Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Laguna si Mini
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105
dr_mKe
Apăi dacă se mai întâmplă încă o dată, chiar o fi mare bai ? tongue.gif [attachmentid=1627817482]

Ți-l pot aduce mâine după masă când mă întorc la Timișoara, ce zici ?
marian-j
O pun pe muiere sa faca spuma de capsuni! naughty1.gif
Un vailing!!
Vezi cand il iei,sa-i dai la stapan/a o moneda!
Multam fain!! worship.gif imbratisare.gif cheers.gif
Shush
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 12:57)
O pun pe muiere sa faca spuma de capsuni! naughty1.gif
Un vailing!!
Vezi cand il iei,sa-i dai la stapan/a o moneda de 100 euro!
Multam fain!! worship.gif  imbratisare.gif  cheers.gif
*



Am completat eu !
dr_mKe
Amu că scriseși asta, mă aștept din clipă-n clipă să scrie argoneață morcoveață că-i oferă un mâtz mai bun, sehaș ca nou, de prin tufele de pe lângă garajul 'mnealui radmasa.gif
MuciX
Noroc de pozele lu doftor, mai vedem si noi un pisoi pe topicul asta ca de la ala albastru ne-am cam luat gandul de cat s-a pricopsit cu frantuzoaica.

Ce inseamna sa ai pamfeu si reno in curte, probleme prezinti numa la reno ca bavarezu n-are muarte.
marian-j
Mai da-l in ma-sa de neamt!Am bagat o carca de bani in el anul trecut.Ce are altceva de facut?Sa mearga!Mai ales ca de cand il birjareste nevasta-mea,parcurge fabuloasa distanta de 100km.Pe luna!!Ce draq sa se strice?
In August primeste si o baterie noua!Nu crezi ca-i destul de rasfatat? rolleyes.gif
MuciX
Gata, ti-a picat frantuzoaica cu tronc, e clar.
Nu-i de mirare, cica majoritatea barbatilor apreciaza "a well kept bush" smile.gif

user posted image
marian-j
Recunosc!
Si apreciez! radmasa.gif
iulia_boris
suflet mare,dom'marian.. smile.gif
sa-ti traiasca martanii noi veniti! si ai cu vechime in ograda,desigur.. biggrin.gif
sunt adorabili..pusi in evidenta de un aparat foto performant plus manuitor priceput si-au gasit imediat musterii..
dr_mKe
Ți-oi trimite MMS cu posteriorul motăneilor, să ți-l alegi singurel icon_mrgreen.gif
corbex
Chestia e ca Marian chiar are nevoie de pisica. De cind cu Laguna, s-a umplut de soareci. Rod aia orice plastic prind.
fefeleaga
Iooooi, ce faini is pisicutii!
corbex
Mai e unul disponibil. Sa-l puna la DHL?
marian-j
Multumesc,Iulia! smile.gif

QUOTE(dr_mKe @ 14 Jun 2012, 16:11)
Ți-oi trimite MMS cu posteriorul motăneilor, să ți-l alegi singurel  icon_mrgreen.gif
*



Ce dreaq sa fac cu memeseu'?Sa ma uit cu lupa? mad.gif
Pune si tu pe meil,ca d-aia ai desteptofon d-ala de fitze cu handroid tunat si aparat de molarit cu jde pixeli.
QUOTE(corbex @ 14 Jun 2012, 16:23)
Chestia e ca Marian chiar are nevoie de pisica. De cind cu Laguna, s-a umplut de soareci. Rod aia orice plastic prind.
*


