Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
CriSTI68
ceva maine ?
KidTx
poate ajung si io astaseara....nu promit nimic

ma primiti? smile.gif
Kruger
Daca se merge si ma poate lua si pe mine cineva, as aprecia. Cristina mea e in service, si nu am cu cine sa vin.
Muttley
Daca nu adorm, ma inarmez cu o harta si incerc sa ajung si eu. Poate reusesc sa racolez oameni in vederea unei deplasari la BZ duminica. Nu m-as duce singur icon_mrgreen.gif
Zippy
ce e la buzau duminica?
KidTx
Kruger daca as sti de unde sa te iau as trece io
Kruger
Multam mult Kid, dar am vorbit cu Muttley si venim impreuna smile.gif. So...veniti cu mic cu mare, cu catel si cu purcel, ca avem personalitati azi biggrin.gif
TBonu
Da multi ati fost ma la intalnire eu ma asteptam sa vina juma de bucuresti acolo.....
Zippy: in Bz o sa fie curse legale de masini, (liniute).
Kruger
Hai sa pun pozele de la intalnire smile.gif))


Chiar astea sunt.

In alta ordine de idei, am venit cu Muttley, si ma tai pe vene cat de misto merge masinutza aia.



CriSTI68
rectific ceva la poze ele se vad albe plasticile din logan de fapt sunt argintii metalizat icon_mrgreen.gif
Kruger
Nu-i adevarat cocosh...sunt un alb perlat.
TBonu
Erau albe. poze cu masina mea nu pui?? tongue.gif
KidTx
ok

unde mai exact in Buzau ?cum va gasesc mai repede?
la ce ora incepe?
cand plecati din Buc?

ms
Zippy
Ala e loganul lui SDP? Bre, ne-ai tradat? tongue.gif
Kruger
Da, ala e smile.gif)
B-53-SDP
Da ma al meu e.

Imi pare rau ca tradez traditia Solenza dar na am vrut si eu ceva nou.

Pe asta o sa il fac si mai beton decat Solenza.
Muttley
QUOTE(Kruger @ 6 Oct 2007, 13:54)
....... cat de misto merge masinutza aia.
*


Care ma, cotetzu' meu??? mellow.gif

Edit: pacat ca o luna sta pe tusa radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

7 Oct 2007, 01:10:
QUOTE(KidTx @ 6 Oct 2007, 19:37)
ok

unde mai exact in Buzau ?cum va gasesc mai repede?
la ce ora incepe?
cand plecati din Buc?

ms
*


Stai usor, ca s-a les praful de initiativa mea. Nici un doritor. Asa ca eu unul dau liniutele pe ceva mai bun, VTM la Rasnov. happy.gif
TBonu
QUOTE(B-56-SDP @ 6 Oct 2007, 20:05)
Pe asta o sa il fac si mai beton decat Solenza.
*



Ce-ai ma nu exista nimic mai beton decat Solenza. tongue.gif
B-53-SDP
QUOTE(TBonu @ 7 Oct 2007, 00:45)
Ce-ai ma nu exista nimic mai beton decat Solenza. tongue.gif
*



Ma refeream la aspectul exterior si interior. Ca fost proprietar de Solenza pot spune ca loganul este un pic mai bine facut repet un pic nu mult.

Si ma refer la confort spatiul la piciare pe locurile din spate si suspensia masina a mai fost imbunatatita fata de Solenza.
Kruger
aolio sedepeule....te casapesc cavalerii ordinului solnitar acuma. Io-n locu' tau as sta in casa o perioada, si as duce masina la tara smile.gif)))


Da ma Matli, cu exceptia franelor alora si vopselei nasoale, e beton masina. Putem sa ne completam reciproc lipsurile ...te plimb io cu a ta duminica la padure smile.gif))
TBonu
QUOTE(B-56-SDP @ 7 Oct 2007, 01:14)
Si ma refer la confort spatiul la piciare pe locurile din spate si suspensia masina a mai fost imbunatatita fata de Solenza.
*



Ma lasi in lumea mea......... tongue.gif
FLP
suporti de numere mai vinde careva... ?
B-53-SDP
Mda chiar asta as vrea si eu si un sticker.

