Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
speed_fane
ok, am inteles, sper sa fim cat mai multi ca deh unsure.gif e prima intalnire dacia club la care particip si eu biggrin.gif



Vineri: Cine mai vine diseara ? tongue.gif
di3g0
eu...se stie tongue.gif PREZENT
speed_fane
bun....suntem cativa deja ohmy.gif , lucru bun...... "care mai doreste? care mai pofteste? " laugh.gif

ora 22 la farfurie biggrin.gif
di3g0
or sa vina...si fara sa isi faca prezenta pe forum blush.gif eu unu postez ca drept incurajare pentru "boboci" biggrin.gif
CriSTI68
la fel, eu vin si atunci cand zic ca nu vin laugh.gif
Onyx
ati mai fost vineri la intalnire?tongue.gif
CriSTI68
dacum, intalnirea se tine chiar daca nu se posteaza pe forum... de la 22 pana la 2 - 3 noaptea tot o tinem in intalniri smile.gif
98YMV
QUOTE(CriSTI68 @ 26 Aug 2008, 17:03)
dacum, intalnirea se tine chiar daca nu se posteaza pe forum... de la 22 pana la 2 - 3 noaptea tot o tinem in intalniri  smile.gif
*




Gogule , cand scoti STi-ul de la naftalina ? Vinerea asta ma anunt cu YMV-u
CriSTI68
o intrebare fara raspuns smile.gif tot ce pot spune... curand
98YMV
QUOTE(CriSTI68 @ 26 Aug 2008, 21:57)
o intrebare fara raspuns  smile.gif  tot ce pot spune... curand
*



PE MARILE ECRANE
98YMV
nu mai posteaza nimeni pe-aici ?
di3g0
QUOTE(98YMV @ 28 Aug 2008, 17:31)
nu mai posteaza nimeni pe-aici ?
*


lumea mai are serviciu...una alta... tongue.gif se stie ca voi fi prezent maine seara...asta vroiam sa aduc aminte biggrin.gif
CriSTI68
251.gif de servici, deja sunt satul
V a L y O
Vin si eu diseara.
Rafi
pot sa vin si eu happy.gif unsure.gif nu prea stiu exact unde cum vin de la budapesta pe marasesti in stanga undeva acolo ....
CriSTI68
omniprezent icon_mrgreen.gif , ma duc sa spal cazanul pt in seara asta, rafi cum vi dinspre pasajul marasesti spre budapesta, daca nu ma insel ai budapesta pe stanga, o tii tot drept pana ajungi la farfuria de la carol ne gasesti pe acolo smile.gif te uiti dupa un logan parcat ca nesimtitu rolleyes.gif
Brambus
Se tine azi la 22?
Rafi
QUOTE(CriSTI68 @ 29 Aug 2008, 18:07)
omniprezent  icon_mrgreen.gif , ma duc sa spal cazanul pt in seara asta, rafi cum vi dinspre pasajul marasesti spre budapesta, daca nu ma insel ai budapesta pe stanga, o tii tot drept pana ajungi la farfuria de la carol ne gasesti pe acolo  smile.gif te uiti dupa un logan parcat ca nesimtitu  rolleyes.gif
*


happy.gif ok smile.gif sa inteleg ca se vede fum se aud motoare ambalate la max dastea ... (glumesc) tongue.gif
98YMV
QUOTE(Rafi @ 29 Aug 2008, 18:53)
happy.gif  ok  smile.gif  sa inteleg ca se vede fum se aud motoare ambalate la max dastea ... (glumesc)  tongue.gif
*



radmasa.gif radmasa.gif

29 Aug 2008, 20:15:
QUOTE(Brambus @ 29 Aug 2008, 18:17)
Se tine azi la 22?
*




Se tine in fiecare vineri incepand cu orele 22-o . Nu mai intrebati daca se tine sau nu .
Brambus
QUOTE(98YMV @ 29 Aug 2008, 21:07)
radmasa.gif  radmasa.gif

<span class='edit'>29 Aug 2008, 20:15:</span>
Se tine in fiecare vineri incepand cu orele 22-o . Nu mai intrebati daca se tine sau nu .
*




Am inteles Sa Traiti! Nu o sa se mai intample. icon_mrgreen.gif radmasa.gif
JDL
cu putin noroc daca Vineri dimineata imi ridic permisul de la "rece" vin si eu seara la intalnire... daca nu abia cealalta Vineri smile.gif

ma mai primeste cineva? biggrin.gif
CriSTI68
nu stiu... trebuie sa intrii in perioada de probe laugh.gif normal ca te primim tongue.gif
JDL
mda, nu vin.
suspendarea mi se termina pe 12 Sept., deci numai pe 13 Sept il pot ridica... am incercat si eu deh, poate poate smile.gif
Vinerea viitoare vin sigur biggrin.gif
CriSTI68
puiule cum facem cu oglinzile alea (daca arunci un ochi pe aici beep 0723344451 la cosmote nu am tel)
Rafi
vezi PM smile.gif

