Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
B-53-SDP
QUOTE(clauditza @ 24 Jul 2006, 15:12)

SDP, vad ca ai o pasiune pt Solnitze, dar nu e cazul acum... Cred ca au fost binevenite toate modelele. Chiar si taxi-urile alea  tongue.gif
Nu vreau sa par nerabdatoare...dar pe cand urmatoarea?  icon_mrgreen.gif
*



Nu am neaparat o pasiune pentru solenze si nu am zis ca nu sunt binevenite si celelalte modele.

Ar fi fist frumos daca veneau si SN a fost doar una parca si ar fi fost frumos sa apara si un 1100 ca pana la urma tot dacie e.

Vine cineva vineri seara sa ne intalnim ?
B 45 GAO
Eu vin!Ramane pe vineri la 16?

Astept o confirmare!

Merci!
B-53-SDP
Da cine a zis la ora 16 ?

Noine intalnim pe la 22:00 ?

La intrarea din parcul Carol aia de la fantana

Cine vine ? IF-11-VAL, alex_axn, daedalus,B-34-SGM si care mai postati pe aici veniti vineri la ora 22:00 ?
alex_axn
in principiu vin. s-ar putea sa am ceva treaba vineri seara. oricum o sa va tin la curent smile.gif
clauditza
Dar de ce nu la 16 la locul bine stiut? blush.gif
B-53-SDP
Si care e locul bine stiut ?

Nu fac misto dar unii de pe aici chiar nu stiu care e asa cum nici eu nu stiu si ne intalnim mai pe seara ca sa nu murim de cald si plus ca unii cred ca mai au serviciu sau alte treburi si s-ar putea sa nu ajunga la ora 16:00.

Zi-ne si noua te rog locul acela si eu propun sa ne intalnim pe la 20:00, nici prea tarziu da nici prea devreme.

Sunteti de acord ?
kent99
Ar fi perfect la 20:00 as putea veni si eu ! Asta bineinteles daca ma primiti ! unsure.gif
clauditza
Intalnirea, la ora 16, se tine de regula in parcare la Polivalenta smile.gif
La capitolul "caldura" iti dau dreptate: Cred ca ora 20 e perfecta... e mai racoare! icon_mrgreen.gif
Iar locul..ramane la alegerea voastra(din cate vad: la fantana de la Carol) Eu incerc sa ajung blush.gif
PS: nu incape indoiala la faza cu primitul. Din cate stiu, la Carol se strang de obicei mai multe tipuri de masini... deci nu stiu daca va fi o intalnire strict DACIA.... sau gresesc? Sa ma lamureasca cineva rolleyes.gif
Daedalus
Au fost intalniri Dacia, vinerea la ora 22:00, dar ne-am strans cam 3-4 masini. Vrem sa fim mai multi sa le facem concurenta celor cu Megane care se strang cam tot pe la ora aia. La ora 20:00 ar fi mai bine intr-adevar.
B-34-SGM
posibil sa vin, ca am un drum pe acolo
zmeckeru
vin si eu daca va hotarati la ce ora si unde
B-34-SGM
22.00 la fantana farfurie sau zodiac, la parcul carol!
Alecs_TGA
posibil sa ajung si eu smile.gif
cristigeo69
daca veniti voi...vin si eu biggrin.gif
frenkypower
QUOTE(cristigeo69 @ 26 Jul 2006, 14:45)
daca veniti voi...vin si eu biggrin.gif
*


Cand ?la ora 22 :00
clauditza
Deci a ramas la 22 pana la urma? blink.gif OK! daca vine "el"..vin si eu smile.gif) blush.gif
Giurisici Fabian
cand vineri la ora 22? la parcul carol la fantana? cool neoane,xenoane,angel eyes si mult biborteni
ne vedem acolo
coolspeak.gif
frenkypower
QUOTE(Giurisici Fabian @ 26 Jul 2006, 16:36)
cand vineri la ora 22? la parcul carol la fantana?  cool neoane,xenoane,angel eyes si mult biborteni
ne vedem acolo
  coolspeak.gif
*


PAcat la ora o sa fim in sibiu ....
B-53-SDP
Bun asa !

