Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noutati forumistice
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
bucatzel
QUOTE(tony-s @ 26 Apr 2014, 20:42)
PS: evident ca nu ma astept ca penibilul sa dea vreo explicatie....i se vede nivelul din avatar, din felul in care/ce scrie....
*



Intr-adevar... nici eu nu ti-as sugera sa-ti tii respiratia pana cand m-oi deranja sa-mi justific decizia. Daca nu te duce capul sa citesti warnlogul, de ce m-as chinui sa-ti luminez neuronul? Poate-i fotosensibil si-l stric naibii.

Da' pentru propria ta informare, post-ul din urma caruia ti-am dat warn si zile de pauza nu e 100% sters. Il pot vedea ceilalti moderatori, chiar te rog sa ridici problema asta intr-un topic dedicat mie la "Probleme administrative"

Pe bune, decat sa te tot plangi ca o fata mare ca esti nedreptatit, mai bine ridica-te si lupta pentru dreptate si neatarnare.


P.S. Avatarul ca avatarul, da' exact-exact, ce nu-ti convine la modul meu de a scrie? Dar te rog, cu justificari, nu tot cu balegareli neinteligibile, cum obisnuiesti.
tony-s
Esti prea nesemnificativ pt. mine ca sa stau sa-ti caut postarile penibile.....pur si simplu nu meriti pierderea de vreme.

PS: chiar am cautat postarile mele de pe topicul de F1 si nu mai sunt acolo...banuiesc ca nu s-au evaporat.
Markos
Sunteți cam violenți în limbaj pentru doi români adevărați, de dincolo de Carpați.
AR-18-MOS
S-or 'nervat. unsure.gif
bucatzel
Nu, serios tontonica... Ori ma raportezi, ca sunt penibil, si ca te-am violat forumistic-intelectual prin acel warn nejustificat, facandu-ma vinovat de abuz de putere, ori toti coforumistii vor vor crede ca doar gura-i de tine. Si de aia oricum n-are niciunul o parere prea buna.

L.E. Markos, te rog, ia 10 minute pauza de la trolling, ok? Zenchiu!
Markos
QUOTE(AR-18-MOS @ 26 Apr 2014, 23:16)
S-or 'nervat.  unsure.gif
*


Nu există așa ceva.
tony-s
Intotdeuna am spus ca sunt oameni si oameni...sunt destule uscaturi si dincoace de carpati...dac-o fi cu adevarat de acolo.
ady77
E un impostor.
bucatzel
Pai si tu zici ca esti clujean, ca ai vazut budele din jermanica si nu mai stiu ce. Si nu neg. Da' n-ai mentionat niciodata carei specii apartii. Dupa cum scrii, n-as putea paria ca nu esti prima maimuta xenofoba capabila sa tasteze.
Markos
ady e băcăuan.
tony-s
QUOTE(bucatzel @ 26 Apr 2014, 22:16)
Nu, serios tontonica... Ori ma raportezi, ca sunt penibil, si ca te-am violat forumistic-intelectual prin acel warn nejustificat, facandu-ma vinovat de abuz de putere, ori toti coforumistii vor vor crede ca doar gura-i de tine. Si de aia oricum n-are niciunul o parere prea buna.

*



Pai nici nu e nevoie sa caut....de ex. felul cum te adresezi altor useri ....eu ca sa ma cobor la nivelul tau as putea spune buca.....tzel, bu...cenzuratzel....vrei sa continui ?
ady77
Insistam chiar.
bucatzel
Tonica, tu n-ai inteleles nici macar ca pentru ca sa te cobori la nivelul cuiva, trebuie sa-i fii superior. Nu te stresa, te asigur ca nu-i cazul.
tony-s
Pai asta ar inseamna sa ma cobor la nivelul lui de coada vacii....a fost suficient postul anterior.

Si oricum incepe sa ma plictiseasca personajul, cred ca deja i-am acordat prea multa atentie.
Markos
Dane, trezește-l pe kum, că nu se mai poate.
marksman
Ba tonele, tu insulti inteligenta oamenilor (si oamenii in masa) prin afirmatiile pe care le faci si te miri ca esti tratat cum esti tratat. Nu crezi ca daca mai multi oameni iti spun ca esti beat e nevoie sa mergi la culcare?
Ampt
Stați liniștiți că nu o scoateți cu el la capăt, nici aici și nici dincolo de Carpați!
A mai enervat odată un moderator și acela buimăcit de tirul verbal al distinsului "nostrum" coleg de dincolo de Carpați, mi-a dat mie Warn!
Tony-s este nemuritor pentru România!
Markos
QUOTE(Ampt @ 26 Apr 2014, 23:31)
A mai enervat odată un moderator și acela buimăcit de tirul verbal al distinsului "nostrum" coleg de dincolo de Carpați, mi-a dat mie Warn!
*


