care merita atentia voastra. Prima e reusita (cel putin atat cat se vede, adica bara spate si eleronu`) insa priviti cu MARE blink.gif atentie la eleronu` celei de`a doua si veti observa un eleron pus peste altul! blink.gif N`as vrea sa se supere pe mine resepctivu`... da` esti esti ghertzoi mare ba tata! biggrin.gif
zodrac
[attachmentid=9529]

Pacat ca nu am vazuto si din fatza ...
free_fiber
Descrierea pozei atasate: Ok, pentru a face dreapta am verde intermitent si ma incadrez pe banda din dreapta. Dar daca vreau sa decolez? Tot pe banda din dreapta ma incadrez dar astept sa se schimbe rosul meu. tongue.gif
ionutz83
Nu e din Bucuresti, e de la noi din Iasi, dar zic ca merge blink.gif (este pe tema topicului).Scuze daca pozele nu sunt destul de clare (telefonul e de vina).Este si de vanzare, da' nu stiu pretul, cine e interesat poate mai dau de ea smile.gif .
haiducro
Ce-i mai da prin minte romanului:
http://www.220.ro/stuff/Logan_SUV
Anakin
Cum arata un logan sport....sau mai bine zis cu doua roti! biggrin.gif Paote ca acum cineva plinge dar asta e tara noastra!
KoS
1-2. la Unirea prin spatele blocurilor
3. pe langa Sala Palatului
4. str Sofia zona Dorobanti
dacia-tuning
cool.gif www.dacia-tuning.xhost.ro
Poze frumoase , incerc sa fac si eu ceva frumos dar sa vad ce o sa iasa !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.