1.Marian are o pisica!Si trei motani!In afara de ala nemtzesc!
2.Domnu',confundati grav!Laguna nu-i pet,da?!Ii din tabla!Multa tabla!Si multe geamuri.Verzi!
Daca cumva referirea se facea la interior,iara va inselati!La fel de grav!Acolo am greieri(o multime!) dar nu soareci!Ce propuneti:sa-mi iau si o gaina s-o tin in habitaclu,poate mai ciuguleste din greierii aia?
dr_mKe
Pe mail atunci îți trimit !
corbex
@Marian: nu stiu cum se vede dinspre tine, dar n-am avut nici o intentie de a strecura rautati. Doar glumite. In afara vreunei neveste mai pricopsite, in tinerete, n-am jinduit niciodata la bunul altuia.
Sa-ti traiasca pisicile! Eu le-am vazut mincind si greieri.
marian-j
Vaaaai de pacatele mele! sad.gif
Mai nene corbex,da' cine o zis ceva de rautati?Pai ce,e prima oara cand ma cocosez de ras la glumele dumitale?In postarea de mai sus n-am mai pus si cativa zambilici deoarece eram la lucru si am editat in graba,ca mai aveam de terminat niste acte.Te asigur ca si mie imi ardea de suguiala si parca te si vedeam zambind molcum din spatele mustatilor.Imi pare tare rau ca s-a inteles exact pe dos! blush.gif
Poti zice tot ce-ti da prin cap ,ca nu ma poci io supara pe matale!Nici sa vrei! biggrin.gif
Sezi,rogu-te,linistit din aceasta privinta, si vezi-ti de treaba!Nu mi-s nici suparacios,nici tafnos!Poate agramat uneori,da'(sper!) ca nu se pune si asta la socoteala! 04.gif
Ramanem intelesi,da? cheers.gif

Doftore,spuma de capsuni te asteapta! wink.gif
[attachmentid=1627817557]
Madam a supralicitat!Ti-a facut si spuma de zmeura! happy.gif
[attachmentid=1627817558]
Sa nu te puna Satana sa dai o suta de euroi pe motanel,ca dau cu el dupa tine!O moneda,o fisa,atat sa dai pe el!Tudom? laugh.gif

L.E.
Coane corbex,ma cujet ca matza mea ti-o ascultat sfatul si cred o gabjit un greier ce adasta pe la far! worship.gif
[attachmentid=1627817565]
Markos
Haoleo! Îți zgârie lacu'! ohmy.gif
marian-j
Da-l dreaq de lac!Ma duc cu doftoru'si ii trag altu 'nou!
Distractia pisicii?Nepretuita! wub.gif
Markos
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 21:08)
Ma duc cu doftoru'si ii trag altu 'nou!
*


Nou, dar de logan sad.gif
Shush
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 16:26)
1.Marian are o pisica!Si trei motani!
*



Si face față saraca pisica la atatia motani ?
corbex
Acu', daca e sa umblam la fineturi, trebuie sa precizam ca motanul e un fost cotoi. Exista foarfeci si in banat.
dr_mKe
După câte știu eu, doar Mario nu mai are 00, Bidon și Sarkozy le au și fac uz de ele prin vecini radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
marian-j
Face,coane Sush,ca-i sterilizata!Ii plesneste peste ochi de nu se vad! icon_mrgreen.gif
Da,bade corbex,unul din motani a avut soarta lu' Leo,asta inainte de a ne muta la bordei si locuiam la bloc. sad.gif
Ceilalti doi insa,sunt perfect valizi!Unul de vanatoare si celalalt de bombardament!
Si mai urmeaza si al patrulea! wub.gif
QUOTE(Markos @ 14 Jun 2012, 21:22)
Nou, dar de logan  sad.gif
*


Si ciare?Frontozoaica nu-i pretentioasa la sulemeneli! wink.gif
I-o ajuns cu mofturile!Stai numa' sa-i pun si directia la punct si apoi las' pe mine!Dau in ea ca surdu'-n tobe! icon_mrgreen.gif
L.E.
Multam de precizari,doctore! biggrin.gif
MuciX
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 22:51)
Dau Da doctoru' in ea ca surdu'-n tobe! icon_mrgreen.gif
*

marian-j
Corect!
Cica ase e frantuzoaicele!Curve!Se dau duse cu primu' care le incaleca! radmasa.gif
MuciX
D-aia nu tine mihaiszabo la ele si le tot schimba... nedumerire.gif
marian-j
Mai stiu si io pe unu' de-si vandu leguma si-si lua bemveu.
Markos
Io știu p'unu de-a vândut papucu de oraș pentru un bamfeu.
Dodone
Coooaane Mariene, ce tre' sa fac sa primesc si eu un bol dă spumă dă căpșuni ? blink.gif hiptnotizat.gif Imi curg balele...
As da oricand curva de frantuzoica pe un rechin seria 5, break, cu clima, tractiune integrala si motor de max. 2000 cmc. , in stare f.f. buna. Numa' ca asa ceva nu s-a iegzistat. Tot ce era rechin - inclusiv seria 3 - avea peste 2000 cmc., daca avea clima. De tractiune integrala nici nu mai vorbesc. Eh, viiise...
kum
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 22:05)
Mai stiu si io pe unu' de-si vandu leguma si-si lua bemveu.
*



