Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TRANSFAGARASAN 2010
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76
Filip
Chiar, vreau sa vad si eu TLX-ul! biggrin.gif
Edit: Dar tu kog ai cel mai mult de mers. sad.gif
kog
o sa-l recunosti de la distanta dupa stralucirea pe care o are, chiar si daca e innorat. Problema e ca am enorm de lucru la masina aia. Sper doar sa am timp sa o termin

daca ma tin dupa dr_mKe o sa ajung destul de repede wacko.gif . Oricum am si sofer de schimb si copilot happy.gif
Markos
Hmm, sfarsitu lu iulie m-ar coafa si pe mine nedumerire.gif

Pilife, te dau cu meganu? cool.gif
kog
grecule, esti in urma rau de tot cu stirile. Uite am primit dezlegare de link de la george_scala:

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=2459772
Markos
ptiu, l-am ratat sad.gif
Filip
QUOTE(Markos @ 1 Jun 2010, 22:54)
Hmm, sfarsitu lu iulie m-ar coafa si pe mine nedumerire.gif

Pilife, te dau cu meganu?  cool.gif
*


Aha, mi-ar face placere! Sa o aduceti si pe Tarra, daca puteti! wub.gif
Markos
pe Tarra n-o pot aduce, vara e la bauta, undeva pe langa Panciu alcoholic.gif
Filip
N-are nimic. smile.gif
PS: nici nu mai incerc sa intru pe topic-ul ala cu link-urile multe, ca mai ies doar cu reset, sau ctrl+alt+delete in cel mai bun caz. radmasa.gif
Markos
pai cand deschizi pagina aia îti papa instant juma de giga de ram, am verificat icon_mrgreen.gif
cristio_79
De unde vroiau mai multi sa se schimbe data, a ramas cum s-a stabilit.
vis-a-vis
QUOTE(argon @ 1 Jun 2010, 21:08)
taiati-ma si pe mine.
*

Si-ti dam cu sare! radmasa.gif

Cati agitatori p-acilea... frate...
Eu propun ca toti cei care vin, sa plateasca anticipat o taxa si numai acestia sa aiba drept de veto. Daca nu vor mai veni, indiferent de motiv, sa aiba ce pierde.
C a t a l i n
Se accepta si bonuri? tongue.gif
Merced
De Rabla, evident... icon_mrgreen.gif
tribunul
Care pleaca din Bucuresti si are un loc liber?
Merced
Eh, intri la Filip lejer. radmasa.gif
corbex
Eu. Dar sa traim pina atunci ! Daca s-o potrivi, dau un racnet aici.
Markos
si io la fel.
tribunul
QUOTE(Merced @ 2 Jun 2010, 12:42)
Eh, intri la Filip lejer.  radmasa.gif
*



Crezi? Eu n-as baga mana in foc. Sunt multi care se mira la greu cand le zic ca am avut 5 ani tico si incapeam in el, iar unii nu ma cred.
Filip
Da mai, ca sunt eu, si Ydaniel. Daca e pun si portbagaju` pe masina, ca sa fie loc de bagaje. smile.gif No problem!
Merced
Cam multi grasi pe forumu' asta. sad.gif
Nu m-ar intrista prea mult, dar sunt si eu unul... mad.gif
C a t a l i n
Deh, asta înseamnã mașini fiabile... biggrin.gif
Merced
Evident, Tico-ul pe care l-a avut tribunul de exemplu. De Dacia mea nu mai zic. radmasa.gif Azi am reusit sa raman fara baterie dupa ce nu mai incarca alternatoru' de aproape o luna. Monument al fiabilitati, sa-mi trag pedale... La propriu, asta intentionez, sa-mi iau bicicleta. smile.gif
tribunul
Ai avut baterie strong daca ai mers o luna doar cu bateria.

