Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
sonycu
QUOTE(BoomPunk @ 18 Aug 2007, 12:19)
Frate,daca ai fost,trebuia sa te uiți in fata ta la vreo 7-8 metri.Noi eram gașca aia de lângă voi....smile.gif)))
*



care domnule? cei cu muzica tare? cu supernova aia verde cu jante faine? sau in partea cealalta unde era dacia cu nr TAU?

anyway...

eu zic sa ancorati un steag cu emblema dacia club sa stie lumea laugh.gif
B-53-SDP
Frate noi eram cei cu SupeRNova aia cu jante frumoase cu Solenza aia in care am probat subwooferul cu Solenza rosie eu am venit cu un VW POLO ala GALBEN.

Da noi de unde sa stim ca ati venit la intalnire asa sunt multi care vin si stau pe acolo si nu sunt de la daciaclub.

Iti dai seama ca nu stam sa intrebam lumea in parcare daca au venit la intalnire.

Vinerea viitoare o sa vin cu masina mea cu oSolenza alba si o sa fie si SN aia si Solenza cu subwoofer-ul.

Cand ajungeti veniti la noi ca nu va respingem suntem pasnici si sociabili si pe deasupra si prietenosi zic eu.
sonycu
QUOTE(B-56-SDP @ 18 Aug 2007, 23:10)
Frate noi eram cei cu SupeRNova aia cu jante frumoase cu Solenza aia in care am probat subwooferul cu Solenza rosie eu am venit cu un VW POLO ala GALBEN.

Da noi de unde sa stim ca ati venit la intalnire asa sunt multi care vin si stau pe acolo si nu sunt de la daciaclub.

Iti dai seama ca nu stam sa intrebam lumea in parcare daca au venit la intalnire.

Vinerea viitoare o sa vin cu masina mea cu oSolenza alba si o sa fie si SN aia si Solenza cu subwoofer-ul.

Cand ajungeti veniti la noi ca nu va respingem suntem pasnici si sociabili si pe deasupra si prietenosi zic eu.
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

doamneeeee !!!!

eram la 1 metru de voi.. eu cu o solenza scala gri sobolan si free_fiber cu solenza albastra.. eram langa voi.. te-am vazut ca ai venit cu polo galben dar de unde sa stim ca esti tu? noi ne uitam dupa o solenza alba cu numar SDP.. smile.gif))))

lasa.. vinerea asta care vine..

bafta
free_fiber
Si Solenza cu VAL a cui era?
B-53-SDP
Era tot un membru al clubului, Vali.

Oricum data viitoare o sa vin cu SDP-ul si o sa fie mai usor sa ne vedeti.
BoomPunk
In caz ca n-ai observat free_fiber,am venit la un moment dat la masina ta si-am studiat oglinzile....biggrin.gif
Nu am fost sigur ca tu esti,de aia n-am venit sa deranjez.Om fi noi sociabili,dar nici nu dorim sa venim pe capul omului,mai ales daca n-are nimic de-a face cu daciaclub...de aia n-am venit sa va intreb de vorba...
Kruger
Nu ar fi mai bine sa alegem alt loc...unde sa nu fie atat de multe masini care n-au nici o legatura cu daciaclub ? Macar sa stie omul cand apare, ca exista 90 la suta sanse ca toate masinile sa fie de pe forum. Eu cand am venit intr-o vineri ma apucasem sa socializez cu unul cu o dacie, omul foarte deschis dealtfel, si cand l-am intrebat ce user are unsure.gif ...s-a uitat la mine urat si m-a intrebat despre ce user vorbesc, ca el o asteapta pe fi-sa sa vina din parc....c;mon....
sonycu
QUOTE(Kruger @ 21 Aug 2007, 14:13)
Nu ar fi mai bine sa alegem alt loc...unde sa nu fie atat de multe masini care n-au nici o legatura cu daciaclub ? Macar sa stie omul cand apare, ca exista 90 la suta sanse ca toate masinile sa fie de pe forum. Eu cand am venit intr-o vineri ma apucasem sa socializez cu unul cu o dacie, omul foarte deschis dealtfel, si cand l-am intrebat ce user are  unsure.gif ...s-a uitat la mine urat si m-a intrebat despre ce user vorbesc, ca el o asteapta pe fi-sa sa vina din parc....c;mon....
*



radmasa.gif radmasa.gif

tare rau.. smile.gif))))

ce faci vineri kruger, vii??
Muttley
QUOTE(BoomPunk @ 14 Aug 2007, 00:20)
.........De partea cealalta,sunt ``aia raiii``,cei cu berline tiunate,cei care incearca sa reconstituie un Gordini...cei care-s mai galagiosi...............
*




