Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Nationala Dacia Clasic
DaciaClub - Forum Dacia > Oldtimers > Oldtimers
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
razvan32
confirm o bucata 15 lei

3 Oct 2013, 09:59:
scuza-ma ca raspund tarziu dar sper sa prind si eu o bucata.
STORMTROOPER
Au iesit si placutele de la tiparit. Arata intr-un mare fel.
In primul rind am rugamintea la sspoitoru si Robynetzz sa-mi comunica daca sunt de acord ca placutele lor sa le trimit impreuna cu cele ale lui Horatiu la el la firma si ei sa le ia de la Horatiu ulterior?
In al doilea rind cei din Bucuresti care doriti placute si ati mentionat sa-mi dati un semn de viata cit mai curind pentru a intra in posesia lor.
In al treilea rind cei care doriti placute sa-mi trimiteti adesele voastre pentru a le expedia.
sspoitoru
linistit poti trimite lui horatiu si placuta mea...
ionutz78
QUOTE(STORMTROOPER @ 3 Oct 2013, 18:41)
Au iesit si placutele de la tiparit. Arata intr-un mare fel.
In primul rind am rugamintea la sspoitoru si Robynetzz sa-mi comunica daca sunt de acord ca placutele lor sa le trimit impreuna cu cele ale lui Horatiu la el la firma si ei sa le ia de la Horatiu ulterior?
In al doilea rind cei din Bucuresti care doriti placute si ati mentionat sa-mi dati un semn de viata cit mai curind pentru a intra in posesia lor.
In al treilea rind cei care doriti placute sa-mi trimiteti adesele voastre pentru a le expedia.
*




doresc si eu o placuta , cum pot intra in poseiea ei ?
STORMTROOPER
QUOTE(STORMTROOPER @ 3 Oct 2013, 19:41)
Au iesit si placutele de la tiparit. Arata intr-un mare fel.
In primul rind am rugamintea la sspoitoru si Robynetzz sa-mi comunica daca sunt de acord ca placutele lor sa le trimit impreuna cu cele ale lui Horatiu la el la firma si ei sa le ia de la Horatiu ulterior?
In al doilea rind cei din Bucuresti care doriti placute si ati mentionat sa-mi dati un semn de viata cit mai curind pentru a intra in posesia lor.
In al treilea rind cei care doriti placute sa-mi trimiteti adesele voastre pentru a le expedia.[I][U]
*




QUOTE(ionutz78 @ 5 Oct 2013, 13:47)
doresc si eu o placuta  , cum pot intra in poseiea ei ?
*



Trebuie sa pui in practica ceea ce ai citit in postul citat de tine.
LVR-u

Din pacate acum am vazut ca se fac placute! Daca mai sunt in plus fata de cei care s-au inscris, as dori si eu una!
STORMTROOPER
Mai sunt, mai sunt. Imi trimiti adresa si saptamina asta iti trimit placuta.
1055
As dori si eu o plauta, am trimis pm lui STORMTROOPER
CLAUDIUS.C
Salut Dragos. Acum am citit despre placuta. As vrea si eu una daca se mai poate. Eventual daca nu ai trimis pachetul la Horatiu sa o pui si pe a mea in pachet. Daca nu stabilim cum facem. Multumesc.
STORMTROOPER
@CLAUDIUS.C - cred ca mai am o placuta pentru tine, si ultima de fapt. Daca mai sunt doritori ii rog sa spuna . Pachetul deja a plecat spre Horatiu saptamina trecuta, astept adresa, si cel tirziu miine dau drumul la pachete.
marian_6963
QUOTE(STORMTROOPER @ 9 Oct 2013, 07:27)
cel tirziu miine dau drumul la pachete.
*


Eu am rugamintea cand este expediata placuta mea sa ma anunti ... nu de alta dar nu mereu stam pe acasa si uneori cutia postala este ignorata multe zile si chiar nu vreau sa fie retur la pachet.
1055
QUOTE(STORMTROOPER @ 9 Oct 2013, 07:27)
@CLAUDIUS.C - cred ca mai am o placuta pentru tine, si ultima de fapt. Daca mai sunt doritori ii rog sa spuna . Pachetul deja a plecat spre Horatiu saptamina trecuta, astept adresa, si cel tirziu miine dau drumul la pachete.
*



vreau si eu placutaaaaa...... sad.gif
STORMTROOPER
Dragii mosului astazi la ora 17.30 au plecat placutele spre:
marius1978
BH 59 FIF
marian_6963
Robynetzz
sebymesteru
ionutz78
1055
CLAUDIUS.C
danut 69-71

Imi cer scuze ca le-am trimis cu intirziere, dar am avut niste probleme pe care nu am reusit sa le amin. Sper sa fiti multumiti de rezultatul final si sa le stapiniti cu placere. Pentru orice alte detalii va rog sa folositi cu incredere sistemul de mesagerie private al forumului.
Din pacate la acest moment nu mai este nici o placuta disponibila.
CLAUDIUS.C
Multumesc mult Dragos.
danut 69-71
QUOTE(STORMTROOPER @ 10 Oct 2013, 19:30)
Imi cer scuze ca le-am trimis cu intirziere, dar am avut niste probleme pe care nu am reusit sa le amin. .
*


