Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TRANSFAGARASAN 2010
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76
Merced
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
ady77
QUOTE(ady77 @ 7 Jun 2010, 17:18)
Argon cu Janyna icon_mrgreen.gif
*



QUOTE(argon @ 8 Jun 2010, 21:39)
dar nu voi dormi cu barbati in camera, asta-i clar happy.gif
*



Clar tongue.gif
dr_mKe
Continuam putin si cu subiectul topicului printre atata misto de argon ? icon_mrgreen.gif

Cine-i pentru cazare la cabana ? Se incepuse o lista pentru una din cabane, Piscul Negru parca:

1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke / 2 pers
Markos
tine tu lista, ca esti presedinte.
dr_mKe
Te pun pe lista grecule ?
Merced
Face si el ca argon, trebuie lista speciala pentru cei care merg pe principiul "Daca o sa vin, o sa fiu acolo". happy.gif
BZN
1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke / 2 pers
3. BZN / 1 ins
Merced
1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke / 2 pers
3. BZN / 1 ins
4. Merced


M-am bagat si eu pe lista, daca stam doar o noapte si n-o sa stea nimeni la cort, n-o sa fiu eu mai cu mot...

Adica prima mea optiune e cortul, daar, sa fim macar trei persoane cu preferinta asta, altfel nu prea merge zic eu.
BZN
Caut coleg de camera da' care nu sforaie. laugh.gif radmasa.gif
dr_mKe
Cu motz este numai unul si-o singura limuzina radmasa.gif

Supernovisti, unde sunteti ? Lista-i scurta inca !

1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke / 2 pers
3. BZN / 1 ins
4. Merced
vis-a-vis
despre ce e vorba-n lista aia?
dr_mKe
Despre cei care doresc cazarea in acelasi loc, in speta la Piscul Negru.
vis-a-vis
Pai si eu vreau in grup 04.gif
Cat e halatu'?
Merced
In functie de cati ne adunam, tinand cont ca e vorba de o singura noapte, daca umplem vreo cabana de acolo, putem sa renuntam intru totu' la corturi. smile.gif
dr_mKe
Numai la corturi ? icon_mrgreen.gif
Merced
Cine se mai tiganeste la 30 de lei in plus. Mie-mi place sa stau in cort, da' mi-oi face eu un w/e in care sa ma duc pe undeva mai izolat.
BZN
Daca vin cu Tico ofer cazare pentru o persoana, care nu sforaie. biggrin.gif
LE: Daca se strang si corturi...
dr_mKe
Daca lasi haionul deschis, poate incap eu radmasa.gif


1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke / 2 pers
3. BZN / 1 ins
4. Merced
Merced
Ce importanta are masina? Daca iei Tico-ul adica, faci economie de bani si de diferenta cazezi pe cineva? tongue.gif
BZN
Nu-i vorba de economie. In Tico dormi ca-n pat. Cazarea e moca.
Merced
Ah, inteleg acum, dar sincer de cate ori am dormit in masina, as fi preferat sa fiu in cort, mai ales in zone de munte. Sincer, cortu' mai tine de cald, in masina se face mult mai rece. icon_mrgreen.gif
BZN
Pai dau drumu' la motor si dorm la VIP radmasa.gif
cristio_79
Asta pentru ca ai dormit singur. biggrin.gif
Merced
Asta-i mai complicat, tre sa te trezesti inainte. Mai boier dorm in cort pe salteaua pneumatica.
dr_mKe
24-25 iulie, Transfagarasan, Hotel Piscul Negru

1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke & marksman / 2 pers / 2 Loganuri
3. BZN / 1 ins
4. Merced
5.
6.
7.
M.C.
Salutare!
Daca isi rezolva toate problemele cind vine in tara si are timp,poate veni si cineva care nu mai are Dacie de citiva ani buni? icon_mrgreen.gif
slider2
nu este o intalnire a daciatilor, ci a userilor daciaclub. deci nu conteaza masina cu care te prezinti la intalnire
M.C.
Nu promit ,dar o sa incerc sa vin si eu,pentru ca asta depinde mult de cum se misca autoritatile statului cu hirtogariile.
2 persoane.
Cu papica si lichidele cum o sa fie? alcoholic.gif
La portbagaj sau au ei restaurant?
dr_mKe
Cum doresti, ma gandesc ca va fi "mixta" treaba tongue.gif
vis-a-vis
24-25 iulie, Transfagarasan, Hotel Piscul Negru

1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke & marksman / 2 pers / 2 Loganuri
3. BZN / 1 ins
4. Merced
5. vis-a-vis
6.
7.

dr_mKe
Se strange lumea buna pe lista icon_mrgreen.gif
M.C.
Acum,nu sunt circotas,dar domnul Argon?
Sau pe Transfagarasan nu e voie cu limuzine? laugh.gif
dr_mKe
El nu cred ca apare, este prea asocial pentru asemenea gen de intalniri.
DragosP
În plus, dacã nu vine, nu va fi acolo!
M.C.
Dar ce are,musca? blink.gif icon_mrgreen.gif
dr_mKe
Pfui ! Io am scapat deocamdata, nu m-o muscat pana acu blink.gif
Markos
mai mult mîrîie.
kog
eu inca nu sunt sigur. Ar trebui sa fim 3 persoane, dar se cam autoinvita si fratele(pe care nu il suport de nici un fel) unuia mad.gif
dr_mKe

