Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
98YMV
da normal , eu unul ma bag !
CriSTI68
ok ruta aleasa de mine daca va convine iar programul ar fi asa:

Plecare bucuresti - de stabilit o data si ora
Ploiesti - o posibila intalnire si racolare spre brasov cu daciaclub ploiesti daca sunt de acord baietii
Popas in poiana de la timisul de jos, gratare alea alea icon_mrgreen.gif
Vizitare Castelul Bran
Brasov - o posibila intalnire daca au chef baietii din brasov ceea ce nu prea vad activitate pe la ei....

astept propuneri smile.gif
98YMV
QUOTE(Adrianno @ 3 Feb 2008, 19:28)
ok ruta aleasa de mine daca va convine iar programul ar fi asa:

Plecare bucuresti - de stabilit o data si ora
Ploiesti - o posibila intalnire si racolare spre brasov cu daciaclub ploiesti daca sunt de acord baietii
Popas in poiana de la timisul de jos, gratare alea alea icon_mrgreen.gif
Vizitare Castelul Bran
Brasov - o posibila intalnire daca au chef baietii din brasov ceea ce nu prea vad activitate pe la ei....

astept propuneri  smile.gif
*




Sunt cam satul de drumul asta . Astept alte propuneri sa vedem
TBonu
Mie imi convine propunerea lui Adrianno , sa ne intalnim si cu ploiestenii e ok . Mikedio conteaza cu cine faci drumul si roaga pe prietena ta sa vina si ea cu o prietena pt mine ca a mea pleaca in italia la studii pt cateva luni biggrin.gif
98YMV
da nu stiu ce sa zic ma gandeam sa mergem spre vest (ala salbatic LolLolLo.gif )
CriSTI68
atunci sa gasim alt drum... bucuresti ploiesti curtea de arges sau altceva
98YMV
eu zic mai bine sa stam linistiti deocamdata si sa vb prin aprilie ca nu vad rostul acum
CriSTI68
ok cam de aceeasi parere conform vorbei din popor facem planu ca tiganu icon_mrgreen.gif deci sambata la ora 3 aduc gratarul ? tongue.gif
98YMV
mergem la padure ceva sambata la un gratar ?
di3g0
DADADADADADADADDADADADADADADADA...mergem... mergem... DADADADA????

3 Feb 2008, 21:00:
eu fac grataru... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
98YMV
veniti si voi cu consoartele la gratarel
marianno88
Suna bine biggrin.gif:D:D:D unde faceti gratar ? biggrin.gif
98YMV
nu stiu deocamdata , alegem noi un loc mai ferit prin afara bucurestiului
TBonu
Hmm ar fi o chestie cu gratarul count me in , e vin cu muzica tongue.gif
98YMV
+ una bucata de sex feminin tboane wink.gif
CriSTI68
gratarul si carbunii sunt in STI smile.gif avem 5 zile pentru locatie
98YMV
da , ne gandim noi maine , poimaine ... frumos sa fie afara
qwertyro
pe cuvant de nu vin si eu ...nu trebuie itp pt gratar biggrin.gif
98YMV
frane sa ai !
ag02cws
Of, eu lucrez toate week-end-urile luna asta sad.gif
Mergeti fara mine. Sa-mi aduceti si mie poze.
P.S.: Sa va imprumut cablul de remorcat? wink.gif)
98YMV
am eu cablu , mingea sa ne-o dai radmasa.gif
TBonu
CWS iti aducem si o friptura.
Mikedio: cam greu cu bucata aia de sex feminin acum in sesiune, sa vad ce pot rezolva....
qwertyro
Ce frane mah? Ne dam jos si tragem de ea sa se opreasca wink.gif
98YMV
QUOTE(qwertyro @ 4 Feb 2008, 14:56)
Ce frane mah? Ne dam jos si tragem de ea sa se opreasca wink.gif
*




Lasa mah mai bine iti iei o ancora wink.gif
razvan_3asy
Toata ziua scrieti pe forum icon_mrgreen.gif , vin si eu la gratar doar sa ziceti cand si unde smile.gif.
qwertyro mergi tu in fata, conduci plutonu daca n-ai itp cand te opresti tu ne oprim si noi, e mult mai sigur icon_mrgreen.gif .
TBonu
sau mai bine zis in ce te opresti tu ne oprim si noi. Sabilim vineri la intalnire.
98YMV
QUOTE(TBonu @ 4 Feb 2008, 15:38)
sau mai bine zis in ce te opresti tu ne oprim si noi. Sabilim vineri la intalnire.
*




