Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
98YMV
,,shio" prezent
CriSTI68
deja este format parcul ala auto smile.gif

L.E. Care esti cu supernova aia usor avariata ?
98YMV
QUOTE(CriSTI68 @ 6 Dec 2008, 15:04)
deja este format parcul ala auto smile.gif

L.E. Care esti cu supernova aia usor avariata ?
*



radmasa.gif
CriSTI68
inca una si suntem la egalitate smile.gif
Paulll
Salut, puteti sa imi spuneti si mie daca mine 12.12.2008 are loc vreo intalnire pentru ca as vrea sa vin si eu daca sunt primit bineinteles. Si unde va avea loc si la ora.
Eu nu am venit pana acum la intalniri si sunt total pe din afara.
CriSTI68
acelasi loc aceasi ora mereu, chiar daca nu mai postam la intalniri ELE AU LOC ! Parcul Carol intrarea dinspre filaret (cum se coboara panta imediat in rond nu la intrarea in parc) ora 22 in fiecare vineri seara, oricine este bine primit, atat timp cat se comporta civilizat, si fara figuri de mare "racer" smile.gif
Paulll
Ok vin si eu atunci.
98YMV
te asteptam
alexandrusiri
vreau sa vin si eu in seara asta la intalnire.numai ca nu sunt din bucuresti si nu stiu bine zona aia.am inteles ca la parcul carolla farfurie.e corect?sper sa nimeresc.
razvan_3asy
Cum a fost?
98YMV
QUOTE(razvan_3asy @ 13 Dec 2008, 12:02)
Cum a fost?
*



de vis radmasa.gif
Vullpee
mai primiti oameni ceva? biggrin.gif
98YMV
da
mabzii
primiti si un pusti cu o berlina?! biggrin.gif
mentionez ca masina e foarte murdara pe exterior!!! 017.gif
98YMV
QUOTE(mabzii @ 18 Dec 2008, 19:59)
primiti si un pusti cu o berlina?! biggrin.gif
mentionez ca masina e foarte murdara pe exterior!!! 017.gif
*


pai pana maine ai timp s-o speli !
Eu lipsesc k inca nu m-am intors d la Vatra Dornei ! Ne vedem vinerea aviatoare
mabzii
pai pe jegu asta tre sa o spal de 2 ori pana ajung la voi!!! smile.gif)

19 Dec 2008, 19:38:
se prezinta cineva in seara asta la intalnire?
Kruger
Vine cineva la Carol azi ? Ca am de donat niste piese, si poate are cineva nevoie. Sa nu le car aiurea dupa mine.
mabzii
asta ma interesa si pe mine numai ca nimeni nu zice nimic! Probabil vor sa fie o surpriza! biggrin.gif
deci , Kruger , ne vedem acolo?! eu vin pt prima oara si am inteles ca imediat cum fac dreapta dupa ce cobor de la filaret e clubul dacia.corecteaza-ma daca gresesc!
Rafi
smile.gif daca nu posteaza nimeni aici asta nu inseamna ca nu vine nimeni happy.gif asa ca vino linistit da ai grija unde nimeresti sa nu nimeresti la "tunary" rolleyes.gif noi de la DC stam imediat in dreapta cum cobori de la filaret sau tot imediat in dreapta cum vii dinspre budapesta... si faci putin "rondu"
Kruger
Ok, pe la 9 si ceva sunt si eu acolo. UItati-va dupa vaporu meu, si dati din maini daca ma vedeti, ca eu nu mai stiu pe nimeni.
CriSTI68
vreau si eu daca donezi motorasele de la geam de pe scorpion smile.gif
98YMV
Cum a fost in seara asta baieti ? Reisari cv ?
Kruger
QUOTE(CriSTI68 @ 19 Dec 2008, 20:56)
vreau si eu daca donezi motorasele de la geam de pe scorpion smile.gif
*




Da, a fost plin de reisari expirati, si cateva near-misses care aveau potential de daune totale si dosare penale.


Multe kitch-uri, cateva masini misto.

