Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
Rafi
radmasa.gif ceva este de porc aici radmasa.gif diego cu criSTI ne trag cat mai mult spre berceni 243.gif 243.gif nu e de bine wacko.gif
di3g0
QUOTE(Rafi @ 12 Apr 2009, 16:51)
radmasa.gif ceva este de porc aici  radmasa.gif  diego cu criSTI ne trag cat mai mult spre berceni  243.gif  243.gif  nu e de bine  wacko.gif
*


nu gras...vino cu o noua locatie si merg unde vreti voi...dar consider ca la carol nu mai este cum era inainte...prea multa prostie..si datorita lor avem si noi de suferit...
CriSTI68
rafi ia baga pozili cu 6 16V smile.gif
mad toz
Aveti dreptate in ce ziceti acolo . Desi nu am mai aparut pe la intalnire , trec in fiecare vineri seara pe acolo , dar numai este frumos la carol. Era liniste candva si frumos.
Io as propune sa facem intalnirea la sala polivalenta cu cei de la renoclub.
di3g0
QUOTE(mad toz @ 12 Apr 2009, 19:42)
Aveti dreptate in ce ziceti acolo . Desi nu am mai aparut pe la intalnire , trec in fiecare vineri seara pe acolo , dar numai este frumos la carol. Era liniste candva si frumos.
Io as propune sa facem intalnirea la sala polivalenta cu cei de la renoclub.
*


d'acord...si e aproape de marianno tongue.gif
98YMV
SUSTIN IDEEA LU' STI-u , nu la polivalenta ca ne bagam dejtele in ochi
TheGreatBabanu
eu sunt pt Polivalenta.
sunt si membru Opel si tot acolo ne tinem intalnirile si e super. nu te deranjeaza nimeni si mai sunt si vreo 2 terase daca vrei sa bei un cico.
Dead666Ghost
stiu eu un loc in snagov .. ce spuneti? biggrin.gif e frumos .. de fita :>
puiu82
Unul mai departe nu gaseai? Eventual,unde a intarcat mutu iapa...... ph34r.gif
marianno88
Nu cred ca Sala Polivalenta e sub balconul meu. Consider ca e un loc mult mai potrivit decat la targul ala naspa de la Big. E mult zgomot pentru ca e una cu soseaua, nu e loc,etc. Fa diferenta intre o "alveola" si o parcare la 300m de sosea (Sala Polivalenta).
Dead666Ghost
Parcari mari mai exista si la Sala Palatului si in Piata Revolutiei (unde ce-i drept e cam circulat si zgomot). Oare cat de ocupate or fi vineri seara ?
mad toz
Io zic ca e frumos la polivalenta, stie toata lumea unde e . Ar fii frumos sa facem un poll.
marianno88
Bravo Mad Toz biggrin.gif. Ar fii foarte bine sa facem un pool cu toate optiunile...
di3g0
ar fi bine cat mai curand...pt ca mie azi mi-a venit de la politie sa ma prezint cu actele masinii, buletin si permis "pt ca am circulat pe drumurile publice(?????) la data de 06.02.09 ora 23.37 (vineri seara = Carol) si sa ma duc DE URGENTA la Brigata de Politie Rutiera Bucuresti, mai exact la Udriste"...asa ca mare grija....si inca odata...sustin schimbarea locatie de intalnire
CriSTI68
la fel am primit si eu acum 2 ani, asta este motivul pentru care tot sustin schimbarea locatiei, baietii fac prostii si noi tragem greul pentru ei
Rafi
eu zic asa daca vreti vineri seara ne vedem toti la carol ... la 10 si plecam in cautare de locuri mergem prima data la polivalenta dupa mergem la sudului ... sus la filaret ar mai fii un loc bun,ca deja se cam ingroasa gluma dry.gif
98YMV
QUOTE(di3g0 @ 14 Apr 2009, 20:34)
ar fi bine cat mai curand...pt ca mie azi mi-a venit de la politie sa ma prezint cu actele masinii, buletin si permis "pt ca am circulat pe drumurile publice(?????) la data de 06.02.09 ora 23.37 (vineri seara = Carol) si sa ma duc  DE URGENTA la Brigata de Politie Rutiera Bucuresti, mai exact la Udriste"...asa ca mare grija....si inca odata...sustin schimbarea locatie de intalnire
*