Semit crezi ca poti sa ne ajuti sau altcineva ?
Kruger
Suporti de numere vreau si eu. Si niste semiaripi, semilonjeron, si stalpi fata. A, si doua spoilere complete...toate Daciaclub. Am auzi ca-s mai calitative si decat cele de Pitesti.
CriSTI68
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif eu vreau doar o capota motor daciaclub... in alta ordine de idei nu cred ca mai apar la "intalniri" de 2 - 3 persoane vineri o perioada de timp... motorasul in aer pe macara icon_mrgreen.gif
TBonu
Pai ne mai intalnim vinerea asta ca vrea sa mai vin si eu.
B-53-SDP
Normal.
Aceeasi ora in acelasi loc.
KidTx
doar cu KINDER delice smile.gif
FLP
adica la farfurie ?
B-53-SDP
Adica da.
Kruger
Adica cine ma ia si pe mine de acasa ? biggrin.gif ...ca masina mea nu e gata.
TBonu
Te iau eu daca stiu sa ajung la tine biggrin.gif ai pm
CriSTI68
QUOTE(Kruger @ 12 Oct 2007, 13:15)
Adica cine ma ia si pe mine de acasa ?  biggrin.gif ...ca masina mea nu e gata.
*




QUOTE(TBonu @ 12 Oct 2007, 18:28)
Te iau eu daca stiu sa ajung la tine  biggrin.gif ai pm
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif asa ai ajuns bre ? sa faci autostopul in fiecare vineri ? icon_mrgreen.gif
TBonu
Eu se pare ca nu o sa mai vin vr-o 2 saptamani pe la intalniri mi-a fost suspendat dreptul de a conduce.
Kruger
Wtf....ce ai patit ?
TBonu
Mi-a cerut-o tata pentru un drum mai lung pentru ca dacia lui consuma 13 la suta inafara localitatii smile.gif
CriSTI68
ai noroc a mea cam in aceeasi stare ca a lui kruger icon_mrgreen.gif
Kruger
Ba sa taci biggrin.gif Diseara ma duc sa-i fac poze fara podea si alte alea smile.gif)) fii atent ca nu te-am uitat cu spoilerele, si cu farurile. Stiu unde lucrezi fraiereeee radmasa.gif radmasa.gif
CriSTI68
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif stai bre ca ramasei fara bujet sad.gif Aripi capota contra aripi capac portbagaj, usi bord si vopsea sad.gif
Dead666Ghost
incerc sa vin si eu .. sper sa ma primitzi dak ajung ....
KidTx
ok ... in seara asta cineva ?este cam frig smile.gif
Dead666Ghost
eu vin .. da daca si acuma se uita lumea la mine ca la cine stie ce extraterestru .. ma supar si nu mai vin .. apar pe la si jumate ca ma opresc la intrunirea NoSpeedLimit.
CriSTI68
reintru in circuit peste 2 saptamani cand termin de montat motorul la loc icon_mrgreen.gif
Kruger
Oke. Reintra si la mine cu barele si farurile sad.gif((((((((((((( Sau macar cu barele. Sau macar cu farurile.
CriSTI68
stai man ca nu a terminat pustiul barele noi sad.gif
madmaxtata
ma dar duminica dimineata nu se mai strange nimeni?
CriSTI68
ne stranem de pe jos dupa betia de sambata seara icon_mrgreen.gif
TBonu
QUOTE(Adrianno @ 26 Oct 2007, 18:45)
reintru in circuit peste 2 saptamani cand termin de montat motorul la loc  icon_mrgreen.gif
*



Reintra tu ca eu am iesit. sad.gif
B-53-SDP
De ce omule ?

Te-ai plictisit de noi ?
Kruger
Oricum suntem 4 chiori de obicei. Daca schimbam locul de intalnire si nu mai sunt si daciile de pe celalalt forum, si cu cele ale bunicutzelor din parc, ne trezim de-o adunare de nici politia nu ne baga in seama radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.