So, piesele au mers la adriano pana la urma. Cocosh, nu-ti dau nici un motoras. However, daca vrei motoare de geam de Scorpio, te pot pune in legatura cu dezmembrarile de unde iau si eu diverse, si sunt sigur ca te poti intelege la o suma mai mult decat rezonabila cu baietii de acolo, ce zici ?
Rafi
radmasa.gif cat de tari au fost "reisari aia 2 care mai mai sa se faca praf radmasa.gif cred ca dupa fapta direct la tovarasii "mama frate prin ce am trecuttt sa vezi ca p... si am tras brusc si ... " radmasa.gif
Kruger si-a luat tanc sub forma de masina icon_mrgreen.gif tot nu stiu unde are tureta nedumerire.gif nedumerire.gif
SPORTivu
Daca nu stii ce s-a intamplat, nu mai vorbi vorbe. Eu am fost pana la benzinarie sa umflu o roata la masina, ca mi se desumfla, si cand sa ma intorc, unu cu o dacie venea tare si era sa ma faca praf, si da...daca nu trageam de volan aveam amandoi masinile epave acum. Si da...am trecut prin ceva nasol, pentru ca imi vedeam munca si masina duse pe apa sambetei. Ma abtin, nu zic mai mult, pentru ca personal n-am nimic cu omul ala...
puiu82
@ SPORTivu,stie Rafi pt. ca era acolo si a vazut ce s-a intamplat.(toti am vazut).Ai avut noroc.
Fara suparare ti se pare normal ce se intampla la Carol in fiecare vineri?
Am ajuns sa stam cu ochii ca pe butelie sa nu fim luati pe capota sau sa ne vedem masinile lovite.

Pt raceri si baietasi:potoliti-va fratilor.Fitzele astea aduc numai belele.
Putin respect pt. cei din jur nu strica....si nici putina minte in plus.....
Tot respectul pt.cei cu adevarat pasionati care isi vad de treaba lor.
SPORTivu
Ok. Dar stai nitel, eu ce vina am ca ala mergea cum mergea? eu am intrat linistit in rond...si era sa dea peste mine. E prima data cand vin, la rugamintea lui Cristi WPU, ca mi-e prieten si era ma ia unu` in plin, ca se rupea el in figuri pe acolo. M-ai vazut pe mine dand cercuri de fantana ca nebunul? am venit am parcat si-am iesit din masina sa vb cu oamenii pe care ii cunosc, si de ce nu..sa cunosc si alti oameni. Alta data nu mai vin si gata, m-am invatat minte.
CriSTI68
QUOTE(Kruger @ 20 Dec 2008, 03:04)
Da, a fost plin de reisari expirati, si cateva near-misses care aveau potential de daune totale si dosare penale.
Multe kitch-uri, cateva masini misto.

So, piesele au mers la adriano pana la urma. Cocosh, nu-ti dau nici un motoras. However, daca vrei motoare de geam de Scorpio, te pot pune in legatura cu dezmembrarile de unde iau si eu diverse, si sunt sigur ca te poti intelege la o suma mai mult decat rezonabila cu baietii de acolo, ce zici ?
*


Merci merci smile.gif daca ai nevoie de piese am un unchi la piese auto de import smile.gif

QUOTE(puiu82 @ 20 Dec 2008, 17:00)
@ SPORTivu,stie Rafi pt. ca era acolo si a vazut ce s-a intamplat.(toti am vazut).Ai avut noroc.
Fara suparare ti se pare normal ce se intampla la Carol in fiecare vineri?
Am ajuns sa stam cu ochii ca pe butelie sa nu fim luati pe capota sau sa ne vedem masinile lovite.

Pt raceri si baietasi:potoliti-va fratilor.Fitzele astea aduc numai belele.
Putin respect pt. cei din jur nu strica....si nici putina minte in plus.....
Tot respectul pt.cei cu adevarat pasionati care isi vad de treaba lor.
*



In mare parte asta este motivul de imi ascund masina dupa alte masini pe la carol, sunt patit, sa va duce-ti fratilor undeva intro parcare gen metro si invartiti-va cat va tin rablele cu numere rosii sau de bulgaria, nu mai va dati zmei pe drumurile publice ca poate va cade vreun surub dupa cazanele de import BG
Rafi
QUOTE(SPORTivu @ 20 Dec 2008, 11:07)
Daca nu stii ce s-a intamplat, nu mai vorbi vorbe.  Eu am fost pana la benzinarie sa umflu o roata la masina, ca mi se desumfla, si cand sa ma intorc, unu cu o dacie venea tare si era sa ma faca praf, si da...daca nu trageam de volan aveam amandoi masinile epave acum.  Si da...am trecut prin ceva nasol, pentru ca imi vedeam munca si masina duse pe apa sambetei. Ma abtin, nu zic mai mult, pentru ca personal n-am nimic cu omul ala...
*