Cum adica ca ai circulat pe drumurile publice ? Mha mai mult de amenda nu avea ce sa-ti dea . Si ti-o trimite-a prin posta . Nu sa te prezinti u la politie . Nu stiu ce sa zic . Du-te si vezi ce rahat vor manca si sa fii tare pe pozitii , sa nu te lasi .
puiu82
QUOTE(di3g0 @ 14 Apr 2009, 21:34)
ar fi bine cat mai curand...pt ca mie azi mi-a venit de la politie sa ma prezint cu actele masinii, buletin si permis "pt ca am circulat pe drumurile publice(?????) la data de 06.02.09 ora 23.37 (vineri seara = Carol) si sa ma duc  DE URGENTA la Brigata de Politie Rutiera Bucuresti, mai exact la Udriste"...asa ca mare grija....si inca odata...sustin schimbarea locatie de intalnire
*



Diego,nu stiu ce faci tu in timpul liber.....si nici nu e treaba mea,dar vezi ca s-ar putea ca invitatia aia sa se soldeze cu o amenda mare.
Daca nu intelegi la ce ma refer,da-mi un PM.
Sper sa ma insel.
Bafta!
sorin1983
Poate daca schimbati locatia o sa trec si eu ca de fiecare data cand am vrut sa opresc la carol numai basini si cocalari am gasit... Din 100000 de locatii v-ati gasit toti gramada in 50 m patrati?
di3g0
QUOTE(puiu82 @ 15 Apr 2009, 01:35)
Diego,nu stiu ce faci tu in timpul liber.....si nici nu e treaba mea,dar vezi ca s-ar putea ca invitatia aia sa se soldeze cu o amenda mare.
Daca nu intelegi la ce ma refer,da-mi un PM.
Sper sa ma insel.
Bafta!
*


sigur este vorba de o amenda pt "parcat neregulamenar"...dar oricum...ma cert urat cu ei...au terminat cu hotii si drogatii si vin la noi, care nu facem nici cea mai mica problema mad.gif , sigur au nevoie de bani pt prime de paste...eu o sa le dau fix P...
TheGreatBabanu
Pai daca te bagi sa dai asa ceva , ma bag si eu radmasa.gif
di3g0
am fost la politie asa URGENT cu vroiau ei si....mi-au dat amenda pt parcat neregulamentar "La Carol"... 120 lei sau 60 lei in 48h, evident si 2 puncte de penalizare...cat am apucat sa trag cu ochiu pe lista lu' ala mai erau ceva nr de inmatriculare...asa ca vedeti si voi sa nu aveti vre-o surpriza cum am avut eu...inca odata respect pt Politia Romana gun3.gif
CriSTI68
cado de paste smile.gif

EDH era pe lista ? smile.gif
puiu82
QUOTE(di3g0 @ 15 Apr 2009, 17:07)
am fost la politie asa URGENT cu vroiau ei si....mi-au dat amenda pt parcat neregulamentar "La Carol"... 120 lei sau 60 lei in 48h, evident si 2 puncte de penalizare...cat am apucat sa trag cu ochiu pe lista lu' ala mai erau ceva nr de inmatriculare...asa ca vedeti si voi sa nu aveti vre-o surpriza cum am avut eu...inca odata respect pt Politia Romana gun3.gif
*



Pt asa ceva,n-ar trebui sa te cheme la sectie,iti vine recomandata si te duci sa iti ridici cadoul de la posta biggrin.gif
Ce magari gun3.gif
Bine ca a fost doar atat.....
De la mine pt tovarasii de la rutiera,numai respect showfinger.gif
Bafta!
AleXuTzU_Tau
luar-ar foc politia romana.....las ca ma fac eu militzian sa vezi de nu dau amenzi numai la gabori in special aia de la sectie pt....nepurtarea centurii....folosirea abuziva a semnalelor sonore si acustice.....pt viteza....si multe altele si nu numai lor si celor de la rutiera.....vorba lu puiu respect politia romana si din partea noastra .....care nu facem nimic da primim amenzi "pe degeaba"... showfinger.gif popa.gif gun3.gif
ionut81
salutare baieti am fost si eu o seara si cand am vazut ce este acolo. mai bine lipsa. as vrea foarte mult sa se sch. locatia sa pot veni si eu. iar cei cu liniute,cerculete,patratele si altele sa nu mai aiba acces ca doar din cauza lor luati voi amenda.(unde am gresit scuze dar am o durere de cappppppppppppp)
and_rei
QUOTE(CriSTI68 @ 4 Apr 2009, 17:24)
vorbiti cu semit, cat despre cumparatul lor, trebuie sa mergeti la el, ca nu se mai deplaseaza pana la carol doar daca vor mai multi, nu mai vine pentru 2 - 3 stickere
*




