Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
Giurisici Fabian
si un BMW facut praf (nu e din Romania))
ovidiums
1.in bucuresti
2.in piatra neamt
ady85btz
wub.gif
RainHawk
Pui Peste Mezeluri Lactate - Second Hand cu reducere 50%
V a L y O
A se observa masina de politie si semnul din dr jos a pozei... radmasa.gif

user posted image
jammers
Nu stiu de unde le am, nu cred ca sunt de pe Dacia Club
Kunt
Chiar daca solenta nu se mai face de ceva timp, celofanele de pe tetiere rezista... biggrin.gif


[attachmentid=50324]

bygy007
UN CIINE LA EL ACASA scuze pentru calitatea imaginii este facuta noaptea cu telefonul fara lumina
Fygaro
Cel mai eleron dintre eleroane biggrin.gif icon_mrgreen.gif
CristiRzR
Daca ei parcheaza asa, noi ce sa facem?? blink.gif
migabryel
tractoristul conduce tractoarele si executa diverse lucrari agricole.... pe asfalt icon_mrgreen.gif inventiv nea' omu asta wacko.gif
cosmin_sefu
am gasit primul MCV lovit......e in fata la Auto Marcus (de la Cora).....naspa de tip(a)....sper ca n-are nimic si si-a recuperat banii (daca era asigurata)
cosmin_sefu
lol......I-a pus husa la Porsche...sa nu rugineasca radmasa.gif
hash
Targ de proiecte imobiliare - insa intrarea se face pe maidan, pentru ca aleea principala e in santier (sau cum se ingrasa porcul in ajun - dar cat de gratiosi sunt, sprijinindu-se in coada lopetii):
[attachmentid=50630]

Test: unde este permisa manevra de intoarcere a autovehiculului ? R: Oriunde, cu conditia sa fii taximetrist:
[attachmentid=50631]
2dor
Ce cod o avea acest suport de servetele, poate se gaseste la accesorii Logan.
maryus_83
radmasa.gif
XanRO
Azi dimineata, tipa din poza s-a machiat de la Apaca pana la Basarab (mers bara la bara) dar ce era culmea ca si semnaliza si mergea destul de bine smile.gif. Btw nu am fost foarte atent pana acum, dar azi am vazut ca Loganu nu are oglinda la parasolarul de la sofer - de apreciat ca inginerii de la Dacia sunt prevazatori si vor sa evite eventualele accidente provocate de soferite. (sau o fi mai ieftin fara... nedumerire.gif )[attachmentid=50925]
vis-a-vis
user posted image
Giurisici Fabian
noua colectie primavara-vara de capete de esapamente acum pentru furgonete si dubite. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
luci974
?!?
radmasa.gif
2dor
Un Logan 1.4 MPI cu un Logan MCV 1.5 DCI.
DannyC
Azi prin Cluj...
cosmin_2300
Opel cu suport de numere "Dacia Logan" ...
nicu022003
Niste pisici facand sex pe masina vecinului meu. biggrin.gif


[attachmentid=51226][attachmentid=51227][attachmentid=51228][attachmentid=51229]
Giurisici Fabian
romanasii nostrii au prins gustul americanelor.
2 corvette C6 pe Decebal unul pe o parte unul pe cealalta(langa pink cafe)
paul_jmekeru
ce am mai gasit si eu...
1. in drum spre bacau cu dacia mea.... blink.gif
2.un taxi in bacau icon_mrgreen.gif
3.la semafor la titan tongue.gif
Giurisici Fabian
HAU LES BAULES BAFTALO radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
ionut16031987
Cata precizie
2dor
Mercedes McLaren SLR azi pe Magheru, e din pacate cel cu numere de Germania.
V a L y O
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Giurisici Fabian
astazi pe Decebal wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
XMihai
acu le-a scos la aer. Sunt tare curios pe unde sa le mai puna radmasa.gif
2dor
Saracul...
Giurisici Fabian
blink.gif blink.gif blink.gif noul aspirator cu motor..........de cautare wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
DannyC
Azi in Cj:

1: Mustang nou decapotabil
2: Un golan ce m-a impresionat (cu sunet cu tot)
3. Taxi cu maner la portbagaj!
4. Taxi cu DVD in tetiere (pt telenovela preferata!)
nad
Telefon public in orasul Brad


[attachmentid=51864]
Asi
cate ceva.. un ferrari testarosa.. e cu numar de germania.. poza e din romania..

iar acel haummer se pare ca e anfibie.. merge si pe apa, oare cati cai ii mai da acea elice?? radmasa.gif radmasa.gif

nu prea se intelege.. dar dati un pic de zoom pe afisul de pe microbuz.. "beeei nu demolati microbuzu' " biggrin.gif
Giurisici Fabian
laugh.gif laugh.gif
alo domu' v-a intrat motocicleta la apa!!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
V a L y O
Pe la ora 13, in drum spre Romexpo.
user posted image
user posted image
2dor
Un BMW cu o noua stema.
XanRO
Daca mergi in spatele astuia vo' 2 km bara la bara ce sanse mai ai sa-ti duca cineva numele mai departe?
[attachmentid=52279]
XMihai
Interesant nr-ul

37E KG biggrin.gif
St
Din categoria tiuning, stilul "smuls", avem astazi:
dragos_alx
pe drumul dintre Curtea de Arges si Rm Valcea.

Va rog dati-va cu parearea cine are prioritate:))
dragos_alx
pe drumul dintre Curtea de Arges si Rm Valcea.

Va rog dati-va cu parearea cine are prioritate:))
Giurisici Fabian
lume lume dupa mititei si bere de la PSD sector 5 mai bine zis de la Vanghelie pe persoana fizica radmasa.gif lumea a dat buzna la toaletele ecologice si alea tot cu iz electoral,si dai si lupta pentru un loc in cabina ca de vezica era cam plina de la atata bere. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
mai zicea cate unul; 'hai frate mai repede ca m-a taiat rau de tot' ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif laugh.gif laugh.gif
margelatu
Va prezint o dacie foarte tunata, prin Cluj.
2dor
Dacia are stopuri de BMW seria 3 E46!!!!!!!!!!!!!!!!!
CristiRzR
Remarcati American driver-ul cu TRUK-ul lui 4x4 cu FUEEL INJECTION...daca nu ma insel, chestiile alea sunt lipite din fabrica, mai putin prima....dar totusi...TRUK, FUEEL??? WTF??? blink.gif
preghicialex
Mirobolanta ingeniozitate a taximetristului "Logan"...
[attachmentid=52612]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.