12 Sep 2008, 16:24:
sad.gif e gravida situatia daca ploua sad.gif
98YMV
n-o sa ploua
Rafi
QUOTE(98YMV @ 12 Sep 2008, 16:27)
n-o sa ploua
*


sa speram ca nu ploua ca nu se mai vede fum biggrin.gif de la motoarele supraturate icon_mrgreen.gif
CriSTI68
supracurate tongue.gif
Rafi
te lauzi tongue.gif
CriSTI68
era pregatita pt nunta laugh.gif dar nu mai ma duc in viata mea la nunta cu ea.... tranteau parintii mirelui cu usile mele de parca erau in Lada dry.gif
Rafi
si u nimic post-336-1110552439.gif post-336-1110552489.gif toata lumea face la fel huh.gif cateodata prefer sa inchid eu usile sa ma intind prin masina sa le inchid eu decat sa aud cum face saraca usa huh.gif
CriSTI68
e si la tine, erau parintii la mire dar s-au albit la fata cand au mers cu mine laugh.gif
tzepesch
intrebare va rog


cand mai e intalnire daciaclub.??? vreau si eu sa vin?


fara?tongue.gif
marianno88
In fiecare Vineri de la ora 22:00...
CriSTI68
Parcul carol ora 22, vinerea asta rog masinile sa fie curate (exceptie EDH imi este lene icon_mrgreen.gif ) trantim neste pozne smile.gif
98YMV
QUOTE(CriSTI68 @ 18 Sep 2008, 22:35)
Parcul carol ora 22, vinerea asta rog masinile sa fie curate (exceptie EDH imi este lene  icon_mrgreen.gif ) trantim neste pozne  smile.gif
*




Asa e Nea Cornele , vin si eu cu YMV-u sofer5.gif
di3g0
parca nu v-as lasa singuri ... tongue.gif prezent cu WJI sa se stie smile.gif
puiu82
QUOTE(CriSTI68 @ 18 Sep 2008, 23:35)
Parcul carol ora 22, vinerea asta rog masinile sa fie curate (exceptie EDH imi este lene  icon_mrgreen.gif ) trantim neste pozne  smile.gif
*



Crezi ca numai tie ti-e lene? biggrin.gif
Adu aparatul ala ca merg si mai murdare,e noapte nu se vede jegul...
Sa nu uit adu si cateva umbrele,poate avem nevoie... tongue.gif
di3g0
QUOTE(puiu82 @ 19 Sep 2008, 18:31)
Crezi ca numai tie ti-e lene? biggrin.gif
Adu aparatul ala ca merg si mai murdare,e noapte nu se vede jegul...
Sa nu uit adu si cateva umbrele,poate avem nevoie... tongue.gif
*


eu deja ma gandesc serios daca o sa mai vin...la cat de "frumos" e afara...
CriSTI68
cica ar fi inchis carol cu ziua bucurestilor laugh.gif daca este inchis ne mutam pe Polivalenta ? oricum ne vedem la carol smile.gif
razvan_3asy
QUOTE(98YMV @ 19 Sep 2008, 00:55)
Asa e Nea Cornele , vin si eu cu YMV-u  sofer5.gif
*


Nu te-am zarit tongue.gif big_wheel.gif
98YMV
QUOTE(razvan_3asy @ 22 Sep 2008, 10:30)
Nu te-am zarit tongue.gif  big_wheel.gif
*




N-am mai ajuns sad.gif Data viitoare
di3g0
QUOTE(98YMV @ 22 Sep 2008, 12:54)
N-am mai ajuns  sad.gif  Data viitoare
*


frig domne' frig...in partea aia era mai cald ... biggrin.gif
98YMV
QUOTE(CriSTI68 @ 22 Sep 2008, 19:52)



Ce-ati facut mah ati ocupar trotuarul ?
CriSTI68
daca rondul era ocupat de EMO de la concert laugh.gif
Rafi
whyyyyy meeee plange.gif plange.gif am ratat sedinta foto video cu draciuta mea BLEU sofer4.gif
CriSTI68
LolLolLo.gif
Rafi
lasa ca data aviatoare aduc aparatu foto eu tongue.gif
di3g0
baieti...ce ziceti...tot s-a racorit afara...nu vreti sa mergem la un bowling in city mall...ca tot e aproape...ne combinam toti la distractie biggrin.gif ne intalnim la carol si mergem cu totii in mall...asa in sir indian tongue.gif
astept oferte icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.