Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TRANSFAGARASAN 2010
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76
Mr_Devil83
bun, timpul trece si inca nu ne stabiliram?

cine vine din arad/tm/lugoj/faget, ilia sau mai stiu eu unde in data de 24 si trece prin deva?

Cred ca e bine sa stabilim cum ne intanlim si sa mergem in coloana.
tribunul
Ca sa nu se creeze confuzie, toata lumea in parcare la Gara de Nord.
kog
la ce ora? laugh.gif
tribunul
opt, opt si ceva, fix.
Markos
are argon un loc în deva dotat cu camera live pe net, l-am vazut o data. ar merge sa va întalniti acolo, sa va admiram si noi.
tribunul
Unde bre? in dormitor!
DragosP
QUOTE(Markos @ 7 Jul 2010, 13:30)
are argon un loc în deva dotat cu camera live pe net, l-am vazut o data. ar merge sa va întalniti acolo, sa va admiram si noi.
*


Și să ne faceți cu mâna! radmasa.gif
C@talin
cand e urmatoru clip cu argon live ? radmasa.gif
Merced
Ca sa depasim ontopic-ul cu argon si asa mai departe, intreb iar ca sa stiu si eu din timp cum imi fac programul: cine e dispus sa vina de vineri dintre cei care stau la cort 100%?
Muttley
Ba, io plec de vineri din Bucuresti, da' asta numai ca sa ajung pana sambata seara cu bestia aia de 23.(6)CP. Se pune?
corbex
Mai exista Lastunuri? blink.gif
Muttley
Ala avea parca 22 cai fix. Deci nu.
Twingo, powered by... CO95 si reno.
IRONICK
ij3? nu, ca si ala avea mai mult
dr_mKe
Io pe bicicleta cred ca am mai multi CP tongue.gif
tribunul
Vorbeste cu Argon poate iti face loc pe la motor, asa mai face si el economie de benzina.
M.C.
QUOTE(tribunul @ 8 Jul 2010, 10:15)
Vorbeste cu Argon poate iti face loc pe la motor, asa mai face si el economie de benzina.
*


Limo cu pedale? blink.gif icon_mrgreen.gif
paradox_utopic
ne intalnim la 8
daca nu apare nimeni pana la 9
stam pana la 10
si la 11 am plecat

daca ploua mai merge cineva ?! blink.gif
tribunul
Vezi ca o sa-ti dea doctorul un pm sa-ti zica.
Merced
Cu mersul de vineri tot nu m-a lamurit nimeni...
b76bgaarh
pana la urma facem un gratar sau mergem toti la restaurant ..... eu prefer varianta 2
corbex
QUOTE(Muttley @ 7 Jul 2010, 20:34)
Ala avea parca 22 cai fix. Deci nu.
Twingo, powered by... CO95 si reno.
*



Pune-ti si tu motorul asta:http://www.automarket.ro/stiri/motorul-09-twinair-de-85-cp-isi-face-debutul-pe-fiat-500-si-500c-31666.html
Cum Twingo e masina usoara, spargi si beemwisti cu el.
dr_mKe
Dupa un raliu, putem. Unde ? icon_mrgreen.gif
corbex
Chiar asa! Hai sa facem un raliu de la Piscul Negru pina la Cota 2000(Cabana Salvamont). Plecari din minut in minut. Cei de pe ultimele trei locuri si de pe primele trei locuri platesc berea. icon_mrgreen.gif
dr_mKe
Adica nici cum nu-i bine cu tine mai radmasa.gif Crezi ca io stau asa pe la mijlocul clasamentului ? icon_mrgreen.gif
corbex
Nuuuu, nu cred sa fii asa mina strinsa incit sa stai pe la mijlocul clasamentului radmasa.gif
Da' nu cred sa fie mai mult de 6 amatori biggrin.gif
tribunul
QUOTE(dr_mKe @ 9 Jul 2010, 13:50)
Adica nici cum nu-i bine cu tine mai  radmasa.gif  Crezi ca io stau asa pe la mijlocul clasamentului ?  icon_mrgreen.gif
*



Singura si unica ta sansa este sa imprumuti limuzina, altfel dai de baut pana la ziua.
argon
faceti raliuu lu peste prajit, in uichend circulatia acolo e ca pe Magheru.
corbex
Numai la cascada-i pericol, in rest, circulatia-i aceeasi pentru toata lumea. A, mai sint si vreo 7-8 cai pe la cota 1900.
dr_mKe
Sa nu exageram argoane ! Este mai aglomerat, insa se poate face raliu. Eu am facut anul trecut in WE tongue.gif Oricum tu nu vii, de ce te stresezi acu la sfarsit de saptamana ?
argon
nu-ti mai da cu presupusul si cataloga oamenii dupa bunul plac, nu-s nici pe departe stresat, ci foarte relaxat wink.gif
dr_mKe
Complexatule tongue.gif Cum sa nu cataloghez eu oamenii dupa bunul plac ? radmasa.gif



Sa-l lasam acum pe argon si sa discutam despre programul de la intalnire.

Eu zic sa nu trecem de ora 11 am cu intalnirea de sambata dimineata, in tabara de corturi. Cu Grecul si Pasaroiul presupun ca ma intalnesc la Hotel si mergem impreuna cu restul trupei (marksman & friends, Mr_devil 83).

