Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
XMihai
sleep.gif
vis-a-vis
Foarte tare!
Urmatoarea mea masina va fi Suzuki Jimny, pe zi ce trece mi se intareste convingerea ca e un tanculet pe roti biggrin.gif
BlaueCorsa
Tuning meserias. Si agentie imobiliara de fotomodele dansatoare...
Ov
QUOTE(disaster @ 25 Feb 2007, 21:59)
Se intampla si in Rromanica.
*



asta-i intra moeciu de sus si ala de jos. Si eu m-am speriat de el rolleyes.gif laugh.gif
cosmin_sefu
unii chiar n-au ce face....tongue.gif
cosmin_sefu
unii chiar n-au ce face....tongue.gif
driver
[attachmentid=46949][attachmentid=46948][attachmentid=46950]
ady85btz
ia uite acilea natiune biggrin.gif
ag02cws
Dacia + Nike + batic
ssilviu
de ce nu ma mira/ rolleyes.gif
bae
Poate face dreapta si-a uitat sa semnalizeze!
Cristi T
Instantanee din Orsova radmasa.gif wink.gif
ady85btz
radmasa.gif
marksman
Tunning, frate!

[attachmentid=47049] [attachmentid=47050]
2dor
...
2dor
...
hash
Din cate-mi amintesc:

"Hier arbeitet 75 Pferde und ein Esel"

inscriptie pe o solenza taxi
Uncle-Sam
"hier arbeiten 75 Pferde und ein Esel"= aici lucreaza 75 de cai si un magar tongue.gif
CristiRzR
Mentionez ca in acel loc fusese parcata regulamentar o dacie, soferul era politista radmasa.gif si nu purta centura! mad.gif
Cristi T
wink.gif puteai macar sa-i arunci un borcan de muraturi pe masina din locul din care ai facut poza radmasa.gif
Ci_co
am zis ca o sa vin cu poze in legatura cu masina ai stiu ca este ferari dar nu stiu ce model va las sa spuneti voi !!

Alexu7
360 Spider icon_mrgreen.gif
XMihai
Inainte cu Dacia, acum cu A8 biggrin.gif
migabryel
in trenul accelerat iasi-timisoara excl.gif
XMihai
Nu l-ai intrebat? Bilet avea? radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
C@talin
aia cu cartofii e mic copil naveam cu ce face poza ,un audi a 6 cu saci de ciment pana sus si pe locurile din spate ,avea bancheta rabata,era brek,sarca masina atincea soseaua la orice zgaltaiala
vis-a-vis
Mai stiu si eu pe un nene din CT, care aducea capsuri de branza intr-un Audi A6 nou nout, candea in portbagaj de nu puteai sa stai mai aproape de 2 metri biggrin.gif
migabryel
biggrin.gif
mihai0070
Poza facuta in Kaufland Colentina ... radmasa.gif radmasa.gif [attachmentid=47481]
cosmin_sefu
Eterna intersesctie de pe Ghica Tei....unde in fiecare saptamana are loc cate un accident......acum s-au mai imputinat ca au facut sens unic....dar si asa.....se circula pe contrasens....dovada.....si...indiferent din ce directie vi....daca ai sau nu prioritate......e indicat sa circuli cu viteza foarte redusa.....si chiar sa opresti sa te asiguri....ca nu sti de unde te pocneste.....
tarzy
ce insemna politica de scadere a costurilor

imi amintesc ca atunci cand au deschis cei de la Mc magazinul de la Unirea se intra dupa o coada prealabial de 2-3 h, iar un meniu ... costa cam 1/2 de bursa de politehnist
XMihai
Daca la logan nu au facut manere la usi, ca la dacia berlina, bine ca au facut usita la rezervor radmasa.gif
ady85btz
Incepator(oare)...
Alexu7
curatenie de primavara blink.gif
[attachmentid=47679][attachmentid=47680]
bog70
N-am facut eu poza. Am gasit-o pe un forum....

http://img207.imageshack.us/my.php?image=daciaporchext7.jpg
adostar
E veche nene.
cosmin_sefu
vedeti ce scrie pe portbagaj la megane
evergreen
da' si pe luneta scrie maaare:
EL PERICO
radmasa.gif
(trec in fiecare dimineata pe linga ea)
kta
Mai vazusem un mertzan care avea scris pe luneta "el perico" si pe portbagaj "te iubesc, printeso !" ... o fi acelasi tip ... wacko.gif
ydaniel
ACELASI cioroi poate;))
cosmin_sefu
acum am observat.....parerea mea despre cum arata masina aia.....e pe nr. de la microbuz:D:D:D
semit
Poftiti.. poze personale.. rolleyes.gif

user posted image

user posted image
2dor
Pe cand si pe Meganul tau?
semit
Pe al meu doar.... antiradar cool.gif

user posted image

user posted image


MYTH BUSTED
ady85btz
au cumva vreau efect cd-urile biggrin.gif ?
Cristi T
Da,sperie extraterestrii!
mirceateodorescu683
1. Ce se întâmplă la deschiderea geamurilor?
2. De ce nu s-a folosit un port-CD? blink.gif
C@talin
tu nu intelegi ca si-au batut joc prieteni de el si l-au mintit ca va scapa de radar asa smile.gif))
XMihai
Eu cred ca ala cu meganeul e acelasi cu ala cu mercedesul. In urma cu ceva timp am vazut eu la stirile de la ora 17:00 de pe P..TV ca unu a furat limuzina mercedes si intr-o intersectie a facut-o praf, imi aduc aminte foarte bine.

Cred ca e acelasi, cu bani de pe asigurare si-a luat megane biggrin.gif
cosmin_sefu
posibil.....dar in poza lu` semit e "te iubesc printeso"....intre timp a aflat si cum o cheama smile.gif)....Denise smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.