Deci ramane pe Vineri la ora 22:00 la fantana farfurie de la intrarea in parcul Carol.

Ne vedem atunci asa ramane.

E ok asa da ?
B 45 GAO
A zis cineva CONCURENTA?Vin!!!!
Andreea_SGM
Vin cu eu , copilot!
lord_sith
Daca am cu cine sa vin, vin si eu , sa vad daca poate domnul mihai1677 ca suntem si noi prezenti! Masina mea sufera dupa un accident minor..... sad.gif
lord_sith
Sta careva prin Pantelimon, socului.....ca vreau sa ajung si eu , si nu am cu cine sa vin. (masina abia am vopsit-o partial si nu ma risc..)
B-34-SGM
Ne vedem acolo. Cine mai confirma pt intalnire?
semit
Je.. smile.gif
Alecs_TGA
vin si eu wink.gif pe la 10 si un pic sper sa ajung
cristigeo69
sper ca nu vin DOAR urmatorii:eu+clau zxv biggrin.gif,robert+andreea sgm tongue.gif,tga,gaget mobilu' si cu semit...

hai,macar pe jumate cati au fost la polivalenta sa ne prezentam smile.gif
alex_axn
eu, sdp, deadalus..
B 45 GAO
Vin si eu.La sigur!
clauditza
QUOTE(lord_sith @ 28 Jul 2006, 11:49)
Sta careva prin Pantelimon, socului.....ca vreau sa ajung si eu , si nu am cu cine sa vin. (masina abia am vopsit-o partial si nu ma risc..)
*


Haideti mai..... Nu sare nimeni?? unsure.gif
B-53-SDP
Deci ne vedem la locul stabilit acolo.
Alecs_TGA
eu nu am ajuns sad.gif a fost lume??
semit
destula.... pacat ca unii vor sa demonstreze ce tari sunt ei... sad.gif Oameni buni rolul intalnirilor e sa stai sa vorbesti cu oameni.. sa vezi ce si-au facut la masini.. sa dai s sa primesti sfaturi... nu sa te dai cu Loganu`... sau cu ce mai ai.... wink.gif tocmai din acest motiv au fost suspendate si vechile intalniri.. din cauza catorva zmei....
Gabi
Semit... ma bucur ca in sfarsit s-a ajuns la concluzia asta. Uite ca din cauza unor "zmei" s-au orpit intrunirile.
Pentru acesti "zmei": pacat ca va avem printre noi ca membri.
Pentru toti cei care au incercat sa reinitieze intrunirile: felicitari si poate ca la un moment dat vor fi posibile din nou. Pacat inca ca exista inca "zmei".
clauditza
Andreeaaaa! mad.gif Mi-ai dat tz`apa, serifo tongue.gif
zmeckeru
fratilor, zmei o sa existe intotdeauna, numai ca trebuie sa ii eliminam dintre noi...nu stiu despre ce e vorba pentru ca nu am stat mai mult de 15 min la intalnire...dar cand e vorba de zmei, mai ales de cei care cred ca loganul sau solenza e vreun BMW sau vreo Corvette ma apuca si pe mine spumele mad.gif ...
Cat am stat la intalnire am observat ca au venit destui...foarte frumos...sa speram ca ne vom inmulti si ca vor continua aceste intalniri. wink.gif
B-34-SGM
Au fost Dacii Berline de 2 ori mai puternice decat o solenza sau un logan 1.4 si nu s-au dat in spectacol smile.gif

andu911
Nu cred ca erau zmei, ci doar pilotii de teste de la ADAC. biggrin.gif
A'propos...cand mai e intalnirea asta ?
AMW
urmatoarea intalnire cand si unde va avea loc? ca mi-ar placea sa va cunosc pe unii dintre voi...daca se poate blush.gif

