Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noutati forumistice
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
corbex
Dosesti 2-3 vinciuri de pe nava.
zanzie
...in buzunarul de la piept.
tribunul
QUOTE(corbex @ 16 Nov 2011, 22:37)
Dosesti 2-3 vinciuri de pe nava.
*


E suficient si un cric de tico.
klaus
QUOTE(george_scala_2004 @ 16 Nov 2011, 21:08)

fac un parc de distractii sa arate ca la Nazca
bygy007
si aici http://maps.google.com/maps/myplaces?hl=de...z=-120&t=h&z=10 planteaza orez
george_scala_2004
in desert ??? blink.gif
klaus
radmasa.gif
Tu ai luat-o de buna?
kum
Cand vine vorba de lincuri, Jorjel nu glumeste! nono.gif
bygy007
daca apropii se vad aia cum planteaza firele in bazine biggrin.gif
Marty
QUOTE(klaus @ 16 Nov 2011, 21:59)
radmasa.gif
Tu ai luat-o de buna?
*

Cu asta nu-i bine sa faci misto ca pune botu' imediat! Pe topicul cu si despre magnetofoane, cind i-am zis sa-si de cu tesla-n guae, m-a-njurat de mama, fiindca a luat magu' Tesla si cind sa-si dea cu el in guaie l-a scapat pe picior.
kum
radmasa.gif radmasa.gif
'tereaq de tanpit! radmasa.gif
G I M
coffee_spitsk.gif
Marty te mai faci bine? tongue.gif
cdadan
Baaa, mor aici ... radmasa.gif
Ake
@ marty
ma da vad ca va iubiti la greu....
@georgel
mai sunt o droaie de labirinturi d'alea pe-acolo. Naiba stie ce fac cu ele. Da nu puteai sa postezi si tu in alta parte?
Sau mai bine, ca sa nu pui link-uri brambura pe ce topic ti se pune pata, nu vrei sa-ti fac un topic separat numai pentru tine, unde sa pui link-uri cate vrei?
radian
Buna idee. Promit sa vizitez acel topic de cate ori intru pe forum.
Markos
QUOTE(Ake @ 17 Nov 2011, 01:11)
Sau mai bine, ca sa nu pui link-uri brambura pe ce topic ti se pune pata, nu vrei sa-ti fac un topic separat numai pentru tine, unde sa pui link-uri cate vrei?
*


Cand i-am facut topic de lincuri, v-ati grabit sa-l închideti, habar n-am de ce.
ady77
Sefu' esti bine? Ce PLM faci treaz la ora asta?????????
Marty
QUOTE(Ake @ 17 Nov 2011, 01:11)
@georgel, nu vrei sa-ti fac un topic separat numai pentru tine, unde sa pui link-uri cate vrei?
*

Daca faci tu lucru' asta si-i mai si-l restrictionezi sa puna linkuri in alte parti, io unu' promit sa te respect si sa te slavesc cit o mai exista userul meu pe forumu' asta!
Lostboy
Lingușitorule!
ady77
QUOTE(Marty @ 17 Nov 2011, 08:31)
io unu' promit sa te respect si sa te slavesc
*


Pai acum nu faci la fel tongue.gif
Marty
Dar nu la vedere! Daca se-nfaptuieste minunea de mai sus, promit sa-mi exprim public sentimentele!
Ah, sa nu uit, sa-i dispara aluia si functia "quote"!
Lostboy
Te cam întinzi!
radian
QUOTE(Markos @ 17 Nov 2011, 06:12)
Cand i-am facut topic de lincuri, v-ati grabit sa-l închideti, habar n-am de ce.
*



Ar fi culmea moderarii ca Ake sa deschida topicul cu pricina, si apoi sa vina Ake sa-l inchida... biggrin.gif
Marty
QUOTE(radian @ 17 Nov 2011, 10:01)
Ar fi culmea moderarii ca Ake sa deschida topicul cu pricina, si apoi sa vina Ake sa-l inchida...  biggrin.gif
*

Si sa-i dea ban lu' grecu. 04.gif
Ampt
Vreo noutate cu lirele alea sterline ?!
Markos
A trantit g.link un link si pe topicul despre aplicatiile android, fara absolut nicio legatura cu subiectul. Ciudat, pe-acolo nu-l vazusem, dar se pare ca, încet-încet, contamineaza tot forumul frustrat.gif