Da , stabilim vineri la intalnire locatia + bani de mancare si suc tongue.gif
razvan_3asy
Stabilim pentru weekendu asta? Il am si eu liber nu de alta icon_mrgreen.gif , saptamana viitoare lucrez in weekend sad.gif.
98YMV
da ma vorbim cu totii vineri la intalnire !
di3g0
o zi va las singuri si va faceti de cap biggrin.gif suna super bine...week end-ul asta sunt si eu liber,asa ca "o facem lata" ... va spun dupa acum..sunt bucatar sef wub.gif
98YMV
bine mah domn bucatar sef
CriSTI68
vorbim vineri, dar ne trebuie una bucata mingea una bucata carne gratar si aparat foto gratarul il am eu smile.gif

4 Feb 2008, 19:54:
o mica modificare, carnea se rezolva daca mergem in coloana cu 40 la ora icon_mrgreen.gif

4 Feb 2008, 19:56:
QUOTE(razvan_3asy @ 4 Feb 2008, 15:24)
Toata ziua scrieti pe forum icon_mrgreen.gif , vin si eu la gratar doar sa ziceti cand si unde smile.gif.
qwertyro mergi tu in fata, conduci plutonu daca n-ai itp cand te opresti tu ne oprim si noi, e mult mai sigur icon_mrgreen.gif .
*



eu zic mai bine sa mearga la mijloc sa il oprim noi
razvan_3asy
QUOTE(di3g0 @ 4 Feb 2008, 20:34)
o zi va las singuri si va faceti de cap  biggrin.gif  suna super bine...week end-ul asta sunt si eu liber,asa ca "o facem lata" ... va spun dupa acum..sunt bucatar sef  wub.gif
*


Vezi sa te speli pe maini inainte de a pune mana pe mancare radmasa.gif .
CriSTI68
domnle bucatar ulei nu aducem pentru ca ne descurcam de pe la masini smile.gif
marianno88
=)) vorbim vineri frate ca primesc odata la 5 minute notificari pe mail smile.gif Si inca ceva sper ca nu va ganditi sa mergem la 200Km de Bucuresti smile.gif
CriSTI68
pai era vorba sa luam un bar in carca si sa il urcam in varful la caraiman ca in reclama de la bere icon_mrgreen.gif
di3g0
adrianno se pare ca stii multe in legatura cu grataru tongue.gif nu avem la ce folosi ulei,si daca foloseam pt o salata ceva ne aducea razvan ca si l-a schimbat azi rolleyes.gif
98YMV
eu zic sa mergem la cernica ca e si aproape !
mad toz
Io am examen sambata wacko.gif .Da vineri pot sa vin la intalnire icon_mrgreen.gif
CriSTI68
mda io am dentist vineri seara imi scoate nervu sad.gif deci sambata daca este ceva sa o iau mai usor wacko.gif
98YMV
hai frate va dati la c*r ? Pana la urma nu cred ca mai vine nimeni . Sa se faca maine o lista cu cine vine sa vedem si noi ce avem ...
razvan_3asy
Discutam vineri seara. biggrin.gif
98YMV
QUOTE(razvan_3asy @ 5 Feb 2008, 03:15)
Discutam vineri seara.  biggrin.gif
*




Da , dar pana atunci sa zica fiecare care vine aici , ca poate vineri nu vor veni toti care vor dori sa vina la gratar .
marianno88
La cernica e perfect biggrin.gif
razvan_3asy
Sa vedem si cum e vremea afara...azi e cam urat rolleyes.gif .
CriSTI68
eu merg man da sa vedem vremea
98YMV
eu nu stiu ce sa zic in privinta orei , daca ne vedem la 3 ajungem la 3:30 acolo , pana facem gratar se face 5 . Si deja s-a intunecat ! Ganditi-va la alta ora !
razvan_3asy
La 3 a fost vorba de intalnire inainte sa ne gandim sa mergem la gratar, se va stabili o noua ora ph34r.gif .
TBonu
Ce ma? Eu nu mai inteleg nimic lasa ca discutam vineri la intalnire la ora 22:00
98YMV
QUOTE(TBonu @ 5 Feb 2008, 22:26)
Ce ma? Eu nu mai inteleg nimic lasa ca discutam vineri la intalnire la ora 22:00
*




Eu zic sa trecem pe la 9 , sa lasam ora asta pt vara ca acuma deja la ora 22 e friggg rauuuuuuuuu

6 Feb 2008, 12:28:
hai ca am facut si al 1000-lea post pe topic smile.gif)

6 Feb 2008, 12:28:
QUOTE(TBonu @ 5 Feb 2008, 22:26)
Ce ma? Eu nu mai inteleg nimic lasa ca discutam vineri la intalnire la ora 22:00
*




da Tbonu !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.