P.S. SGM, mi-au placut turele tale de vineri seara de prin parcarea de la victoriei...vroiai sa instigi pe cineva la o liniuta?? ai reusit ?? biggrin.gif pacat de suspensia ta pe stanga ca am crezut ca s-au lovit unii cand ai luat o gropita tongue.gif
clauditza
Cred ca vroia doar sa intoarca happy.gif si a scurtat-o prin parcare. Concurenta avea deja... daca ai observat blush.gif
AMW
de 2 ori prin acelasi loc?? hmm cam ciudat...sau nu era hotarat?? smile.gif
B-34-SGM
smile.gif pe unde am trecut eu era strada, nu parcare. Cautam pe cineva.
clauditza
bla bla bla.gif
B 45 GAO
Scuzati-ma ca intervin!Vorbiti cumva de un logan rosu 1.4 mpi cu geamuri fumurii pentru ca imi aduc aminte ca am plecat de acolo ceva mai tare dar nu vad de unde si pana unde atata revolta!
Daca imi aduc eu aminte au fost dacii berline care nu au plecat una sau au venit fara scratz sau in mari viteze.A fost si un megane care zburda pe acolo.A fost un renault 5 turbo care facea demonstratii pe acolo.Etc...
1.Eu spre deosebire de altii nu am plecat cu forja de langa picioarele voastre.Daca imi aduc aminte m-am departat destul de mult de grupuletul care a ramas(pentru a nu deconspira pe nimeni)
2.Eu nu am plecat tare k sa ma vada cineva.Daca imi aduc aminte am plecat printre ultimii de la intalnire.
3.Cand era cu adevarat lume nu am venit in basini cu viteza cu muzica la maxim.
4.Nu am stat cu muzica la maxim sa vada lumea ce am eu pe masina.

Eu zic k am fost destul de decent!Fata de multi altii si nu vad de unde atata ironie.
Daca vorbiti deci despre loganul rosu cu geamuri fumurii va rog sa va pastrati parerile in caz ca nu ati observat toata lumea a placat cu mari forje de pe acolo inclusiv loganul rosu 1.5 dci
Daca vreti "spectacol" va arat eu ce e ala spectacol nu sa pleci cu scartz de pe loc.De unde eram eu cand am plecat ma mir ca ati mai auzit ceva!Frate...!Parca am plecat pe 2roti de la intalnire asa vorbiti!
Alecs_TGA
smile.gif)smile.gif) =)) daca nu sunt si "zmei" nu are farmec o intalnire asa mai aprind si ei spiritele wink.gif macar asa un pic pe la sfarsit...
cand e urmatoarea ???
Daedalus
Eu am plecat o data cu zmekeru si am plecat cu demaraj puternic. Fac chestia asta si cand sunt singur, nu doar in preajma altora, pentru ca ma face sa ma simt bine. Daca as sti ca nu se strica deloc masina as face asta non-stop. Si sincer, nu vad care e problema. smile.gif
lord_sith
Mie mi-a placut, imi pare rau ca nu am putut sa vin cu masina mea...in fine, abia acum incept sa cunosc si eu baietii si sunt super ok, inca o data salutari, si CLAUDITZA, ms pt ajutor in legatura cu ajunsul la intrunire!!(se oferise cineva, dar am venit cu Mihai1677)
BAFTAA!!!
zmeckeru
QUOTE(Daedalus @ 1 Aug 2006, 11:03)
Eu am plecat o data cu zmekeru si am plecat cu demaraj puternic. Fac chestia asta si cand sunt singur, nu doar in preajma altora, pentru ca ma face sa ma simt bine. Daca as sti ca nu se strica deloc masina as face asta non-stop. Si sincer, nu vad care e problema.  smile.gif
*


am plecat amandoi cu demaraj puternic...numai ca in directii diferite radmasa.gif ...si ca si tine nu cred ca e vreo problema... mellow.gif
lord_sith
"demaraj puternic"............ intrebare.gif
B-53-SDP
Salutare !!!

Se prezinta cineva vineri la intalnire ?

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.