Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
hyena
Multumesc... sper sa le gasesti si sa ne revedem tot asa in numar mare biggrin.gif
extasy_myhay
HMMM nici nu stiu ce sa zic, aseara a fost epidemie la Carol ..... prea multi au fost si trebuie sa recunoasteti ca tractorul meu a fost piesa de rezistenta biggrin.gif cu siguranta nu era masina care sa faca galagia lui =))
hyena
pai si toba mea de tractor ? sad.gif
avrelln
@extasy_myhay-@hyena-mai baieti,vorbiti de tractoare...pai voi nu ati (vazut) TRACTORUL meu radmasa.gif dar va inteleg,in "epidemia" de aseara.... radmasa.gif
LIONH3ART
@avrelln:trebuie sa ma virusez mai intai de bani tongue.gif....dar cine stie,cand ai prieteni buni,te dai dupa ei cu timpul smile.gif.....de venit am sa mai vin ca mi-a facut placere....de tunat,toate la timpul lor,intai sa rezolv problema care ma doare,pe urma mai vedem,timpul si banii isi vor spune cuvantul:)....acum ma uit la Formula 1,sunt la munca inca,incep a doua tura de 24h sad.gif....sper sa mai rezist si azi...wink.gif.
puiu82
De foarte mult timp n-am mai fost asa multi pe la intalniri.......
Cat despre tuning si alte dracii.........ma abtin de la comentarii.
Sa ne vedem sanatosi si vinerea viitoare.
Bafta!
avrelln
@puiu82- e bine ca am fost multi, parerea mea, si sper sa fim cat mai des asa multi
tiuning... m-am referit la ceva cu gust, gen niste jante,ceasuri bord logan, oglinzi incalzite, insonorizare....chestii d-astea utile, intelegi? nu la modul sa-si bata joc de masina lui, care chiar arata bine...
sa ne vedem cu bine si vinerea viitoare la fel de multi wink.gif
hyena
si uite ca e vineri... cam frigut... afara
Razvan_Ionut
ee , trecem la lenjerie mai groasa smile.gif , o caciula , un blug si o bluza si rezistam , rezistam , rezistam , rezistam , rezistam biggrin.gif
avrelln
@Razvan_Ionut- aplauze.gif victorie.gif cheers.gif respekt.gif god_hand.gif
hyena
toate ca toate numa sa nu ploua...
Razvan_Ionut
daca ploua ne adapostim la HELIN smile.gif bagam si o ciorba de burta fierbinte ca sa ne incalzim tongue.gif
avrelln
la prelatele alea nu-ti mai place??? smile.gif))
LIONH3ART
Salut,la 21.20pm plec spre Carol si eu...ne vedem acolo wink.gif
extasy_myhay
SALUATRE smile.gif

E posibil sa ajung si eu....

vorba aia..... fie gerul cat o fi, numai vantul sa nu bata biggrin.gif
Razvan_Ionut
sa reinviem topicul ca saracu e in moarte clinica biggrin.gif

care este prezent vineri?
avrelln
s-ar putea, s-ar putea sa apar si eu...nu pot sa promit, dar fac tot posibilul smile.gif
puiu82
Miau! Ajung si eu ceva mai tarziu.
saxovb
Salutare, primiti in gasca si un citroen, sau chiar 2 ? rolleyes.gif
puiu82
UP 04.gif
98YMV
up si eu biggrin.gif
anecula_08
Ce se vinde aici? smile.gif)
mabzii
si eu care credeam ca s-a inchis topicul biggrin.gif
glumesc!!! smile.gif)
robertdrag
se mai fac intalniri vinera pentru cei cu solenza?
Markos
S-au împuținat dramatic, cine să vină?
robertdrag
Am fost ieri Duminica 12.10.2014 si la Carol si la Kaufland Sebastian, era ora 19 nu am gasit pe nimeni nici solenza nici supernova (un drum facut degeaba) sa imi dea si mie careva un mesaj sau un Pm cu locatia si ora exacta inainte de intalnire cu cateva zile, eu vreau sa vin . Rog un pm si la mine daca faceti intalniri cu posesori de solenza. Multumesc anticipat
Markos
QUOTE(robertdrag @ 13 Oct 2014, 22:51)
Am fost ieri Duminica 12.10.2014 si la Carol si la Kaufland Sebastian, era ora 19 nu am gasit pe nimeni nici solenza nici supernova
*


La REMAT ai încercat?
corbex
La remat au fost saptamina trecuta. Acum sint la First Bike.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.