Sa nu ma inteleaga lumea gresit, am fost multumit de tico, o masina cu intretinere ieftina, dar era ieftina intretinerea si pt. ca masina era simpla.
Avea si tico "bubele" lui.
Daca ma puneti sa aleg intre tico si logan, nu exista termen de comparatie.
argon
intradevar Loganul e o masina complicata, facuta in colaborare cu NASA.
tribunul
Comparam tico care nu avea niciun fel de dotare, cu loganul ambition, stiu ca loganul e dublu la pret.
argon
mai bine compara Tico cu Dacia Nova, ca se vindeau deodata, iar eu de muuult timp n'am mai vazut o Nova sa zici ca arata a masina, ori pica toate alea de pe ea, ori infipte in asfalt sau in curti la rematuri.
tribunul
Pai vezi ce se intampla daca n-au facut si Nova in colaborare cu NASA.
Filip
Aseara eram intr-un tico la semafor, in stanga vad cu coada ochiului o masina, ma gandesc "ce jos stau eu fata de soferu din gipu ala" radmasa.gif cand ma uit mai bine in stanga... era un fiat grande punto. blink.gif laugh.gif
Markos
si? v-ati împrietenit pe feisbuc?
Filip
Nu le am eu cu site-urile de socializare bazate pe poze. Forumurile auto, da, imi plac, si metoda ieftina de comunicare: messenger, dar in rest.... NU.
argon
nu ne pacalesti asa usor.
dr_mKe
Argoane, lasa yutubu si vina la intalnire.
kog
el asculta predici, cred ca vrea sa se lase de haifaiv si nu poate
tribunul
QUOTE(dr_mKe @ 3 Jun 2010, 21:05)
Argoane, lasa yutubu si vina la intalnire.
*



Nu vine, ca cica-l fotografiza si-l pun pe forum.
kog
adevarul e ca argon crede ca aparatul foto ii fa fura sufletul si il va tine prizonier in cativa biti pe un hdd, sau intr-o foaie lucioasa de hartie...
Muttley
Da' cat ii de urat argon asta? huh.gif
Dom' doftor, descrie-ni-l oleaca.
Merced
Daca ai rabdare sa frunzaresti prin topicu' limuzinelor, gasesti discutii de genu' asta, in care se critica reciproc cei doi. radmasa.gif
Andy_ACS
Nimeni nu are atata rabdare biggrin.gif Si nici subiectul nu vad de ce ar merita atata efort. Daca omul nu vrea sa isi puna poza pe net eu zic sa ii respectam intimitatea.

Bafta!
Muttley
Da, da, da, cand zicea argoneatza ca doftoru-i mult si urat, iar doftoru' radea de asta ca e slab si alb ca varul.
Si argonel se apara suflandu-i in nas izuri de perfium frantuzasc.
argon
slab e relativ, depinde cine te catalogheaza, eu am 83 kg la 182 inaltime. Alb ca varul nu mi-s, doctorul e mai alb ca mine.
ady77
footomodelule rolleyes.gif wink.gif
b76bgaarh
cica mergem si noi ... ramane pe 24-25
argon
QUOTE(dr_mKe @ 3 Jun 2010, 20:05)
Argoane, lasa yutubu si vina la intalnire.
*



eu as veni si uichendul asta, peste 3 luni cand le planificati voi mai vedem.
Merced
Hai incoa!
argon
sa ne intalnim duar noi duoi?
Merced
Pai tot iti plac grasii... Da' vii cu limuzina. radmasa.gif
tribunul
QUOTE(argon @ 4 Jun 2010, 10:52)
slab e relativ, depinde cine te catalogheaza, eu am 83 kg la 182 inaltime.  Alb ca varul nu mi-s, doctorul e mai alb ca mine.
*




Daca vine Argonel la intalnire, si cum nu-l cunoaste nimeni, limuzina noua are, o leaca de bataie stie, sa vezi ce ne rupe asta picioarele.
argon
aia nu era cu moldovenii? unsure.gif
tribunul
Unde ai mai vazut tu moldoveni cu limuzine.
Merced
radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.