Ma... nu prea o vrut omu'... Da' habar n-ai cu cate poti fi de acord cand ai mana rasucita la 78°38' rolleyes.gif
corbex
Nu-i mai lua apararea! De cind si-a vindut 16 papucul, n-a mai avut liniste.
cdadan
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 23:05)
Mai stiu si io pe unu' de-si vandu leguma si-si lua bemveu.
*


Ce sa-i faci? Gresala-i omeneasca. blush.gif
Shush
QUOTE(kum @ 14 Jun 2012, 22:10)
Ma... nu prea o vrut omu'... Da' habar n-ai cu cate poti fi de acord cand ai mana rasucita la 78°38'  rolleyes.gif
*



Pentru unii dintre noi unghiul ala e floare la ureche smile.gif)
marian-j
Foarte adevarat!Incheieturile mai finute sunt mai elastice.
QUOTE(kum @ 14 Jun 2012, 23:10)
Ma... nu prea o vrut omu'... Da' habar n-ai cu cate poti fi de acord cand ai mana rasucita la 78°38'  rolleyes.gif
*


Ihi!Si cand mai ai si un robust maxilar inferior,la 2 mm de frunte,cre'ca devii extrem de cooperant! mellow.gif

<span class='edit'>14 Jun 2012, 23:44:</span>
QUOTE(Dodone @ 14 Jun 2012, 23:09)
Coooaane Mariene, ce tre' sa fac sa primesc si eu un bol dă spumă dă căpșuni ?  blink.gif  hiptnotizat.gif  Imi curg balele...
*


Nu tre'sa faci nimica!
Baga-te doar ,maine seara,pe la mine pe la coliba!Masa in curte,afara-i cald,au inflorit teii...
O minune! wub.gif
Markos
QUOTE(marian-j @ 14 Jun 2012, 23:37)
Masa in curte,afara-i cald,au inflorit teii...
O minune! wub.gif
*


Căpșuni nu mai are, da' te servește cu spumă de tei.
Shush
Sau spuma de baie smile.gif
Sau chiar spuma activa.
marian-j
QUOTE(Markos @ 14 Jun 2012, 23:52)
Căpșuni nu mai are, da' te servește cu spumă de tei.
*


Se gata capsunile,am altceva! icon_mrgreen.gif
Markos
38.gif
corbex
Bleah! Uzo are gust de sirop de tuse.
verde
Misto ! Core 2 Duo.
dr_mKe
Am o intrebare: in ce pun matzul pentru transport ? blink.gif
b76bgaarh
Cutie de carton.
dr_mKe
De la Sparco n-am, numa' de Brembo ori Ferodo rolleyes.gif
marian-j
In transportorul de animale!
Cum in ce? mad.gif
Daca n-ai,ia imprumut unul de la un cabinet vetrinar.
Descurca-te!
Stii cum vine vorba:facerea de bine,complexul lui Oedip! rolleyes.gif
corbex
Lasa floace-n Logan. In mod traditional, cind erau ambalati pentru a fi dusi la riu, erau bagati intr-o traista.
turbodxman
(con)dusi pe ultimul drum? sau doar pt o baitza
Laurentziu83
Ultimul drum se incheia cu o baitza.
hitman1234
io am luat una din mila odata si nebuna mi s-a urcat pe bord intr-o curba, not funny, nu stiam ce sa fac mai intai, sa tin de volan, s-o prind pe nebuna sa nu sara din masina, sa inchid geamurile..asa ca raspunsul corect e "in portbagaj"

laurentiu esti finutz ca de obicei... wacko.gif
Markos
Portbagajul de logan e ideal pt transport, are aer căcălău și aerisire optimă.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.