Cu Merced posibil sa ma vad in cursul serii de vineri cand ne intoarcem din tura, cu bitziklele, daca nu-i prea tarziu si nu suntem (evident) prea terminati.
b76bgaarh
eu plec la ora 8 din bucuresti pe la 1030 sper sa ajung la cabana.
argon
QUOTE(dr_mKe @ 9 Jul 2010, 13:06)
Sa-l lasam acum pe argon si sa discutam despre programul de la intalnire.
*



zici ca iesti un prezentator rasuflat de mana a treia de la o emisiune de pe Trinitias TV unde se uita doar Filip.
vis-a-vis
radmasa.gif
marksman
argoane, n-a sunat de iesire la voi? E 15:31, totusi.
Filip
@Argon... n-am sa uit toata viata mea, cand i-ai spus colegului de pe forum ca... blink.gif ai facut mai multi kilometri in marsalier decat a condus el in toata viata lui! radmasa.gif
Zau asa... nici prin cap nu mi-ar fi trecut! smile.gif
Markos
de fapt, Pilife, a facut mai multi kilometri în giratorii decat ai condus tu de cand ai permis.
marksman
QUOTE(Filip @ 9 Jul 2010, 14:39)
[...]


Aceleasi texte de-ale lui argon, pe acelasi calapod cu topicul cu limuzina.
tribunul
QUOTE(Markos @ 9 Jul 2010, 15:43)
de fapt, Pilife, a facut mai multi kilometri în giratorii decat ai condus tu de cand ai permis.
*



cu spatele? blink.gif
PaulT
Eu astept cu interes programul pentru duminica. Din pacate acum am certitudinea ca nu pot ajunge de sambata(de asta nu m-am bagat nici pe liste de cazare..nu eram sigur ca pot ajunge). Duminica pe la ce ora se sparge gasca? De dimineata sau mai pe seara, asa?
argon
QUOTE(Filip @ 9 Jul 2010, 14:39)
@Argon... n-am sa uit toata viata mea, cand i-ai spus colegului de pe forum ca...  blink.gif  ai facut mai multi kilometri in marsalier decat a condus el in toata viata lui!  radmasa.gif
Zau asa... nici prin cap nu mi-ar fi trecut!  smile.gif
*




pana una alta vezi ca i-am spus la colegul meu ydaniel sa te ieie cu forta daca nu vrei de buna voie ph34r.gif si vine cu Aro-ul lui proaspat facut, cum sa ratezi asa ceva. Si apropos, sa nu uit, am mai multi ani de scoala cati au tu de viata harhar.gif
b76bgaarh
vine si argon...... ....

deci pana la urma facem sau nu gratarul ala.... ne luam cele trebuincioase sau ne trezim acolo ca avem plwa si 2 oo de facut pe gratra....
tribunul
QUOTE(argon @ 9 Jul 2010, 17:11)
pana una alta vezi ca i-am spus la colegul meu ydaniel sa te ieie cu forta daca nu vrei de buna voie ph34r.gif    si vine cu Aro-ul lui proaspat facut, cum sa ratezi asa ceva.  Si apropos, sa nu uit, am mai multi ani de scoala cati au tu de viata harhar.gif
*



Parca era cu vacanta... radmasa.gif
Filip
QUOTE(argon @ 9 Jul 2010, 16:11)
  Si apropos, sa nu uit, am mai multi ani de scoala cati au tu de viata harhar.gif
*


Genial! Genial! biggrin.gif radmasa.gif
argon
si de partea cealalta cu ydaniel ce ai de zis?
IRONICK
QUOTE(argon @ 9 Jul 2010, 17:11)
am mai multi ani de scoala cati au tu de viata harhar.gif
Pai cine te-a pus mai sa repeti atatia ani de scoala? Erai repetentul clasei, nu?
Filip
QUOTE(argon @ 9 Jul 2010, 16:19)
si de partea cealalta cu ydaniel ce ai de zis?
*


Eu maxim 2 milioane pot sa disponibilizez pentru asta, insa.... e cam putin, e cam exclus sa vin cu masina mea... si... nu stiu ce sa zic, daca isi lua @Ydaniel ARO imi zicea. El a fost recent la un eveniment off-road ARO.
argon
a uitat sa-ti zica.
Filip
Ma bucur atunci! biggrin.gif Moamaa abia astept sa vad agregatul! biggrin.gif
bucatzel
QUOTE(argon @ 9 Jul 2010, 17:11)
pana una alta vezi ca i-am spus la colegul meu ydaniel sa te ieie cu forta daca nu vrei de buna voie ph34r.gif    si vine cu Aro-ul lui proaspat facut, cum sa ratezi asa ceva.  Si apropos, sa nu uit, am mai multi ani de scoala cati au tu de viata harhar.gif
*



Plm, pilif se lauda ca ar fi student... deci are minim 19 ani.

12 ani primara + generala + liceu
5 ani politehnica
1 an master
si tot n-adun decat 18 ani de scoala.

Tu cati ani ai ramas repetent ca sa ai asemenea realizari marete?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.