QUOTE(Ace 1300 @ 4 Apr 2009, 23:18)
Peste 2 sapt. sper sa apar si eu.Cat despre sticker o sa te rog sa imi dai un id sau un nr. de tel ca sa-l contactez pe aceste "semit".
Salutare.  http:/ /forum .4tuning .ro/showthread.php?t=113688&page=2
*




nu m-ati inteles.eu am stikere daciaclub biggrin.gif.cine doreste sa-mi spuna.si apropo di3go.BGP era pe lista?ca imi aduc aminte ca ma trasese in poza odata radmasa.gif .pe mine sau pe APU (care era pe interzis).acum sa vedem cui ii vine.sper ca niciunuia

si de schimbat locatia.DA.hai sa o schimbam.sau vreti sa o schimbati dupa ce va vin amenzile acasa pt parcare neregulamentara ? radmasa.gif .eu tot pt polivalenta votez.terasa e la 20m distanta.si daca schimbam locatia zic eu sa schimbam si ora.mai era cineva pe aici care zicea ca e cam tarziu si cand ajung acasa au parcarile ocupate (de multe ori m-am aflat si eu in situatia asta).

vineri sunt prezent dupa 2 saptamani de pauza
di3g0
QUOTE(ianys_andrey @ 15 Apr 2009, 20:19)
nu m-ati inteles.eu am stikere daciaclub biggrin.gif.cine doreste sa-mi spuna.si apropo di3go.BGP era pe lista?ca imi aduc aminte ca ma trasese in poza odata  radmasa.gif .pe mine sau pe APU (care era pe interzis).acum sa vedem cui ii vine.sper ca niciunuia

si de schimbat locatia.DA.hai sa o schimbam.sau vreti sa o schimbati dupa ce va vin amenzile acasa pt parcare neregulamentara ? radmasa.gif .eu tot pt polivalenta votez.terasa e la 20m distanta.si daca schimbam locatia zic eu sa schimbam si ora.mai era cineva pe aici care zicea ca e cam tarziu si cand ajung acasa au parcarile ocupate (de multe ori m-am aflat si eu in situatia asta).

vineri sunt prezent dupa 2 saptamani de pauza
*


oriunde e mai bine decat la carol in asemena situatie, dar zic referitor la ora...sa ramana neschimbata, consider ca este ora potrivita pt a nu deranja pe nimeni, si acum ca a venit caldura...se insereaza mai tarziu biggrin.gif
CriSTI68
QUOTE(puiu82 @ 15 Apr 2009, 19:38)
Pt asa ceva,n-ar trebui sa te cheme la sectie,iti vine recomandata si te duci sa iti ridici cadoul de la posta biggrin.gif
Ce magari gun3.gif
Bine ca a fost doar atat.....
De la mine pt tovarasii de la rutiera,numai respect showfinger.gif
Bafta!
*



stii ca ma luat si pe mine odata cu STI-ul rolleyes.gif
marianno88
Polivalenta ! 053.gif
and_rei
deci vineri ora 22 ne intalnim la polivalenta?sau mergem la carol ii asteptam pe toti si p'orma fuga la polivalenta?biggrin.gif
Rafi
pai de ce asa multe drumuri ne vedem toti la carol stam pana la 10 30 sa se mai stranga lume si plecam 2 cate 2 sub forma de gramada la polivalenta nu e mai bine asa ?
AdrianSavu
[quote=ianys_andrey,15 Apr 2009, 21:19]
nu m-ati inteles.eu am stikere daciaclub biggrin.gif.cine doreste sa-mi spuna.si apropo di3go.BGP era pe lista?ca imi aduc aminte ca ma trasese in poza odata radmasa.gif .pe mine sau pe APU (care era pe interzis).acum sa vedem cui ii vine.sper ca niciunuia

Ianys tu zici ca ne-au facut aia poza la masina blink.gif ... trebuie sa astept ceva pe la cutia postala, ca pana acum nu a aparut nimic smile.gif , si poate nici nu apare rugaciune.gif .