24-25 iulie, Transfagarasan, Hotel Piscul Negru

1. PaulT / 2pers+1/2
2. dr_mke & marksman / 2 pers / 2 Loganuri
3. BZN / 1 ins
4. Merced
5. vis-a-vis
6.
7.


Mister Kog, sper ca vii cu noi sau dezertezi la Supernovisti ?
kog
nu se pune problema ca nu vin. Numa ca nu stiu cum sa scap de metrosexualu ala...
M.C.
Dar locuri de cazare or fi?
Intreb asta pentru ca in cazul in care reusesc sa vin,nu as vrea sa bat drumul degeaba pina acolo.si sa fiu nevoit dupa aceea sa ma intorc la Ploiesti in aceeasi zi.
dr_mKe
Cazare este, ideea este ca facem lista cu cei care doresc sa stam la un loc, dupa care sunam si rezervam individual camerele. Un drum la banca pentru plata avansului oricum trebuie sa faca fiecare, asa ca de ce sa nu fie direct la hotel, fara sa mai intermedieze unul dintre noi. Evident inainte vorbim cu dansii la telefon.

Bucatzel, vii si tu ? In caz de lipsa de masina, ori cu mine ori cu marksman ? icon_mrgreen.gif
bucatzel
QUOTE(kog @ 10 Jun 2010, 11:19)
nu se pune problema ca nu vin. Numa ca nu stiu cum sa scap de metrosexualu ala...
*



Ii spui ca nu e nici un pub prin zona.

Si ca n-ai aer conditionat in Dacie...

Sau ca atunci cand conduci ai tendinta sa te basesti necontrolat, iar mancarea ta preferata inainte de drumuri lungi e iahnia de fasole.

L.E.
@ dr_mke. nu poci. am o groaza pe cap vara asta... poate ca o sa-mi iau nevasta prin august sa facem o plimbare intr-o zi pana acolo, cand ne luam concediu.
kog
nu prea merge... ne stim de cand eram mici si mai suntem vecini. Io nu as avea treaba cu el daca: nu ar vorbi prostii si nu ar face pe desteptu' nu ar striga si umbla la casetofon sa se auda mai tare sa nu ne putem intelege, nu m-ar f### la cap ca de ce ma duc asa ca de ce nu am facut cum zice el, ca trebuia depasit ca vezi doamne el cu experienta lui de 10km facuti dupa scoala de soferi le stie pe toate, daca nu ar arata semne pacifiste colegilor din trafic care preseaza din spate sau fac manevre riscante si daca nu m-ar f### la cap sa il las sa conduca. In rest nu am treaba cu el. Fratisu' zice sa ii dam ceva de dormit nedumerire.gif
BZN
Da, da' sa doarma si la destinatie, in conditiile astea. radmasa.gif
argon
QUOTE(kog @ 10 Jun 2010, 11:51)
nu prea merge... ne stim de cand eram mici si mai suntem vecini. Io nu as avea treaba cu el daca: nu ar vorbi prostii si nu ar face pe desteptu' nu ar striga si umbla la casetofon sa se auda mai tare sa nu ne putem intelege, nu m-ar f### la cap ca de ce ma duc asa ca de ce nu am facut cum zice el, ca trebuia depasit ca vezi doamne el cu experienta lui de 10km facuti dupa scoala de soferi le stie pe toate, daca nu ar arata semne pacifiste colegilor din trafic care preseaza din spate sau fac manevre riscante si daca nu m-ar f### la cap sa il las sa conduca. In rest nu am treaba cu el. Fratisu' zice sa ii dam ceva de dormit nedumerire.gif
*




maaa...de ce ti rusine sa recunosti ca ejti preten cu c@talin??
bucatzel
QUOTE(kog @ 10 Jun 2010, 12:51)
nu prea merge... ne stim de cand eram mici si mai suntem vecini. Io nu as avea treaba cu el daca: nu ar vorbi prostii si nu ar face pe desteptu' nu ar striga si umbla la casetofon sa se auda mai tare sa nu ne putem intelege, nu m-ar f### la cap ca de ce ma duc asa ca de ce nu am facut cum zice el, ca trebuia depasit ca vezi doamne el cu experienta lui de 10km facuti dupa scoala de soferi le stie pe toate, daca nu ar arata semne pacifiste colegilor din trafic care preseaza din spate sau fac manevre riscante si daca nu m-ar f### la cap sa il las sa conduca. In rest nu am treaba cu el. Fratisu' zice sa ii dam ceva de dormit nedumerire.gif
*



Apai deja ii vina ta. Singurul care o avut asemenea tentative cu mine la volan s-a calmat instant cand i-am zis ca daca mai comenteaza o data il dau jos. Tonul l-a convins ca vorbeam serios. Oricum, chiar vorbeam serios.

Iar muzica in masina... e privilegiul sacrosanct al soferului. Prima directiva... Pana te insori... Dupa aia afli ce calm si linistitor e Nicu Alifantis.
vis-a-vis
radmasa.gif
vdaniel
radmasa.gif
sau Maria Cirneci , depinde de nevasta fiecaruia sad.gif
tatabobu
Io nu mai am voie Toy Dolls la volan...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.