Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TRANSFAGARASAN 2010
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76
b76bgaarh
QUOTE(slider2 @ 7 Jun 2010, 16:20)
marcela...
*




exact................. laugh.gif
Maskatu
QUOTE(kog @ 7 Jun 2010, 17:23)
las ca einstein vine cu cortul si poti sa testezi cat e de inflamabil
*


coffee_spitsk.gif
ba ce glume de autobaza aveti in voi. radmasa.gif
Merced
E in reluare gluma asta...
PaulT
Pai hai sa incepem lista:

1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke / 2 pers
dr_mKe
Paul, la mine mai degraba 2 persoane, 99% vine si Marksman, drept urmare vom fi colegi de camera.
C@talin
QUOTE(C a t a l i n @ 7 Jun 2010, 14:58)
Am facut naveta Ploiesti - Constanta la 2 saptamani, timp de vreo 3 ani, cu Nova. N-am ramas in drum niciodata, dar faceam 4 ore, ma durea capul o zi dupa aia din cauza zgomotului, ajungeam transpirat ca porcul, nu mai aveam chef de nimic in ziua aia... Aventura frate!
*



ionu patesc asa ceva in tico blush.gif tongue.gif
kog
e neam de limuzina ce vrei...
argon
QUOTE(C@talin @ 8 Jun 2010, 01:02)
ionu patesc asa ceva in tico  blush.gif  tongue.gif
*




esti defect, eu patesc la Matiz, si am fost si cu Tico si e si mai rau, oricum mai mult de 100 km odata nu am mers extraurban si nici nu o sa mai merg, da' in oras jar mananca.
tribunul
A dat fudulia in voi, mergeti bre cu sexi-carul, si atunci sa mai ziceti.
Victoras2001
QUOTE(ady77 @ 7 Jun 2010, 17:18)
Argon cu Janyna icon_mrgreen.gif
*


radmasa.gif
Cum ar fi sa-i incui intr-o camera goala timp de o saptamana si sa filmezi totul? Ma rog, le dai si doua bate tepene.
tribunul
si o cutie de margarina, sa aibe cu ce sa-si unga batele.
cristio_79
Numai sensibili pe aici.
Pana la urma pe ce data se tine ? 04.gif
C@talin
dupa cutremur.sa se niveleze terenu 04.gif
dr_mKe
24-25 iulie

S-a inceput si o lista pentru cazare.
cristio_79
Nu-i bine
C@talin
cine vrea vip, dau ibanu pe pm .vip contine femei, unsure.gif bautura. si gata,cazare epe strada. icon_mrgreen.gif
cristio_79
tie nu-ti merge "speisu" ?
ca ma dor ochii
C@talin
e rupt sad.gif
bygy007
nasol momentu trece-ma si pe mine pe lista cu un semnu intrebarii pe 24-25 lucrez poate reusesc sa bag 2 zile de co dar asta la inceputul lui iulie si sa confirm participarea 100%
cristio_79
QUOTE(bygy007 @ 8 Jun 2010, 19:09)
nasol momentu
*


asa ziceam si io
argon
QUOTE(cristio_79 @ 8 Jun 2010, 18:01)
Nu-i bine
*


QUOTE(bygy007 @ 8 Jun 2010, 18:09)
nasol momentu
*


QUOTE(cristio_79 @ 8 Jun 2010, 18:14)
asa ziceam si io
*



co-rect!
dr_mKe
Argoneatza, vii sau nu vii ?
marksman
Nu vine, ce-ti mai bati tastele de pomana?
vis-a-vis
Dati-i ignore, e mai simplu wink.gif
Markos
cui ma?
marksman
lu' argon
tribunul
Lasati-l in pace, ca-i ofticat rau de tot, a mai aparut o limuzina in Deva.

http://www.daciaclub.ro/Bancuza-t183706.html
argon
QUOTE(marksman @ 8 Jun 2010, 18:36)
Nu vine, ce-ti mai bati tastele de pomana?
*



ia uite unde-mi era purtatorul de cuvant...daca vin voi fi acolo, nu pot sa spun de acum, dar nu voi dormi cu barbati in camera, asta-i clar happy.gif
tribunul
ups...care-i bre fetitza si noi nu stim.
argon
QUOTE(tribunul @ 8 Jun 2010, 19:35)
Lasati-l in pace, ca-i ofticat rau de tot, a mai aparut o limuzina in Deva.