La polivalenta este o idie buna , daca nu e aglomerat
di3g0
QUOTE(Rafi @ 16 Apr 2009, 11:30)
pai de ce asa multe drumuri ne vedem toti la carol stam pana la 10 30 sa se mai stranga lume si plecam 2 cate 2 sub forma de gramada la polivalenta nu e mai bine asa ?
*


da stam pana la 10:30 sa mai dea politia vre-o amenda si dupa putem pleca linistiti...sa fim seriosi...ne vedem la polivalenta daca e si de acolo vedem noi ce facem...
CriSTI68
cata daca este eu zic sa mergem la polivalenta, eu tu mabzi, rafi, alex, marian, si restul care vrea ne gaseste acolo, ca asa cu vorba nu rezolvam nimic daca nu actionam
Banu1974
QUOTE(CriSTI68 @ 16 Apr 2009, 19:51)
cata daca este eu zic sa mergem la polivalenta, eu tu mabzi, rafi, alex, marian, si restul care vrea ne gaseste acolo, ca asa cu vorba nu rezolvam nimic daca nu actionam
*


sad.gif Pe mine nu ma invitati?
CriSTI68
invitatul de onoare smile.gif
di3g0
maine nu o sa vin...plec din Bucuresti la bunici...trebuie sa recuperez un timp pierdut blush.gif
PS:sfatul meu este sa va feriti de Carol....nu se merita....cu banii dati pe amenzi luati "ALUBAND"(este un simplu' exemplu' biggrin.gif )
mabzii
eu zic ca totusi maine sa ne vedem pe la 9.30 la carol ca e mai liber si sa plecam pana la 10 in polivalenta.sa vedem toti unde sa ne putem aduna de acum in colo. zic si eu!!! biggrin.gif
CriSTI68
QUOTE(di3g0 @ 16 Apr 2009, 21:15)
maine nu o sa vin...plec din Bucuresti  la bunici...trebuie sa recuperez un timp pierdut  blush.gif
PS:sfatul meu este sa va feriti de Carol....nu se merita....cu banii dati pe amenzi luati "ALUBAND"(este un simplu' exemplu' biggrin.gif  )
*



dai din casa ? laugh.gif
Rafi
QUOTE(mabzii @ 16 Apr 2009, 20:15)
eu zic ca totusi maine sa ne vedem pe la 9.30 la carol ca e mai liber si sa plecam pana la 10 in polivalenta.sa vedem toti unde sa ne putem aduna de acum in colo. zic si eu!!! biggrin.gif
*


si asa ar fii bine pentru ca daca ne ducem la polivalenta decat cativa nu o sa ne gasim pe acolo ca mai sunt si alte cluburi smile.gif
CriSTI68
deci ramane pentru carol la 9:30 ?
Rafi
eu asa zic ar fii cel mai bine smile.gif acum sa vedem cine vine mai lasati si voi msg aici cei care vin sa stim asa.... slap.gif
mabzii
pai asa e cel mai bine.eu sunt prezent la 9.30 la carol.
Rafi
smile.gif bun... urmatoru
di3g0
eu am ajuns la bunici blush.gif o seara cat mai placuta baieti... smile.gif
V a L y O
Pana la urma unde ramane stabilita intalnirea? Polivalenta sau Carol? Sa stiu daca vin cu masina sau bicicleta. tongue.gif
CriSTI68
aare cineva poze cu loganul ala care facea burnout cu motorul oprit de umpluse parcul carol de fum ? smile.gif
Rafi
168.gif 243.gif vineri mai facem putin burnout sa mai fac rost de materiale radmasa.gif
di3g0
Hristos a Inviat !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.