wink.gif in primu rand nu stiu de ce sari asa tare pentru ca eu am fost acolo ca altfel nu vorbeam asa sa am si eu ce face si in al doilea rand vezi ca nici tu nu veneai asa incet pe acolo 243.gif cum spui... ca te-ai apropiat de rond si ai bagat picioru in ea si sunt sigur ca nu am vazut decat eu asta oricum ati avut noroc ca nu erau masini parcate ca sa traga cel cu dacia dreapta ca tu poate apucai sa pui frana si sa si tina da ala cu dacia unsure.gif aveti grija pe acolo ca sau intamplat accidente..... 022.gif si pentru ce aveti chef de nebuni parcarile de la metro sunt goale la ore dalea happy.gif
puiu82
QUOTE(SPORTivu @ 20 Dec 2008, 17:50)
Ok. Dar stai nitel, eu ce vina am ca ala mergea cum mergea? eu am intrat linistit in rond...si era sa dea peste mine.  E prima data cand vin, la rugamintea lui Cristi WPU, ca mi-e prieten si era ma ia unu` in plin, ca se rupea el in figuri pe acolo. M-ai vazut pe mine dand cercuri de fantana ca nebunul?  am venit am parcat si-am iesit din masina sa vb cu oamenii pe care ii cunosc, si de ce nu..sa cunosc si alti oameni.  Alta data nu mai vin si gata, m-am invatat minte.
*



Singura ta vina:ai accelerat un pic mai tare si ai avut reflexe bune tongue.gif
N-are rost sa te superi,ai venit prima oara,acum stii cum sta treaba pe acolo si o sa fii mai atent data viitoare.
Bafta!
98YMV
Mha cine in cine era sa intre ? Lipsesc si eu o vineri si deja isi face lumea d cap ?
Vullpee
vinerea asta are loc.. sau se sta acasa? smile.gif
98YMV
Se tine ... Craciun Fericit tuturor daciotilor !!! P.S : Cadourile le aduceti la intalnire cheers.gif
Banu1974
Vine si Mos-Craciun la intalnire?
Dead666Ghost
sau poate niste craciunite .. :>
eu vin .. si ma gandeam sa venim si putintel mai devreme cu vro ora doua .. depinde ce parere are lumea .. ce ziceti !?
Vullpee
as veni si eu... dar nu cunosc pe mine de prin club d'aici... si nu stu cum este si lumea, primiti si noi oaspeti printre voi cu o albisoara? smile.gif
98YMV
e buna albisoara ? Esti bine-venit
Vullpee
vezi masina maine seara... dar sper sa dau de voi smile.gif
98YMV
o sa dai de noi cum intri in rond pe sensul bun noi suntem imediat in dreapta , vezi harmalaie acolo
Vullpee
si ma bag si eu in seama aiurea, ca doar nu cunosc pe nimeni smile.gif
98YMV
Cu totii ne-am bagat aiurea in seama ! Tuturor ne-a fost greu la inceput . Dar conditia sa te cunoasca lumea este sa vii de fiecare data la intalniri , altfel te vom uita repede smile.gif
CriSTI68
maine prezent, il aduc si pe domnu Siconi smile.gif
Rafi
white_flag.gif maine nu vin daca apare mosu sa imi pastrati si mie cadoul unsure.gif nu am vrut decat niste jante de 17 cu 4x100 BBS sau o "firma dasta necunoscuta" tongue.gif sa fie cat mai late blush.gif daca se poate cu tot cu gume happy.gif modest nu ? 124.gif
di3g0
QUOTE(Rafi @ 25 Dec 2008, 20:35)
white_flag.gif maine nu vin daca apare mosu sa imi pastrati si mie cadoul  unsure.gif  nu am vrut decat niste jante de 17 cu 4x100 BBS sau o "firma dasta necunoscuta"  tongue.gif  sa fie cat mai late  blush.gif  daca se poate cu tot cu gume  happy.gif  modest nu ?  124.gif
*


bine ca mi-ai zis... radmasa.gif
Vullpee
pana la urma la cat e ora de intalnire?
CriSTI68
22
Vullpee
ok, astazi seara sunt prezent si eu cu albisoara
puiu82
Mai baieti,care vreti si care puteti,nu mai bine mergem pana la munte?
Ne intoarcem mai spre dimineata......
Vullpee
este o idee buna sa mergem mai multe masini smile.gif
Sudsemnatu
adevarat !bravo ! ma bag
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.