Ake tongue.gif
tony-s
QUOTE(marksman @ 26 Apr 2014, 22:30)
Ba tonele, tu insulti inteligenta oamenilor (si oamenii in masa) prin afirmatiile pe care le faci si te miri ca esti tratat cum esti tratat. Nu crezi ca daca mai multi oameni iti spun ca esti beat e nevoie sa mergi la culcare?
*



Asta cu opinia majoritatii e chiar distractiva intr-o tara cu nea base presedinte sau in care masina sh jermana e cea mai tare din galaxie.....si oricum faptul ca majoritatea nu e de acord cu ce scriu eu nu e un motiv de suspendare.
bucatzel
radmasa.gif
Markos
QUOTE(bucatzel @ 26 Apr 2014, 23:16)
L.E. Markos, te rog, ia 10 minute pauza de la trolling, ok? Zenchiu!
*


Mă bag la un film, că o lălăiți fără vlagă aici.

În vremurile bune, luai 30 de zile pentru o privire urâtă și-o-njurătură-n gând.
tony-s
Pai stai linistit ca urmeaza sa fiu suspendat ....sa mi se inchida gura si sa mai aiba penibilul 10 min de satisfactie.
bucatzel
QUOTE(Ampt @ 26 Apr 2014, 22:31)
A mai enervat odată un moderator
*



N-ai auzit de la mine asta... Forumul are un fond special din care se tocmesc ucraineni ca sa-i viziteze pe userii indezirabili. Conditia e sa enerveze minim 3 moderatori.

cdadan
QUOTE(tony-s @ 26 Apr 2014, 21:42)
USA, pe departe cea mai importanta din lume
*


Indubitabil. rolleyes.gif

O multime de moderatori rai pe forumul asta. Ake, Dragos, Bucatzel sad.gif
bucatzel
Da chiar ba tonica... Ca io nu-s convins ca tu ai priceput de ce ti-am dat warn.

Spune-mi te rog inca o data, exact, care a fost motivatia mea?
Markos
Ura.
cdadan
Traiasca.
tony-s
QUOTE(bucatzel @ 26 Apr 2014, 22:41)
N-ai auzit de la mine asta... Forumul are un fond special din care se tocmesc ucraineni ca sa-i viziteze pe userii indezirabili. Conditia e sa enerveze minim 3 moderatori.
*



Sunt tari amenintari din astea venite de la copii de 15-16 ani care o freaca toata ziua pe net....nu stiu cine altcineva ar avea timp de pierdut ca moderator pe forum.

Pai din ce am vazut am fost banat pt. off-topic....evident ca n-a fost vorba de asa ceva si extrem de convenabil au disparut postarile pt. care am fost banat.
Markos
Și invidia.
bucatzel
QUOTE(tony-s @ 26 Apr 2014, 22:47)
Pai din ce am vazut am fost banat pt. off-topic....evident ca n-a fost vorba de asa ceva si extrem de convenabil au disparut postarile pt. care am fost banat.
*



Si mai ce? Nu ca n-ar fi fost off-topic, ca sa citez prin sondaj
QUOTE(tony-s @ 22 Apr 2014, 20:41)
insa in USA e pe departe cea mai mare piata media din lume...un Tiger Woods sau Kobe Bryant castga din sport si publicitate mai mult decat vettel+ronaldo+federer la un loc
*



Si sincer, in afara de faptul ca ai pomenit de "ciaina" de vreo cateva ori, post-ul tau n-avea nici cea mai vaga legatura cu cursa proaspat desfasurata acolo.

Nuuuuu, off-topicul a fost doar bonus, ti-am dat pentru asta, care e o noua mostra a frustrarilor tale nemasurate
QUOTE(tony-s @ 22 Apr 2014, 20:41)
E posibil sa castige audienta prin ciaina....la cat de multi si prosti sunt aia orice rahat duci acolo face audienta
*





Problema e ca in timp ce pe la Cafenea mai scapa nepedepsit un limbaj de mahala, asa cum obisnuiesti tu, imi pare rau, dar pe alte sectiuni nu-i aceeasi situatie.

Daca nu scriai porcaria aia nu-ti luai nici un warn. Sincer, imi pare rau ca ti l-am dat si pe asta, ca esti atat de redus incat ai nevoie de traduceri la propriile tale ineptii, si nici asa nu-s ferm convins ca o sa pricepi.

