Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
razvan_3asy
Adevarat a Inviat!
CriSTI68
Adevarat a inviat smile.gif
TheGreatBabanu
Adevarat A inviat !
puiu82
Adevarat a inviat!
marianno88
Adevárat a Înviat!
Rafi
Adevarat a Inviat
Banu1974
,,Adevarat a inviat"...
and_rei
Adevarat a Inviat
UDI
Adevarat a Inviat! Paste fericit!
razvan_3asy
De unde cumpar si eu o prelata auto?
Banu1974
QUOTE(razvan_3asy @ 20 Apr 2009, 21:15)
De unde cumpar si eu o prelata auto?
*


Nu stiu daca e normal sa postezi chiar unde ti se ,,scoala"....
Targ vitan...si nu mai posta aiurea...
Nu are nici-o legatura prelata cu intalnirile...
CriSTI68
razvan mergi la cavar smile.gif stii unde
razvan_3asy
QUOTE(Banu1974 @ 20 Apr 2009, 23:06)
Nu stiu daca e normal sa postezi chiar unde ti se ,,scoala"....
Targ vitan...si nu mai posta aiurea...
Nu are nici-o legatura prelata cu intalnirile...
*


Ce rau esti sad.gif, la intalniri ce faci ?? nu cumva discuti? ceri opini? am pus si eu o intrebare, nu trebuia sa dai cu paru :|.
Banu1974
QUOTE(razvan_3asy @ 21 Apr 2009, 09:16)
Ce rau esti sad.gif, la intalniri ce faci ?? nu cumva discuti? ceri opini? am pus si eu o intrebare, nu trebuia sa dai cu paru :|.
*


nu sunt rau,dar daca am face toti asa...
Ti sa parut ca am dat cu paru"?
Sorry... sad.gif
98YMV
tocmai ce am venit de la posta si m-am pricopsit cu o invitatie la spectacolul din Logofat Udriste . A mai primit cineva in afara de Diego ?
mabzii
pana acum nu s-a mai pronuntat nimeni! oricum cred ca ai minim 60 ron in 48 ore :|
98YMV
ma duc maine sa vad , pana la urma unde s-a tinut adunarea vineri ?
di3g0
QUOTE(98YMV @ 23 Apr 2009, 18:34)
ma duc maine sa vad , pana la urma unde s-a tinut adunarea vineri ?
*


grasss si u... mellow.gif amenda este de 60 lei in 48 h...eu m-am facut ca am uitat de ea...oricum...in cel mai "bun" caz o gasesc pe la impozit ... dar nu e de glumit cu intalnirea la Carol, ca ne luam amenzi fara sa facem nimic... mad.gif
98YMV
pai ne-am luat amenda pt parcare neregulamentara , nu pt nimic smile.gif)
CriSTI68
am uitat sa verific smile.gif verific maine dimineata cand plec la servici, oricum eu mereu ma strecor de imi gasesc loc de parcare, in cel mai rau caz sa ma ia pentru parcat cu jumatate de masina pe trotuar icon_mrgreen.gif
98YMV
am fost , am platit 60 lei , 2 puncte la permis .... B-33-SAC esti urmatorul pe lista ! Am auzit ca n-ati vrut sa schimbati locatia si tot la Carol se va tine intalnirea . Prin urmare eu nu voi mai veni pana nu se schimba ...
marianno88
Mda, si mai nou nici nu se mai raspunde la telefoane...Deja intalnirea e privata. Intalniti-va frate unde vreti si cu cine vreti.
and_rei
98YMV ai mai vazut si alte numere?sunt sigur ca unii dintre noi vrem sa stim ca sa pregatim banii din timp:))
98YMV
toti cei care au fost pe 6 martie pe langa mine , erau trecuti . Acum care va stiti parcati aiurea ....
di3g0
QUOTE(98YMV @ 25 Apr 2009, 14:12)
toti cei care au fost pe 6 martie pe langa mine , erau trecuti . Acum care va stiti parcati aiurea ....
*


