Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
tribunul
QUOTE(CriSTI68 @ 6 Aug 2012, 18:58)
pe la gradina botanica fleur.gif
*



Din Galati?
vallyyy
TDI - GAY power
vi_escu
cum adica?
CriSTI68
adica nasol daca te loveste biggrin.gif
CriSTI68
blink.gif
klaus
Oferta de oferta:
CriSTI68
a fost bataie la promotia aia

pac masina lu vecinu
vi_escu
QUOTE(CriSTI68 @ 13 Aug 2012, 14:04)
adica nasol daca te loveste
*


ce, nu stii a cui e masina?

traversati numai prin locuri marcare corespunzator!
Paul Gabriel
N-am vazut-o prin Romania, da de-aici ii smile.gif)
C@talin
Embleme

Ši mašini cu sute de ai 04.gif
LuluMOB
user posted image

user posted image
bogdanelkva
Spalatorie auto eco,bio...etc.,ieftin la asa masina...
[attachmentid=1627832594]
V a L y O
De dimineata, vis a vis de Piata Domeni.
just_dci
[attachmentid=1627834330] saptamana trecuta in Buzau
alindrgn
1. ca la noi la nimeni
2. masina de 'ca.cat'
3. HIDROMECANICA Brasov
CriSTI68
zace de cateva zile asa blink.gif
STORMTROOPER
Prin judetul Maraturai - Dacie de 2 HP
BoR
Monster Truck Show la Buzau in acest week-end!
shake
a fost si in bucuresti.

cam scump biletu la noi... dar a meritat. smile.gif
Victoras2001
QUOTE(V a L y O @ 31 Aug 2012, 09:18)
De dimineata, vis a vis de Piata Domeni.
*


Mai tare-i A G P-ul ala cu eleron si I-ul de la Domeni. tongue.gif

[attachmentid=1627835035]
just_dci
red bull iti da aripi
hyena
Un traby biggrin.gif
C@talin
Frumos
CriSTI68
Spre Ploiesti si un pod demn de Ice Road Truckers Deadlyest roads cu tot cu zdranganeli si scartaituri ph34r.gif
slider2
autonomie si consum (nu-i cel mai mic obtinut) de diesel
iulian'71
Va mai aducti aminte de sticlele de ulei de acum peste 25 de ani:
Le-a descoperit intr-o camara o matusa de-a sotiei. Sticla de 0.5l este din 1980 si costa 8.15 lei. Se poate observa capacul din aluminiu usor de indepartat. Sticla de un litru este specifica siropului de portocale BEM-BEM, fabricat la Tg. Mures.
CriSTI68
asfaltarea la romani spargem podul, reparam podul, spargem podul, reparam podul in interval de 1 luna
si amenajari ca la romani prin rasnov
Razvan_Ionut
chiar sunt curios pentru ce naiba ii trebuie 3 antene.... 2 hai sa zic ca sunt statia si "antiradaru" , dar a 3-a? prinde ungurii cu ea ?
Iulikk
Statia CB este in "aceeasi" banda cu cea de taximetre?
lucian_v
a treia este pentru alt dispecerat...am vazut si cu 4 antene...
marksman
Acum cateva saptamani am vazut fosta limuzina producatoare de benzina a lui argon. Aceleasi numere de inmatriculare, alt proprietar, si din cele doua secunde cat a fost sub ochii mei, am vazut niste huse de scaune fata, model "maieu fosforescent".
XMihai
blush.gif
Razvan_Ionut
Noul model de geam cu deschidere prin cadere radmasa.gif
CriSTI68
Confort City au preturi incendiare la apartamente blink.gif
2xGI
diverse
Rafi
rolleyes.gif unde este problema cine ghiceste ?
lucifer
Poate mergea cu spatele tongue.gif
avrelln
drum cu prioritate+semafor pe rosu??? tongue.gif
Razvan_Ionut
tanti cu golfu era pe contrasens biggrin.gif , app de cand ti-ai luat lighean?biggrin.gif
avrelln
corect,golf era pe contrasens... blush.gif
alex_DNK
QUOTE(lucifer @ 8 Oct 2012, 19:15)
Poate mergea cu spatele  tongue.gif
*


tare asta smile.gif)
XMihai
ph34r.gif
avrelln
wtf is that??? ohmy.gif ph34r.gif
Ov
QUOTE(Rafi @ 8 Oct 2012, 19:13)
rolleyes.gif  unde este problema cine ghiceste ?
*


radmasa.gif FIX, dar FIX asa am facut eu acu' cativa ani, singur in intersectie cu 3 politisti. Se uitau aia interzisi la mine cum m-am bagat pe contrasens si asteptam frumos la stop. A venit unu' la mine agale si mi-a ciocanit in geam sa ma intrebe daca nu mi se pare ceva ciudat daca ma uit fix in fata blush.gif
hyena
prin vitan... una alta
jelly
Exporom.
THE GODFATHER
Targul de la NEGRENI - Oct. 2012 !

- Pe scurt :

* Bere , mici , carnati , toale , pantofi , cisme si bocanci , mobila stil , pendule ,

gramofoane, carti , tablouri, sabii si pumnale , carti postale interbelice , vata de

zahar , tuica puturoasa vanduta drept palinca de prune in toiuri de sticla drunksinging.gif

,TURTA DULCE - INIMIOARA ( cu oglinda ) , unguri , tigani , nemti , romani , doi

englezi rataciti , ceva nemti veniti dupa ceva chilipiruri vintage , ologi , cersetori ,

hoti de buzunare , DOMNI ( cu euroi in Jep ) , razie de politie , cu confiscarile de

rigoare si contestatiile cu gesturi mari si urlete de disperare ( marfa valoroasa )

muzica data la maximum in boxe cat frigiderul , langosi cu branza , KURTOSCOLAC

piese de masina , viniluri ( cu Gica Petrescu ) ceasuri ( de doi lei ) mii de oameni si

doar trei WC - uri , blocaj de masini pe un podet peste Crisul Repede ( scazut si

murdar ) , injuraturi in toate limbile , aer rece de munte , intrepatruns de toate

celelalte arome si miresme de la parfumurile chinezesti la mirosul acru de nespalat

( de multe zile , unii sunt aici de o saptamana ) amestecat cu fumul gros de tigari

proaste ,, de la Ungaria ,, dar mult mai ieftine ca cele autohtone !

- Sa vedeti minune , si Nasu ( CFR ) s-a privatizat ! Trenul rosu e al lui !

- Si cu astea toate spuse , a fost o mare EXPERIENTA DE VIATA ! hiptnotizat.gif

Pe final ( ultimele poze )palaturili lu SURAJ si a lu MUGUREL din Huedin ,mancatas !

Poze , poze dar si imagini video !

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...&v=YzMsI1Oa4S0#!

P.S. - Am facut-o si pe asta !
ionutz_87
QUOTE(Ov @ 10 Oct 2012, 09:59)
radmasa.gif FIX, dar FIX asa am facut eu acu' cativa ani, singur in intersectie cu 3 politisti. Se uitau aia interzisi la mine cum m-am bagat pe contrasens si asteptam frumos la stop. A venit unu' la mine agale si mi-a ciocanit in geam sa ma intrebe daca nu mi se pare ceva ciudat daca ma uit fix in fata blush.gif
*



esti criminal radmasa.gif radmasa.gif sunt sigur ca le-ai zis ca nu ti se pare nimic ciudat
UXE
Bine zis, Negreni biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.