Pentru cei care n-au prins aberatiile lui live, cele de mai sus au fost "emanate" pe topicul "China GP", topic pe care se discuta ce s-a desfasurat in cursa respectiva.
Markos
Cumva are dreptate, chinezii-s cam prostovani icon_mrgreen.gif
tony-s
@bucatzel

E treaba ta ca ai simpatii comuniste sau fata de ciana...cum tu ai simpatii din astea eu am o antipatie pt. tot ce e chinezesc si e parerea mea ca majoritatea din ciana sunt niste dobitoci ....in rest absolut tot ce am scris avea legatura cu discutia de pe topic in care se vorbea de audienta F1 din lume....daca aceea discutie era off-topic nu inteleg de ce doar eu am fost banat.
Markos
QUOTE(tony-s @ 27 Apr 2014, 00:15)
E treaba ta ca ai simpatii comuniste sau fata de ciana...cum tu ai simpatii din astea eu am o antipatie pt. tot ce e chinezesc si e parerea mea ca majoritatea din ciana sunt niste dobitoci ...
*


Zeii tăi americani n-au nicio greță vizavi de chinezi. Cam toate mărunțișurile vândute-n USA sunt produse de gălbejiți biggrin.gif
QUOTE
U.S. goods and private services trade with China totaled $579 billion in 2012 (latest data available). Exports totaled $141 billion; Imports totaled $439 billion. The U.S. goods and services trade deficit with China was $298 billion in 2012.
tony-s
Pai chiloti si maieuri ori fi in stare sa faca si chinejii...ca de ex. masini chinezesti ma indoiesc ca se vand multe in USA.
Markos
Ei hai, că n-au produs pentru americani chiloți și maieuri de 439 de miliarde/an, mai sunt și altele.
tony-s
Pai o fi asamblat si televizoare si IT...insa daca le faci training 3-4 luni inveti si maimutele sa faca asa ceva.
bucatzel
QUOTE(tony-s @ 26 Apr 2014, 23:15)
e parerea mea ca majoritatea din ciana sunt niste dobitoci
*



Renunt. N-am cu cine.
kum
Cei panarama asta aicișa mă? De ce mă treziți din somn? mad.gif asteapta nervos.gif
Markos
frustrat.gif
marksman
QUOTE(tony-s @ 27 Apr 2014, 00:15)
@bucatzel

E treaba ta ca ai simpatii comuniste sau fata de ciana...[...]
*


tovarase npleshea, tu esti?


QUOTE(tony-s @ 27 Apr 2014, 00:37)
Pai o fi asamblat si televizoare si IT...insa daca le faci training 3-4 luni inveti si maimutele sa faca asa ceva.
*



Spre deosebire de tine.
maho
QUOTE(Markos @ 27 Apr 2014, 00:36)
Ei hai, că n-au produs pentru americani chiloți și maieuri de 439 de miliarde/an, mai sunt și altele.
*


S-or cenzura des pe ei, hamericanii, de cand cu criza ucraineana unsure.gif
Marty
QUOTE(tony-s @ 26 Apr 2014, 23:37)
Pai o fi asamblat si televizoare si IT...insa daca le faci training 3-4 luni inveti si maimutele sa faca asa ceva.
*

Tocmai s-a deconspirat dl. Szerdan cu privire la ocupatia domniei sale...
Iulikk
Inca il mai luati in serios pe tonica? laugh.gif
ady77
Fără Tony forumul e pustiu.
yoncv
QUOTE(Iulikk @ 27 Apr 2014, 14:27)
Inca il mai luati in serios pe tonica? laugh.gif
*


De ce nu? Uneori e distractiv să faci asta
cdadan
Preacinstitul moderator a clacat psihic. Se dedubleaza in public implicat. Sau o fi de la delirul mistic?

Auzi ma Dragos, nu te-am crezut fan universitatea cluj. Da' se pare ca esti.

Cica la cererea publicului implicat ...cred ca rad si curcile. Ma, cand mai minti, macar fa-o ca lumea.
DragosP
Dănuț, să știi că am voie de la kum să-i public pm-urile. Vrei un citat de acolo ca să vezi?
cdadan
De alea 30 zile n-am zis nimic. Sa fie primit. Dar pentru bonus, tot fan universitatea cluj ramai. wink.gif
Apropo, mai zi-o p-aia cu publicul. E preferata mea. Te face sa pari un slujitor al plebei. Un mic martir. Decat.
DragosP
Să fii sănătos!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.