http://www.daciaclub.ro/Bancuza-t183706.html
*



neeh, a plecat din Deva..la Bucuresti sad.gif

QUOTE(dr_mKe @ 8 Jun 2010, 18:33)
Argoneatza, vii sau nu vii ?
*



pana peste o luna jumate voi mai trece pe acolo , nu stiu de pe acum daca chiar in uichendul ala pot.
tribunul
a vazut ca-i concurenta mare intre limuzine, ca nu are nicio sansa, si si-a luat campii.
Victoras2001
QUOTE(argon @ 8 Jun 2010, 21:39)
ia uite unde-mi era purtatorul de cuvant...daca vin voi fi acolo, nu pot sa spun de acum, dar nu voi dormi cu barbati in camera, asta-i clar happy.gif
*


radmasa.gif
vis-a-vis
Asta crede ca ni se scoala pvla la toti parosii...
Merced
Victoras, tu nu ne onorezi cu prezenta?
vis-a-vis
Raspund eu pt el, NU! biggrin.gif
dr_mKe
De ce, preferi baieti icon_mrgreen.gif ?
Merced
Eu prefer caterinca, nu cred ca vine cineva la intalnirea asta cu buchetu' de trandafiri.
radmasa.gif
marksman
QUOTE(argon @ 8 Jun 2010, 20:39)
ia uite unde-mi era purtatorul de cuvant...

Din cele pe care le scrii, asta e concluzia. Sau tu vrei invitatie speciala, cu ferpar tiparit si oferit pe tava?

QUOTE(argon @ 8 Jun 2010, 20:39)
daca vin voi fi acolo, nu pot sa spun de acum, dar nu voi dormi cu barbati in camera, asta-i clar happy.gif
*


E clar, nici cu o femeie in pat!
Filip
QUOTE(Merced @ 8 Jun 2010, 22:46)
Eu prefer caterinca, nu cred ca vine cineva la intalnirea asta cu buchetu' de trandafiri.
radmasa.gif
*


Si eu la fel! happy.gif
Credeti-ma ca daca as putea, as veni cu un lamborghini cu portbagaj montat pe plafon, si placaje speciale la roti, cu emblema cu taurul traforate pe materialul placajelor. cool.gif Asta doar pentru caterinca care s-ar fi iscat in urma aparitiei mele. laugh.gif radmasa.gif
E super atmosfera pe Dacia Club, unii si-au creat "imaginea" lor pe forum: eu cu placajele, argon cu limuzina, merced cu bmw-ul si tot asa! biggrin.gif
Cred ca e ceva unic pe internet!
marksman
QUOTE(Filip @ 8 Jun 2010, 23:10)
[...] pe Dacia Club, fiecare unii si-au creat "imaginea" lui lor pe forum: eu cu placajele, argon cu limuzina, merced cu bmw-ul si tot asa!  biggrin.gif 
Cred ca e ceva unic pe internet!
*


Filip
Scuze, acum editez, ai dreptate, m-am referit la cei care fac caterinca pe forum, nu la toti. Scuze, chiar nu am vrut sa se simta cineva lezat, departe de a fi asta intentia mea. Trebuie sa fiu mai specific in exprimare pe viitor! smile.gif
Merced
Eu am imaginea asociata cu pemfeu' ala? mad.gif
Markos
absolut sleep.gif
Filip
Pai... in fiecare seara imi venea sa scriu pe topic-ul ala: "hai cu rechinu`!! "hai cu rechinu` merced!" Eh, asta a fost sa fie, poate ca Dumnezeu are in plan pentru tine o masina mai buna! smile.gif
Markos
un lamborghini dizal pe gepeleu.
Merced
Cu portbagaj pe plafon. Pentru placaje il caut pe Filip. BMW-ul nu era o masina care sa o iau de placere, era o masina de necesitate, dupa cum spuneam si acolo.
Pe cand placajele tu nu le punei de necesitate, le puneai de nebun ce esti radmasa.gif , d-aia pe tine te asociaza lumea cu ele, pe mine cu BMW-ul, mai putin. Pe Markos nu-l lua in seama ca glumeste. icon_mrgreen.gif
C@talin
QUOTE(Markos @ 9 Jun 2010, 00:40)
un lamborghini dizal pe gepeleu.
*


dci de 1.5 ph34r.gif
Filip
Merced, vrei sa vezi persoana din spatele placajelor? radmasa.gif
tribunul
Boc?
Victoras2001
QUOTE(Merced @ 8 Jun 2010, 23:06)
Victoras, tu nu ne onorezi cu prezenta?
*


Daca nu vin nu voi fi acolo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.