Da' feciori de oameni vicleni mai sunteti radmasa.gif

Am fost intr-o seara, mai demult, prin mai ca sa-i vad p-astia de ziceti voi ca-s rai. Apropo, astia-s de pe alt forum wink.gif

Si mai era o ceata timida mai incolo, da' zuzi stia ca sunteti voi, derbedeii si "scandalagiii" de pe daciaclub. happy.gif

Mai dati-o-ncolo trebushoara, la cat e de mare Bucurestiul asta si la cate ore exista-ntr-o saptamana, voi la Carol, vineri la ora 22:00 v-ati gasit?
LolLolLo.gif
Kruger
Da, vin si eu vineri, clar. In ceea ce priveste locatia, si eu stiu o gramada de locuri ok unde am putea sa ne vedem, o gramada de parcari unde am mai fost la alte intalniri si erau goale vineri seara, era linistit, si totul super ok si frumos. Mai ales ca noi n-avem cu ce sa dam cerculetze, si masinile noastre nu fac ca un Jumbo Jet la decolare.
Kruger
So, anyone ? Ca nu am chef sa vin si sa fie doar bisericutza tunerilor.
KidTx
vinerea trecuta am fost si io prima data la intalnire..nu am stat mult dar mi sa parut super.sper sa mai ajung si sa stau mai mult.

aproape de casa am avut o surpriza......era filtru sad.gif
asa ca mi-am luat o amenda de 39 RON si 2 puncte.

numa' bine
sonycu
QUOTE(KidTx @ 29 Aug 2007, 23:31)
vinerea trecuta am fost si io prima data la intalnire..nu am stat mult dar mi sa parut super.sper sa mai ajung si sa stau mai mult.

aproape de casa am avut o surpriza......era filtru sad.gif
asa ca mi-am luat o amenda de 39 RON si 2 puncte.

numa' bine
*



salutare

mentioneaza si motivul pentru care ai luat amenda..

bafta
papamuntz991
eu presupun ca pt centura...
sonycu
probabil..

anyway..

maine seara sper sa ajung..

ca saptamana trecuta am avut treaba..
Kruger
Semit, imi mai aduci si mie un sticker cu Daciaclub vinerea asta ?
KidTx
da in cele din urma ...... pt centura
semit
Sorry .. am trecut de am vorbit putin cu Dsign... dar am plecat repede.. vineri aduc stickere garantat.. dar nu va recunosc pe cei care doresc dintre domnii intitulati Dacia Rally Team unsure.gif
Kruger
02.09.2007 - Kruger + Adrianno

3 Sep 2007, 01:14:
smile.gif))....

3 Sep 2007, 01:14:
smile.gif))))

3 Sep 2007, 01:15:
smile.gif))))))

3 Sep 2007, 01:15:
smile.gif)))))))
papamuntz991
ce poze ati facut mai baieti...unde se intampla sedinta foto?
a mea era prea urata sa te pozezi ma?sau pe la bamboo p-acolo iti era rusine?
Kruger
Sedinta se intampla aseara in parcarea Praktiker de la Vitan, unde am avut ocazia sa vad dacia complet tehnologizata a lui Adrianno, care face de toate din telecomanda, inclusiv cafeaua de dimineata. GG Adrianno, keep the good work up.


In alta ordine de idei, sambata seara ma intorceam cu consoarta din oras, de la o maslina. Din Barbu Vacarescu am intrat pe Glucoza, moment in care am inceput sa primesc flashuri. Mi-am zis ca e vreun isteric si n-are loc de mine....iau viraj stanga dreapta sa intru pe Grigore Moisil, flashuri alea alea....sa ma depaseasca, o las mai moale, si ma trezesc cu o dacie paralel. Deschid geamul in mers, si aud "Trage pe dreapta: - "De ce" (ma gandeam sa trag de volan si sa-l bag pe trotuarul de pe contrasens, ca avea o fata suparata pe viata) "Stai sa vorbim ca sunt de pe forum"....oo da.

