Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
WGX
sa-mi deszapezesc si eu "bestiutza" si vin, ca am avut si inca am ceva probleme cu ea
tataiedaciotul
Aiurea... va este frica de frig... tongue.gif
98YMV
am dezgropat ieri masina , azi dureri de spate , masina e tot ingropata . Multumesc celor ce au degajat zapada in spatele masinii mele, multa showfinger.gif sa le dau
razvan_3asy
Eu am dat duminica 2-3 ore, azi e la fel plina de zapada.
Rafi
in seara asta ? ceva ceva happy.gif !! eu sunt prezent
WGX
eu vin:) plec la 9 jumate de acasa
puiu82
Incerc sa ajung si eu.
Bafta!
hyena
pana nu se face cald nu mai vin... inainte mai era cum mai era ca mai blocam 2-3 vecnini o mai lasam pe o bordura dar acu cu nameti astia abea gasesc loc de parcare dupa ora 14
Brambus
Ma mai primiti daca nu mai am Solnita?! icon_mrgreen.gif
Rafi
hai ca esti tare de parca noi mai avem Dacii toti radmasa.gif importat este ca am avut wub.gif
hyena
da sunt intalnirile celor care au avut dacie laugh.gif de fiecare data cand am fost am fost singurul cu 1310 restu de la nova in sus ca sa zic asa

ba nu mint mai era si Mabzii cu 1310
Brambus
Glumeam ! biggrin.gif Nu am mai fost de mult ,eram curios daca mai veniti .
WGX
se mai aduna si in seara asta lume? sau mai astetam pana se mai incalzeste afara? smile.gif



bun asa deci se noteaza : sa vina caldura smile.gif
98YMV
eu unul , astept caldura . smile.gif)
anecula_08
si eu la fel biggrin.gif
hyena
si eu astept caldura
razvan_3asy
Eu astept "marea asfaltare".
anecula_08
QUOTE(razvan_3asy @ 19 Feb 2010, 21:41)
Eu astept "marea asfaltare".
*



atunci ai de asteptat mult si bine radmasa.gif
WGX

QUOTE(razvan_3asy @ 19 Feb 2010, 21:41)
Eu astept "marea asfaltare".
*


Asteptare placuta.



Sorin GROprescu
puiu82
Astazi nu cred(,)ca am sa ajung..........incerc,totusi....
Bafta!
anecula_08
pai vine cineva pe vremea asta? huh.gif
98YMV
a fost cineva aseara ?
extasy_myhay
vinerea asta sper sa ajung si eu
extasy_myhay
si se pare ca nu am ajuns biggrin.gif
BeciAcustic
DaciaClub Constanta impreuna cu Star Service Tulcea organizeaza lansarea DUSTER-ului. Pentru cei care vor sa vina sunte-ti invitati in numar cat mai mare.
Iata anuntul postat de mine pe topicul constantean:
Pentru detalii PM sau pe topicul de intalniri: http://www.daciaclub.ro/PROPUN-INTALNIRE-I...ml#entry2346857

QUOTE(BeciAcustic @ 23 Mar 2010, 22:37)
ANUNT IMPORTANT

Astazi am fost la Tulcea si am discutat cu reprezentantii service-ului din Tulcea Star Service , Dealer Dacia-Renault.
Au placerea de a ne invita pe data 17.04.2010 orele 10:00 , la lansarea noului model DUSTER.
Va avea loc o operatiune ``Porti Deschise`` , suntem invitati toti iubitorii marcii dacia si membrii ai clubului Logan , Dacia si Reno .
Evenimentul consta in urmatoarele:
-Test drive cu DUSTER in offroad pe un teren amenajat langa service.
-Concert JAZZ si diverse formatii, trupa de dans etc.
-Tombola cu premii substantiale, cadouri si produse promotionale.
-Bufet Complet din partea casei GRATUIT oferit pe baza unei legitimatii de Acces la eveniment(pentru a inlatura unele probleme cu aparute data trecuta cu lista pentru mancare)
-Multe altele surprize oferite de organizatori.