Sper sa nu se mai intample si in 2014 sa primim placutele dupa 5 luni de zile, ai inteles! radmasa.gif wink.gif
STORMTROOPER
Daca nu intervine nimic si ajung/particip la intilnirea din 2014 iti garantez ca placutele or sa fie gata cu o saptamina inainte de eveniment.
maho
QUOTE(STORMTROOPER @ 11 Oct 2013, 08:40)
... cu o saptamina inainte de eveniment.
*


N-ar fi frumos ca pe placuta sa apara o poza din timpul evenimentului ? huh.gif
STORMTROOPER
Ar fi frumos, dar cred ca participantii ar prefera sa aibe placuta pe bordul masinii in timpul evenimentului. In plus de asta gindeste-te ca mi-a luat cam 90 de min sa fac/scriu toata hirtogaraia pentru 9 placute, si inca nu le-am terminat. A doua oara nu cred ca o sa mai am rabdarea sa fac asa ceva. In plus de asta mai avem citeva poze frumoase de la evenimentul de anul acesta care pot fi folosite pentru placuta de anul aviator.
sspoitoru
ridicat placuta
multumiri tie si lui horatiu
marius1978
Am primit placuta, multumesc.
ionutz78
Am primit placuta , multumesc mult

QUOTE(STORMTROOPER @ 10 Oct 2013, 17:30)
Dragii mosului astazi la ora 17.30 au plecat placutele spre:
marius1978
BH 59 FIF
marian_6963
Robynetzz
sebymesteru
ionutz78
1055
CLAUDIUS.C
danut 69-71

Imi cer scuze ca le-am trimis cu intirziere, dar am avut niste probleme pe care nu am reusit sa le amin. Sper sa fiti multumiti de rezultatul final si sa le stapiniti cu placere. Pentru orice alte detalii va rog sa folositi cu incredere sistemul de mesagerie private al forumului.
Din pacate la acest moment nu mai este nici o placuta disponibila.
*


sebymesteru
A ajuns si la mine placuta,saru'mana smile.gif[attachmentid=1627912912]
CLAUDIUS.C
Am primit placuta. Multumesc mult Dragos.
razvan32
si eu am primit placuta. superba
STORMTROOPER
Dragi mosului va multumesc pentru colaborare si sa le folositi/admirati cu placere. Totusi, pentru ca exista si asa ceva, am o intrebare:
utilizatorul @Robynetzz a primit placuta? Intreb deoarece toate celelate dovezi/mandate s-au intors mai putin a lui.
STORMTROOPER
Avand in vedere ca @Robynetzz nu a binevoit sa se deplaseze pina la oficiul postal pentru a ridica placuta pe care i-am trimis-o o placuta revine la vinzare. Totusi nu pot sa nu remarc situatia in care am fost pus, sau altfel spus teapa pe care am luat-o: Dupa ce am cautat/alergat/gasit o firma care sa ne faca placutele la un pret cit de cit decent, am platit placutele din buzunarul propriu cu singura rugaminte de a nu se ajunge in aceasta situatie, am stat la posta o ora in picioare sa completez toate formularele acelea si inca o jumatate de ora la coada pentru a le depune, le-am trimis pe banii mei la destinatar, se trezeste cite unul sa nu-si deplaseze minunatul pina la oficiul postal, placuta se intoarce la mine si tot eu mai trebuie sa platesc si taxa de magazinaj la posta. Frumos, foarte frumos.
danut 69-71
QUOTE(STORMTROOPER @ 1 Nov 2013, 19:40)
Avand in vedere ca @Robynetzz nu a binevoit sa se deplaseze pina la oficiul postal pentru a ridica placuta pe care i-am trimis-o o placuta revine la vinzare. Totusi nu pot sa nu remarc situatia in care am fost pus, sau altfel spus teapa pe care am luat-o: Dupa ce am cautat/alergat/gasit o firma care sa ne faca placutele la un pret cit de cit decent, am platit placutele din buzunarul propriu cu singura rugaminte de a nu se ajunge in aceasta situatie, am stat la posta o ora in picioare sa completez toate formularele acelea si inca o jumatate de ora la coada pentru a le depune, le-am trimis pe banii mei la destinatar, se trezeste cite unul sa nu-si deplaseze minunatul pina la oficiul postal, placuta se intoarce la mine si tot eu mai trebuie sa platesc si taxa de magazinaj la posta. Frumos, foarte frumos.
*


Mosule, asta-i romanasul...
maho
@ Stormtrooper: stai linistit, omul e obisnuit.
STORMTROOPER
Deci sa inteleg ca nu mai vrea nimeni ultima placuta??
horace1971
QUOTE(STORMTROOPER @ 10 Nov 2013, 18:14)
Deci sa inteleg ca nu mai vrea nimeni ultima placuta??
*


Eu !
STORMTROOPER
Adjudecat.!!
aditza579
O vreau eu.
STORMTROOPER
Imi pare rau, Horatiu a fost mai rapid.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.