Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
AleXuTzU_Tau
app. maine seara ....care prezent..!!????
di3g0
eu vin sigur....vreau sa vad/aud cu ce va mai laudati tongue.gif deci PREZENT
CriSTI68
eu no comment ca iar imi sare lumea in cap sad.gif
AleXuTzU_Tau
dintre cei care vin la carol...mai mereu...cine stie sa monteze parasolar din autocolant...??....
di3g0
QUOTE(AleXuTzU_Tau @ 29 May 2008, 21:44)
dintre cei care vin la carol...mai mereu...cine stie sa monteze parasolar din autocolant...??....
*


ce ti se pare greu?...vino cu autocolantu' si te ajut eu
98YMV
si io sunt prezent
Zippy
@AleXuTzU_Tau de unde ai luat folia si cat te-a costat? Nu se ia garcea de tine?
AleXuTzU_Tau
zippy nu este folie este autocolant......nu imi pun pe tot geamu....imi pun oar sus.....o fasie...mica....nu are treaba politia cu asta.....smile.gif
di3g0
ba are, in cazul in care pui pe o suprafata mai mare de....dar asa o fasie nu...mie unu nu imi place pentru ca din interior vizibilitatea scade, tinand cont ca e autocolant...dar din exterior arata frumos wub.gif
play_nickos
am trecut si eu pe akolo aseara dar mi`a fost un pic teama sa ma bag printre voi ! |Aveam acel logan galben cu leduri pe sub ea ! Si vorbisem cu neoset ...de la el stiam de intalnire. Sper k data viitoare sa am mai mult tupeu ...
CriSTI68
QUOTE(play_nickos @ 31 May 2008, 09:16)
am trecut si eu pe akolo aseara dar mi`a fost un pic teama sa ma bag printre voi ! |Aveam acel logan galben cu leduri pe sub ea ! Si vorbisem cu neoset ...de la el stiam de intalnire. Sper k data viitoare sa am mai mult tupeu ...
*



e bine ca nu scapai intreg daca te bagai printre noi laugh.gif , fara teama curaj wink.gif
di3g0
adevaru e ca abia ne-am gasit noi intre noi...a fost destul de aglomerat vineri seara...dar a fost frumos, dupa 00:00 am plecat,principalu motiv "era racoare afara" si noi in tricouri, eventula in pantaloni scurti si papuci biggrin.gif
V a L y O
Unii au fost cu bicicleta. tongue.gif
AleXuTzU_Tau
adev...au fost vreo 3 cu bicicletele....wink.gif....ms mult diego...pt ajutor biggrin.gif:D....meritzi o bere...da daca vi cu masina ....numai smile.gif)....
CriSTI68
maine omniprezent icon_mrgreen.gif
di3g0
QUOTE(AleXuTzU_Tau @ 2 Jun 2008, 11:49)
adev...au fost vreo 3 cu bicicletele....wink.gif....ms mult diego...pt ajutor biggrin.gif:D....meritzi o bere...da daca vi cu masina ....numai smile.gif)....
*



vezi ca e si bere fara alcool tongue.gif , de preferat bergenbier biggrin.gif
QUOTE(CriSTI68 @ 5 Jun 2008, 17:37)
maine omniprezent  icon_mrgreen.gif
*


asa sa faci...eu mi-am facut rezervarea cu anuntu' asta
AleXuTzU_Tau
bine bine diego....o sa iti iau o bere fara alcool....da mi-e sa nu mi-o versi in cap...ca nu e buna deloc smile.gif))....si io la fel cu acest anunt ...sunt PREZENT....si poate ma mai ajuti si pe spate sa pun biggrin.gif:DD?? ce zici...??
Kruger
Io nu mai vin frate acolo. E prea multa lume. Cand o sa acceptati si alt loc de intalnire mai privat, in care sa nu ma trezesc ca la intalnire ajung si oamenii din parc, ne mai vedem.
98YMV
QUOTE(Kruger @ 6 Jun 2008, 13:06)
Io nu mai vin frate acolo. E prea multa lume. Cand o sa acceptati si alt loc de intalnire mai privat, in care sa nu ma trezesc ca la intalnire ajung si oamenii din parc, ne mai vedem.
*




Pai acolo ne strangem si apoi mergem la polivalenta daca e blush.gif
play_nickos
deci se schimba locul de intalnire :-??
CriSTI68
nu se schimba nimic... si la polivalenta ne luam daciile si mergem printre aia cu vw si renaulturi... asa mai bine ramanem unde suntem ca ne cunoastem intre noi
mad toz
Vino kruger sa testez franele blush.gif
di3g0
QUOTE(AleXuTzU_Tau @ 5 Jun 2008, 20:21)
bine bine diego....o sa iti iau o bere fara alcool....da mi-e sa nu mi-o versi in cap...ca nu e buna deloc smile.gif))....si io la fel cu acest anunt ...sunt PREZENT....si poate ma mai ajuti si pe spate sa pun biggrin.gif:DD?? ce zici...??
*


punem si pe sapte...cred ca o sa-mi pun si eu..dar negru matt...