Inca un lucru FOARTE important: vom sta la o dezbatere cu inginerii de la service , de la mecanica, electrica, caroserie, cei de la departamentul de vanzari, le vom pune intrebari si vom discuta despre probleme tehnice , piese , modificari , vor fi la dispozitia noastra, si eventuale reduceri atractive. 
Totul va fi mediatizat (partener media KissFm , Adevarul , Jurnalul si nu numai) si se va pune accentul pe promovarea celor 3 cluburi.
Vreau sa va ganditi bine sa dati un raspuns pana pe data de 5.04.2010 deoarece se va face o lista cu cei care vin pentru a beneficia de premiile din partea organizatorilor.
Cu cat mai multa lume  cu atat mai bine: Parinti,neveste, copii etc.
Cu cat mai multe masini cu atat mai bine.
Premiile se dau per masina , deci prezenta cu masina este obligatorie.
De asemenea este necesara prezenta pe durata intregului eveniment si inscrierea din timp pe liste.
Va asigur ca nu ve-ti regreta.
Fiecare club judetean va avea zona rezervata de parcare si isi vor putea expune masiniile daca doresc.
La fel ca data trecuta vom face un banner asemanator care va fi afisat la intrarea in service.
Mai multe detalii sau lucruri pe care le-am omis se vor discuta pe parcurs.

Foarte important: - Veniti cu portbagajele GOALE, nu ca data trecuta.
                          - Lasati ceva aer in rezervor......

Lista se face pe cluburi iar aproape de eveniment le vom impreuna pentru o lista completa.

*


AleXuTzU_Tau
se pare ca pe la rubrica asta bate vantu de ceva timp.....pe cand pe alte forumuri sau tot pe acest forum la rubricile celelalte ex.sn.lg.sand.....anunta cam mereu....pe cand rubrica aceasta comuna este parasita de personaje....:)nu luati ca rea intentie mesajul meu.....sal
razvan_3asy
Fapte nu vorbe!
Vino vineri la farfurie sa vezi aglomeratie smile.gif.
AleXuTzU_Tau
QUOTE(razvan_3asy @ 3 Apr 2010, 09:28)
Fapte nu vorbe!
Vino vineri la farfurie sa vezi aglomeratie smile.gif.
*



mai bine te-ai uita in juru tau si dupa aia vb....sa nu iei mesaju ca o jignire.... eu vin in fiecare vineri la carol......da nu ma refeream la cine vine si cine nu vine eu ma refeream ca nimeni nu mai posteaza pe aici......bafta poate ne int vineri....
anecula_08
Ne vedem diseara la Carol nu? biggrin.gif
Rafi
o "iesala" ceva in seara asta ? smile.gif
AleXuTzU_Tau
eu prezent!
extasy_myhay
QUOTE(AleXuTzU_Tau @ 23 Apr 2010, 20:32)
eu prezent!
*



eu extasy imi pare bine biggrin.gif
anecula_08
cine vine azi?
speed_fane
mai vine cineva la intalnirile de vineri seara? la carol? eu acum 2 sau 3 saptamani am venit si nu era nimeni, decat 51 fug(fostul) b09sms, si alti doi colegi cu 2 solenza-nu mai retin numerele
anecula_08
Da, mai vine lumea. Nu stiu ce s-a intamplat atunci. Alea doua solenza ca erau a mea si a lui alexutu:). Ne vedem diseara la carol wink.gif
speed_fane
ok, asta inseamnca ca o sa ne si cunoastem. ce numere aveti la masina? eu atunci eram cu loganul argintiu si cu loganul mcv albastru
anecula_08
Eu am B 36 EJZ. Alexutu nu stiu ce nr are biggrin.gif
speed_fane
ok, o sa fiu acolo, din pacate nu mai am loganul, vin cu un passat albastru break b 220 fug
AleXuTzU_Tau
ceva maine seara??......
extasy_myhay
QUOTE(AleXuTzU_Tau @ 27 May 2010, 19:14)
ceva maine seara??......
*



un gratar o bere rece biggrin.gif biggrin.gif cool.gif si poate o furtuna icon_mrgreen.gif
hyena
parca as veni si eu ca n-am mai fost de mult
puiu82
Se anunta careva diseara?
98YMV
moama , de cand n-am mai venit la intalniri ... Ce mai faceti baieti ?
cFL21
maine seara sunt acolo biggrin.gif
si sper sa vina baieti care se pricep bine la SLZ,eu am cumparat'o de doua saptamani,si as vrea niste pareri de la "experti"
extasy_myhay
se anunta careva diseara?
anecula_08
Maine vine cineva? biggrin.gif
extasy_myhay
pai eu vin sigur
CriSTI68
abia ce mi-am luat prelata la masina si role la picioare icon_mrgreen.gif
anecula_08
Cine vine la Carol? biggrin.gif
STORMTROOPER
ma scuzati ca ma bag si eu in vorba pe aici:
http://www.daciaclub.ro/Plimbare-Dacia-t19...ml#entry2690171
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.