Care va fi redenumit din Daciaclub în Dacialink.
cdadan
Ramaneti uniti! Sfarsitul e aproape!
Markos
Iar a deschis tatuatul mic si rau un topic imbecil.
Lostboy
Doar pentru 2-3 zile, să vedem ce iese.
george_scala_2004
...provizoriu...ca cpun...care s-a eternizat...
Marty
QUOTE(george_scala_2004 @ 17 Nov 2011, 15:50)
...provizoriu...ca cpun...care s-a eternizat...
*

Stimabile, la tine nivelul inteligentei n-a atins niciodata o valoare provizorie, tot timpul a fost constant.
george_scala_2004
QUOTE(george_scala_2004 @ 16 Nov 2011, 21:08)



Cica misterul e pe cale de dezlegare...
Markos
S-a întors afofis, a disparut giorgelink.
ady77
kato s-a inscris in PDL.

norocosul ninjalau a deschis topic la probleme forum pentru ca a fost banat. Eu ma mir cum de a mai functionat forumul fara el.
george_scala_2004
QUOTE
În dimineața asta m-am trezit știrb. Mi-a căzut fața. M-am sfărîmat. Țăndări m-am făcut. Iaurt cu vișine Zuzu fără pic de vișină. Veșnic coloranți. Mănînc iaurt cu caise și piersici? Aceeași dezamăgire. Incredibilă șmecherie! Scîrboasă făcătură! Incurabil marketing!
Ca și la Danone, tehnica este să muți fructele din produs în produs către un preț superior. Papagalul cumpărător să migreze spre noi produse mai scumpe, evident. Lași produsul fără fructe, deși scrie că e cu fructe și urli despre noul produs că e plin de fructe.
Da. Veți spune: mută-te. M-am mutat. Cumpără mai scump dacă ești nesătul. M-am mutat. De la Danone la nu știu care. De la nu mai țin minte la Zuzu. Aceeași fundătură. nu poți să te fixezi pe un produs. Nu poți avea tabiet. Că-ți fură plăcerile gînditorii de iaurt, ghicitorii în lapte praf. N-am mai spus demult o vorbă. Azi o reiau: Muriiiiiți!
Ake
Georgele, esti bine maica?
Ti s-a facut rau de la iaurt?

@ Markos
vezi ce facusi bre? nu mai bine taceai?
Markos
sad.gif
george_scala_2004
radmasa.gif radmasa.gif Ake, n-am mai ajuns la gara... sad.gif
maho
Pai la gara-i pe bani, nu gaseai si tu un boschet, ceva ?
Marty
QUOTE(george_scala_2004 @ 24 Nov 2011, 15:46)
radmasa.gif  radmasa.gif Ake, n-am mai ajuns la gara... sad.gif
*

Da' po' sa te arunci in fata trenului si-n alte parti, nu numai in gara! Ah, ma rog, ma gindesc ca vrei sa te chinui, ca-n gara merge trenu' mai incet si pina te taie mai suferi un pic.
Sau vroiai sa te duci la gara ca sa vezi daca stii sa te urci in tren? nedumerire.gif
Markos
QUOTE(george_scala_2004 @ 24 Nov 2011, 15:46)
Ake, n-am mai ajuns la gara... sad.gif
*


Minte cu nerusinare! Aseara canta "Mamelor din lumea-ntreaga" la semaforul de pe Duca, colt cu Grivitei! Mi-a murdarit si farurile c-o carpa jegoasa mad.gif
neumann
QUOTE(Markos @ 24 Nov 2011, 15:39)
S-a întors afofis, a disparut giorgelink.
*




QUOTE(george_scala_2004 @ 24 Nov 2011, 16:46)
radmasa.gif  radmasa.gif Ake, n-am mai ajuns la gara... sad.gif
*



sad.gif Noi credeam ca esti deja dus.
radian
QUOTE(george_scala_2004 @ 24 Nov 2011, 15:46)
Ake, ... am mai ajuns la o gargara...
*


ady77
Romanii sunt destepti.
Ake
putin, foarte putin!
radian
putini, foarte putini!
bmwh548
Lasati tot ce faceti si fuga la jurnal de bord radmasa.gif
Markos
Mdea, si-a luat nea romica dedeman alt cotet wacko.gif
Marty
Romani, vi se pregatejte ceva. Pe topicu' respectiv.
neumann
bine c-a iesit turcoaica, nu de alta, da era falsa rau in gesturi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.