Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
Jack Daniel's
Desi parcarea de la Real Constanta era goala , constanteanul a parcat pe locul rezervat persoanelor cu handicap . Halal civilizatie . sad.gif sad.gif sad.gif
mars
Gabarit (putin) depasit...
Jack Daniel's
Asta deja e retardat total , taximetrist constantean parcat jumate pe locul pentru pesoane cu handicap si jumate pe locul pentru gravide , un fel de hermafrodit al societatii noastre in continua tranzitie . Precizez ca nu erau mai mult de 5 masini in parcarea Real Constanta . Vai de capul tau mai baiatule . showfinger.gif
clr
Desi in poza nu se distinge, pe masina scrie Brabus ...
ga!nusha
QUOTE(big2003 @ 30 Aug 2006, 14:38)
Asta deja e retardat total , taximetrist constantean parcat jumate pe locul pentru pesoane cu handicap si jumate pe locul pentru gravide , un fel de hermafrodit al societatii noastre in continua tranzitie . Precizez ca nu erau mai mult de 5 masini in parcarea Real Constanta . Vai de capul tau mai baiatule . showfinger.gif
*


te-ai gandit vreodata ca poate e o soferita gravida fara un picior??? blink.gif
SiloS
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Mr.M
In Neptun
Giurisici Fabian
ce am gasit azi in parcarea de la cora wub.gif 04.gif 10561582.gif
Giurisici Fabian
prima poza bancheta spate blink.gif
a doua poza portbagajul (deja plin) blink.gif
XMihai
HAM HAM
GABONE77
super eleron
GABONE77
misto parcare la plaza. cap are , minte ce-i mai trebuie...
Jack Daniel's
QUOTE(ga!nusha @ 2 Sep 2006, 11:49)
te-ai gandit vreodata ca poate e o soferita gravida fara un picior???  blink.gif
*


Eu am fost acolo cand a parcat retardatul , care nu era gravid si nici fara vreun picior , sigur ii lipsea o doaga in schimb . smile.gif
vis-a-vis
user posted image
C@talin
...
zvasti
nene, nu ma iei si pe mine? radmasa.gif [attachmentid=34103][attachmentid=34104]
tgmpupy
cool.gif
tgmpupy
ohmy.gif
tgmpupy
huh.gif
eudin_umarian
...in trecere...


le: de ce puii mei nu mere, mah?! mad.gif

IPB WARNING [2] imagecreatefromjpeg(): '/var/www/html/daciaclub/uploads/post-11473-1157622850.jpg' is not a valid JPEG file (Line: 1667 of /var/www/html/forum/sources/post.php)
IPB WARNING [2] imagecopyresampled(): supplied argument is not a valid Image resource (Line: 1680 of /var/www/html/forum/sources/post.php)
IPB WARNING [2] imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource (Line: 1705 of /var/www/html/forum/sources/post.php)

ce semnifica asta?! huh.gif
šoferistul
Eforie Nord, septembrie 2006
C@talin
la costinesti
Giurisici Fabian
he hee e masina lui Notorious
pit-bull
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Inventiv romanul nostru....
Fan_Logan
pe la ASE radmasa.gif politia se ruga de el sa se imbrace si el spunea ca mai sta ashea ca-i place radmasa.gif radmasa.gif
bygy007
Poate nu stie lumea ce masina este radmasa.gif
viulian
1. La Meridian / Iuliu Maniu, Zona de Asteptare clienti cu mesaj "In 10 Ani e mai usor" (de asteptat ?)

2. Un Disk Boot Failure in Cora / Iuliu Maniu.
dandrei
QUOTE(bygy007 @ 14 Sep 2006, 13:13)
Poate  nu stie lumea ce masina este radmasa.gif
*






Am vazut pe multe logane autocolant dala:P...