APROPO BAIETI...!!! daca ploua ce facem..mergem la un local ceva...???
CriSTI68
este ploaie trecatoare daca ploua
di3g0
fie ce o fi eu sunt prezent...nu vreu sa ma razgandesc..si asa nu am ce face acasa pentru moment...doar am examen duminica biggrin.gif
CriSTI68
diego nu uita sa iei o bucata de creta sa facem liniute pe asflat laugh.gif
razvan_3asy
uite unde erau reisari astia cool.gif .
98YMV
QUOTE(razvan_3asy @ 7 Jun 2008, 20:00)
uite unde erau reisari astia  cool.gif .
*




Mai traiesti mah ? Nu te mai vede omu la vopsea de luni bune huh.gif
di3g0
QUOTE(98YMV @ 8 Jun 2008, 13:30)
Mai traiesti mah ? Nu te mai vede omu la vopsea de luni bune  huh.gif
*


radmasa.gif radmasa.gif
CriSTI68
traieste.... vegheaza in intuneric laugh.gif
razvan_3asy
Imi schimb vopseaua in una mai feminina :"> .
CriSTI68
ia zi razvane intri maine seara in circuit ?
98YMV
QUOTE(razvan_3asy @ 12 Jun 2008, 19:14)
Imi schimb vopseaua in una mai feminina :"> .
*




Roz passion ? laugh.gif
Brambus
Deci pana la urma se tine intalnirea Vineri seara la Carol?
AleXuTzU_Tau
da brambus se tine......din pacate eu nu pot veni:(....
di3g0
nici eu nu vin...sunt pelcat din Bucuresti...la oara 22 va salut din jud .Dolj biggrin.gif ...distarctie placuta tongue.gif
AleXuTzU_Tau
hihihih pana la urma vin si io diseara:D:D:D...ciao ne vedem acolo:D
98YMV
QUOTE(di3g0 @ 13 Jun 2008, 09:13)
nici eu nu vin...sunt pelcat din Bucuresti...la oara 22 va salut din jud .Dolj  biggrin.gif ...distarctie placuta  tongue.gif
*



Iar o tai la tara ? biggrin.gif
play_nickos
sper sa pot trece si eu pe acolo ... sa vad si eu masinuta ta brambus:)
di3g0
QUOTE(98YMV @ 13 Jun 2008, 13:44)
Iar o tai la tara ?  biggrin.gif
*


sincer mi-ar placea sa spun ca ma duc des dar...de cand cu examenele astea am devenit dependent de Bucuresti
98YMV
QUOTE(di3g0 @ 13 Jun 2008, 16:21)
sincer mi-ar placea sa spun ca ma duc des dar...de cand cu examenele astea am devenit dependent de Bucuresti
*



Ti-ai luat servo ? Ca ma paste si pe mine radmasa.gif
CriSTI68
parcare a la YMV-u laugh.gif
98YMV
QUOTE(CriSTI68 @ 15 Jun 2008, 20:09)
parcare a la YMV-u  laugh.gif
*




Zici ca e big momma (din Big Momma's house) EDH-ul radmasa.gif
di3g0
QUOTE(CriSTI68 @ 15 Jun 2008, 20:09)
parcare a la YMV-u  laugh.gif
*


poate iti dadea vre-un rateu EDH-ul ca acum era la remat YMV-ul biggrin.gif
razvan_3asy
QUOTE(98YMV @ 13 Jun 2008, 00:29)
Roz passion ?  laugh.gif
*


ceva in genu tongue.gif
98YMV
QUOTE(di3g0 @ 16 Jun 2008, 16:22)
poate iti dadea vre-un rateu EDH-ul ca acum era la remat  YMV-ul  biggrin.gif
*



Nu nu , ca avea toba in partea aialalta radmasa.gif . Oricum am trezit-o un pic , i-am dat un ghiont dry.gif
di3g0
i-am dat un ghiont dry.gif
*

[/quote]

asa sub "fustita"... tongue.gif

PS:HAI ROMANAIA !!! biggrin.gif
di3g0
in seara asta se anunta careva...???eu o sa vin sigur...deci PREZENT tongue.gif
TBonu
Vin si eu sa ma mandresc cu noua mea masina tongue.gif
di3g0
QUOTE(TBonu @ 20 Jun 2008, 18:29)
Vin si eu sa ma mandresc cu noua mea masina  tongue.gif
*


sunt curiosa sa vad cati or sa fim...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.