Era varu' papamuntz991, dar pacat ca nu am avut aparatul la mine sa fac si poze.
papamuntz991
conteaza ca te-am oprit biggrin.gif nu sunt la prima experienta cu colegi forumisti...in timp o sa-mi cizelez modul de a vorbi cu vrun coleg in trafic...pana atunci sper sa nu ma arunce vreunu pe trotuar blink.gif

toate bune!
sonycu
salutare..

fusesi si vinerea asta la intalnire..

nu v-am vazut.. sau nu m-am uitat eu bine..

era insa un grup in care rasuna tare din boxe angela similea.. voi erati? biggrin.gif

eu am stat frumos cu free_fiber la o bere rece in parc..

poate data viitoare mergem cu totii..

bafta

cristi
Uncle-Sam
QUOTE(papamuntz991 @ 3 Sep 2007, 10:48)
conteaza ca te-am oprit biggrin.gif  nu sunt la prima experienta cu colegi forumisti...in timp o sa-mi cizelez modul de a vorbi cu vrun coleg in trafic...pana atunci sper sa nu ma arunce vreunu pe trotuar blink.gif

toate bune!
*



Pe mine m-ai atentionat cu avariile tongue.gif

O sa vin si eu la intalniri dupa ce scap de restante blush.gif
papamuntz991
pai eram in fata ta...asta nu se prindea de nimic daca ii dadeam avarii...
cosmin_bojin
Sal.Cand e urmatoare intalnire?
sonycu
vinerea care urmeaza..
cosmin_bojin
Merci!!O sa vin si eu,cred.Mi-am rupt piciorul si nu am voie sa conduc,dar sper sa gasesc pe cineva sa ma aduca.biggrin.gif
Kruger
Unde stai ? Poate te culeg eu.
cosmin_bojin
In berceni,vis-a-vis de spitalul 9
Kruger
Ok, vorbim atunci si te iau eu.
CriSTI68
QUOTE(cosmin_bojin @ 3 Sep 2007, 17:44)
In berceni,vis-a-vis de spitalul 9
*



te culeg eu ca stau in aparatori momentan icon_mrgreen.gif
cosmin_bojin
Pai facem asa.
Vroiam sa vin cu masina dar e timp si pt asta
Kruger
Oke, bun asa. Eu stau in Tei, veneam oricum. Dar Adrianno e si mai aproape de tine.
CriSTI68
in alta ordine de idei in timp ce asteptam pe cristinica sa isi faca aparitia dupa ce ma certai cu paznicul de la praktiker biggrin.gif

3 Sep 2007, 18:07:
cosmine da un mesaj privat cu un numar de telefon si te sun eu vineri seara cand plec spre carol
cosmin_bojin
Multumesc!!
Adrianno ti-am dat nr de tel pe privat
Kruger
Super. Il luam cu japca si pe varu' papamuntz smile.gif)) aaahahahahha.
papamuntz991
poate vin si eu ma...daca nu ma duc pe la fitze;))
CriSTI68
papamutz fac eu poze unchiu cu tine ca mie nu imi este rusine radmasa.gif
Kruger
Lasa, ca il luam pe sus....inca nu stie asta smile.gif))
CriSTI68
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif credeam ca am postat eu mai sus uitai ca am avataru cu farurile on icon_mrgreen.gif
Kruger
QUOTE(papamuntz991 @ 3 Sep 2007, 18:20)
poate vin si eu ma...daca nu ma duc pe la fitze;))
*




Fiti-ar fitele. Iti dau eu fite de iti merg fulgii. Vii frumos si la intalnire, ca femeile de la fite le gasesi in fiecare saptamana, dar pe noi nu prea.
papamuntz991
parca intalnirea era saptamanala 168.gif
Kruger
Da, dar nu vine toata lumea saptamana de saptamana.
semit
trag si eu o fuga pentru domnul Adriano, doritor de stickere, anyone else?
CriSTI68
i`ll be there wink.gif

5 Sep 2007, 20:01:
vineri ora 22 parcul carol la farfurie in locul de unde sunt plecarile "scolarilor" wink.gif
Kruger
Da da...lustruiesc batrana doamna si ne facem aparitia.
cosmin_bojin
Vreau si eu stickere!
sonycu
QUOTE(cosmin_bojin @ 6 Sep 2007, 12:08)
Vreau si eu stickere!
*




ma bag si eu la un sticker..

dar sa fie discret.. mic..

semit
Vor fi stickere destule pentru toata lumea smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.