Am pus niste poze cu un lgn ...pe care l-am vazut la decebal pe la ora 11 de dimineata evident,un lgn care m-a lasat masca...parca s-a mai discutat de acest lgn :-? ...am crezut ca nu vad bine...
Ci_co
QUOTE(dandrei @ 15 Sep 2006, 19:06)
Am vazut pe multe logane autocolant dala:P...
Am pus niste poze cu un lgn ...pe care l-am vazut la decebal pe la ora 11 de dimineata evident,un lgn care m-a lasat masca...parca s-a mai discutat de acest lgn :-? ...am crezut ca nu vad bine...
*



Culoarea aia la logan o vei vedea des in Constanta la taximetristi !! Cat am stat la mare am vazut vro 5 cu aceeasi culoare! E superba chiar wub.gif

Sa ma scuzati pt off topic !
Amedeus
NFS Underground... pe bune. Azi in Timisoara.[attachmentid=34694]
L.E. Venea pe sens interzis, (strada e cu sens unic, invers fata de pozitia masinii) cica sa scurteze drumul spre casa si a uitat de lucrarea respectiva. S-ar parea ca a scapat cu 80 RON amenda. mad.gif
Giurisici Fabian
cum a ajuns nataraul acolo explica-ne si noua ca ai fost pe acolo
NoDacia
QUOTE(dandrei @ 15 Sep 2006, 08:06)
Am vazut pe multe logane autocolant dala:P...
Am pus niste poze cu un lgn ...pe care l-am vazut la decebal pe la ora 11 de dimineata evident,un lgn care m-a lasat masca...parca s-a mai discutat de acest lgn :-? ...am crezut ca nu vad bine...
*




eu ma gandeam ca nu-ti vine sa crezi ca un logan poate intoarce pe linie continua..... ca numai cei cu bmw-mercedes-audi-vw fac astea..... biggrin.gif
IsNa
QUOTE(Giurisici Fabian @ 16 Sep 2006, 00:56)
cum a ajuns nataraul acolo explica-ne si noua ca ai fost pe acolo
*



Cu permisiunea mozilor, explicatia:

acolo se inlocuieste calea de rulare a tramvaiului, si sapatura traverseaza o strada. Lucratorii au semnalizat lucrarea, dar doar dintr-o directie, pt. ca strada e cu sens unic. Bizonul venea pe contrasens...
Giurisici Fabian
radmasa.gif altadata nu cred ca o sa mai intre pe contrasens radmasa.gif
eudin_umarian
eleroane misto! blink.gif
red_dog 4 ever
radmasa.gif prima e la rompetrol la Anda in CT
bygy007
la ala cu dacia bleou este din textolit sau pal ??
radian
Circulatia interzisa pe ambele sensuri, dar daca tot ai intrat macar acorda prioritate...

P.S. Poza a fost facuta pe unul din drumurile spre Targu Mures.
Alex57
OZN radmasa.gif
radian
Asta da cofetarie...
Cossty
Nu stiu daca se incadreaza aici, dar numai in Romania se poate sa primesti asa ceva acasa.
Giurisici Fabian
radmasa.gif 2 becuri coolspeak.gif naughty.gif radmasa.gif radmasa.gif
Altis
Hmmm, oare chiar gandeste asta? smile.gif
XMihai
Ia uitati ce toba are...
Asta pt zilele bune, cand vrea sa dea cu NOS radmasa.gif
Asi
poze plus discutie pe larg asupra unui chip foose autohton in direct pe daciaclub aici
sinaxis
[attachmentid=36243]La noi...
Giurisici Fabian
tot la noi
un ghid poate ne da si noua explicatii si detalii radmasa.gif
red_dog 4 ever
Am vazut si eu asta.Este in drum spre Slobozia dinspre Harsova
Asi
fantastic radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

observati o bucata de teava cu 2 coturi pe bara spate, manere de portbagaj, toba, si bineteles eleronu'

ala e mosvichi(sau cum s-o scrie ca nu stiu)? sau skoda?
Marty
Moskwich.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.