nu mai baga spaima in oameni...lasa-i sa fie si pentru ei o "surpriza" biggrin.gif
and_rei
nu am fost pe 6 martie pt ca am avut piciorul in ghips biggrin.gif
98YMV
Parcare neregulamentara pe culoarul 2 blink.gif . Asta a fost explicatia lu' Nea Caisa . Deci sa nu mai ocupati culoarul 2 ca nu au astia unde sa joace bowling
and_rei
adica unde stam noi acum e culoarul 2?
98YMV
cam asa ceva .
puiu82
Diseara veniti sau sunteti pe sub mese,pe langa garduri,la mare,la ploaie?
Care aduceti gratarul la Carol 04.gif
Bafta!
Rafi
eu vin daca se opreste infectia asta de ploaie sad.gif a inceput cand am terminat masina de spalat blush.gif ma ia la misto vremea
cristi87
nu prea a fost multa lume aseara...toti erau plecati la munte,la mare..si cik e criza:))
ralukutza
Dragii mei as vrea sa vin si eu la intalniri, dar vinerea asta nu cred ca am sa pot deoarece nu cred ca-mi iese masina din service, daca nu, vinerea viitoare ma alatur si eu voua. apropo am si eu o intrebare. ce parere aveti de service-ul de la cobalcescu. sunt seriosi? unsure.gif
CriSTI68
sa speram ca aterizez si eu vineri icon_mrgreen.gif

prefer sa raman la adras smile.gif
ralukutza
eu nu prea aveam ce sa fac deoarece agentul de la asiban era joi acolo si tot acolo mi-am lasat masinuta mea (cu 2500 de km la bord si facuta acordeon din cauza unui pustan cu permis de o saptamana si o zi.... sad.gif )
CriSTI68
RO_flag.gif welcome to da club smile.gif si eu am fost putin busit la 6000 km, chiar la intalnirea saptamanala...
Rafi
Bine ai venit in club peacefingers.gif ......come to the dark side post-336-1110552483.gif icon_mrgreen.gif
98YMV
QUOTE(ralukutza @ 4 May 2009, 19:08)
Dragii mei as vrea sa vin si eu la intalniri, dar vinerea asta nu cred ca am sa pot deoarece nu cred ca-mi iese masina din service, daca nu, vinerea viitoare ma alatur si eu voua. apropo am si eu o intrebare. ce parere aveti de service-ul de la cobalcescu. sunt seriosi? unsure.gif
*



bine ai venit , suntem onorati sa avem o dacioata printre noi biggrin.gif
CriSTI68
QUOTE(Rafi @ 5 May 2009, 00:00)
Bine ai venit in club  peacefingers.gif ......come to the dark side  post-336-1110552483.gif  icon_mrgreen.gif
*



my young padawan the dark side is only for the strong in the 16V force radmasa.gif
razvan_3asy
vin si eu blush.gif
di3g0
QUOTE(razvan_3asy @ 5 May 2009, 18:58)
vin si eu  blush.gif
*


radmasa.gif ... eu cred ca o sa ma duc in alta pare...nu pot vb de tradare...dar...va spun vineri la intalnire biggrin.gif
Rafi
bunnnn sa facem prezenta biggrin.gif Rafy prezent laugh.gif
CriSTI68
Jegus EDeHasus Prezent
mabzii
party people,prezent si eu!!! biggrin.gif
AdrianSavu
Si eu prezent smile.gif
Rafi
care mai doreste care mai pofteste avem acrobati cu "ursuleti" si "pisicute" biggrin.gif demonstratii de forta blush.gif
AdrianSavu
Iar o sa fie spectacol in seara asta si o sa-l strice loganurile alea cu nr MAI.... biggrin.gif
ti3sto
ph34r.gif stie cineva ce sa intamplat cu cel cu renault simbol ?? care a fost urmarit de politie???? ph34r.gif
98YMV
QUOTE(ti3sto @ 11 May 2009, 22:15)
ph34r.gif stie cineva ce sa intamplat cu cel cu renault simbol ?? care a fost urmarit de politie????  ph34r.gif
*



cand , unde , d c ?
CriSTI68
vineri, cerculete, carol,politie tiptil tiptil pe varfuri apoi goana mare smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.